PDA

View Full Version : سوال: اتمام زمان مجاز حضور

reza_moon_mordad
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1388, 08:04 صبح
با سلام
در پروژه من وقتی در admin زمان تمام میشود (Expier) به login اصلی برمیگرده در صورتی که من می خواهم به login ادمین برگرده
ابن هم web.config اصلی پروژه

<authentication mode="Forms">
<forms name=".ASPXFORMS" loginUrl="login.aspx" defaultUrl="default.aspx" protection="All" path="/" timeout="30"/>
</authentication>
</system.web>

لطفا راهنمایی بفرمایید

Alireza Orumand
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1388, 13:34 عصر
سلام
به جای login.aspx آدرس دقیق صفحه Login مربوط به پانل ادمین رو قرار بدید مثلا بشه admin/Login.aspx چون با این چیزی که شما نوشتید توی Root سایت دنبال Login میره که میشه همون login عمومی سایت.
موفق باشید

reza_moon_mordad
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1388, 13:45 عصر
مرسی از توجهتون اما این web.configی که تو root و من میخوام در صورت expier شدن در خود سایت به login اصلی برگرده و در ادمین به login ادمین. همین کد ها رو هم در web.config ادمین میزارم ارور میده.

reza_moon_mordad
شنبه 05 اردیبهشت 1388, 07:43 صبح
یعنی واقعا کسی جواب این سوال رو نمی دونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iman_22a
شنبه 05 اردیبهشت 1388, 14:45 عصر
مرسی از توجهتون اما این web.configی که تو root و من میخوام در صورت expier شدن در خود سایت به login اصلی برگرده و در ادمین به login ادمین. همین کد ها رو هم در web.config ادمین میزارم ارور میده.

چه اروری میده ؟

در ضمن ، شما چرا برای ادمینتون (که احتمالا توی یه فولدر جدا گذاشتین) از Web.config جداگون استفاده می کنین ؟ پوشه ادمین رو می تونین توی Web.config رووت مدیریت کنین ، حتی صفحه های مدیریتی رو

reza_moon_mordad
شنبه 05 اردیبهشت 1388, 15:27 عصر
در ضمن ، شما چرا برای ادمینتون (که احتمالا توی یه فولدر جدا گذاشتین) از Web.config جداگون استفاده می کنین ؟ پوشه ادمین رو می تونین توی Web.config رووت مدیریت کنین ، حتی صفحه های مدیریتی رو[/QUOTE]

اگه میشه لطف کنبد مثال برنید..

iman_22a
شنبه 05 اردیبهشت 1388, 17:04 عصر
<location path="Admin">
<system.web>
<authorization>
<!-- Order and case are important below -->
<allow roles="admin,exit"/>
<deny users="*"/>
</authorization>
</system.web>
</location>

reza_moon_mordad
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 07:49 صبح
<location path="Admin">
<system.web>
<authorization>
<!-- Order and case are important below -->
<allow roles="admin,exit"/>
<deny users="*"/>
</authorization>
</system.web>
</location>

کجای این گفته اگر expier شد به کدام صفحه برود؟؟؟؟

Alireza Orumand
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 09:01 صبح
سلام
دوتا کار میتونم به شما پیشنهاد کنم.
اولی اینه که برای Admin از یه web.config دیگه استفاده کنید.
دومی اینکه یه کلاس از Page میتونید inherit کنید و توی اون بررسی کنید که اگه User.IsiInRole("admin") نبود اونو به صفحه ای که میخای Redirect کنید. حالا از این به بعد تمامی صفحاتی که اینجا میکنید از BasePage که خودتون ساختید Inherit کنید.
موفق باشید.

reza_moon_mordad
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 09:26 صبح
سلام
دوتا کار میتونم به شما پیشنهاد کنم.
اولی اینه که برای Admin از یه web.config دیگه استفاده کنید.

در حال حاضر هم از همین روش استفاده می کنم اما authentication رو نمیشه اضافه کرد(تست کنید)

دومی اینکه یه کلاس از Page میتونید inherit کنید و توی اون بررسی کنید که اگه User.IsiInRole("admin") نبود اونو به صفحه ای که میخای Redirect کنید. حالا از این به بعد تمامی صفحاتی که اینجا میکنید از BasePage که خودتون ساختید Inherit کنید.
موفق باشید.

در این مورد هم امکانش نیست چون من اصلا Role ندارم داخل برنامه

reza_moon_mordad
دوشنبه 07 اردیبهشت 1388, 08:11 صبح
من هنوز با این مسئله مشکل دارم کسی نمی تونه یه راهنمایی مفید بکنه؟