PDA

View Full Version : سوال: غیر فعال بودن فورم ها و گزارشها بعد از برگزداندن عملکرد کلید شیفت

noroozi202
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 11:37 صبح
سلام
من یه فایل mde رو که کلید شیف رو هم روش غیر فعال بوده رو به استفاده از یه نرم افزار عملکرد شیف رو برگردوندم. یعنی الان که شیف رو میگیرم و بازش میکنم به تمامی امکاناتش دسترسی دارم ولی فورم ها و گزارشها غیر قابل ویرایش هستن و نمیتونم تغییری ایجاد کنم و کم یا اضافشون کنم! و حتی نمیشه فرم و یا گزارشی رو توش ایمپورت کرد.
راه حلی هست که بتونم فرم ها رو ویرایش کنم؟
البته با اکسس آنلوکر هم این کار رو کرده ولی تمامی کلید ها و خاصیت های عملکردی برنامه از بین رفت و فقت میتونستم ویرایش کنم و به کد ها هم دسترسی نداشتم. البته در حالتی هم که شیفت رو برداشتم هم به کدها دسترسی ندارم و برنام کار میده!

noroozi202
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 23:10 عصر
اینجا کسی نیست جواب بده :متفکر:

mehdi_fiz
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1388, 15:32 عصر
سلام دوست عزيز فايل mde ديگه قابل تغيير نيست و نمي شه داخلش تغيير ايجاد کرد ولي داخل تالار دوست خوبمون آقاي پيروز مهر روش تغيير فايل هاي mde رو آموزش دادند شما مي تونيد به اين تايپيک مراجعه کنيد ولي فکر نکنم بشه داخلش آبجکت وارد يا خارج کرد و فقط ميشه همون آبجکت هاي موجود رو تغيير داد
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=155256
موفق باشيد

noroozi202
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1388, 20:10 عصر
سلام
ممنون از راهنمایی و پاسختون اما روشی که آقای پیروزمهر توضیح داده بودن توی این فایل عملی نمیشه :ناراحت:
من فقط نیاز به تغییر فقط یکی از فرم عا هستم