PDA

View Full Version : کسی مشکل سرور در برنامه رو حل کنه؟

tdkhakpur
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 20:04 عصر
با سلام:
من چند برنامه برای ارسال email و همچنین دریافت داده و ارسال برای اینترنت نوشتم ولی درنهایت کارهای برنامه نتیجه نمیداد.
برای این کار از برنامه های آماده ویندوز هم استفتده میکنم ولی پیغام نمایش داده میشود لطفا مشکل من رو اکه ممکن باشه با شرح مختصر ار سرور حل کنید.

The message could not be sent because the server rejected the sender's e-mail address. The sender's e-mail address was 'usename@yahoo.com'. Subject 'hi', Account: 'plus.pop.mail.yahoo.com', Server: 'plus.smtp.mail.yahoo.com', Protocol: SMTP, Server Response: '530 authentication required - "for help go to , Port: 25, Secure(SSL): No, Server Error: 530, Error Number: 0x800CCC78

vcldeveloper
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 21:30 عصر
خب، پیام خطا که خودش میگه مشکل چی هست. آدرس ای میلی که استفاده کردید، در سرور ای میل استفاده شده، وجود نداره. البته به این نکته هم توجه داشته باشید که یاهو امکان اتصال رایگان به سرورهای SMTP و POP3 خودش را ارائه نمیکنه، و اگر بخواید از سرورهای یاهو استفاده کنید، باید بهش پول پرداخت کنید.

tdkhakpur
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 21:46 عصر
[quote=علی کشاورز;709245]خب، پیام خطا که خودش میگه مشکل چی هست. آدرس ای میلی که استفاده کردید، در سرور ای میل استفاده شده، وجود نداره. البته به این نکته هم توجه داشته باشید که یاهو امکان اتصال رایگان به سرورهای SMTP و POP3 خودش را ارائه نمیکنه، و اگر بخواید از سرورهای یاهو استفاده کنید، باید بهش پول پرداخت کنید.[/quote
از شما به خاطر توجهتون ممنونم..
اگه ممکن باشه میتونید یه سرور برای کارهای فوق برایم پیشنهاد کنید.

tdkhakpur
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 21:48 عصر
برای کرهای فوق میشه یه سرور رایگان پیشنهاد کنید تا فعلا کارهام رو به راه کنم.

vcldeveloper
سه شنبه 01 اردیبهشت 1388, 23:20 عصر
GMail امکان اتصال به SMTP و POP3 را بصورت رایگان ارائه میکنه، البته برای ارتباط باید از SSL استفاده کنید. علاوه بر آن، سایت های زیادی هستند که این خدمات را بصورت رایگان ارائه می کنند، کافی هست دنبال سایت های خدمات ای میل رایگان بگردید، و ببینید که کدامشان اتصال از طریق SMTP و POP3 را هم پشتیبانی می کند.