PDA

View Full Version : کمک کنيد در زمينه report builder

flower sam
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1388, 08:40 صبح
سلام من با reporting service يک مد ل ساختم حالا با report builder گزارشات جداول و چارت هاي اون مدل ساختم الان چارتم مشکل داره:

چارتم وقتي نتايج نشون مي ده به صورت کامل نيست .منظورم اينه که چارت ساختم براساس پرسنل بعد اين پرسنل بر اساس منطقه گروه بندي شده. زماني که اين چارت از طريق ورودي منطقه 2 را دريافت مي کنه
وقتي اطلاعات نشون مي ده تمام اسامي پرسنل در محور x نشون نمي ده ولي در محور y که بر اساس مدت کارکرد اون پرسنل تمام ميله ها رو نشون مي ده ولي تمام اسامي در محور x نشون نمي ده آيا در report builder براي چارت تنظيماتي هست که اين مشکل حل بشه .
ممنون مي شم که کمکم کنيد.

siavash_realy
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1388, 23:25 عصر
دوست عزيز احتمالا يا تعداد اساميه چارتتون تو محور x خيلي زياده يا احتمال داره interval رو به عددي بالاتر از 1 تغيير داده باشين و اسامي رو چندتا درميون رو محور x نشون ميده

flower sam
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1388, 06:50 صبح
اين قسمت interval کجاست؟

siavash_realy
پنج شنبه 03 اردیبهشت 1388, 09:21 صبح
رو محور x نمودارت رايت كليك كن و گزينه Axis Properties‌رو انتخاب كن ، تو برگه Axis Options يك لاكس هست به اسم Interval عدد اون رو بايد رو يك تنظيم كني

flower sam
شنبه 05 اردیبهشت 1388, 09:44 صبح
ممنون سياوش خيلي کمکم کردي. فقط يک سئوال ديگه اين که امکان داره چارت هم مثل گزارش داراي چندين صفحه باشه.آيا تنظيمات داره.و اين که آيا مي شه چارت روي صفحه
dock کنم.

flower sam
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 13:23 عصر
يک سئوال ديگه هم داشتم من يکسري fild توي view هاي model اضافه مي کنم در reporting service بعد حالا مي خوام که گزارشي که بر اساس اون view ساخته شده
refresh بشه توي builder چه کاري بايد بکنم ؟چون من مجبور مي شو گزارش ساخته شده را پاک کنم.دوباره بسازم مي شه کمکم کني؟که چه جوري اون fild جديد در dataset اون گزارش بيارم.

siavash_realy
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 21:40 عصر
سلام
اول راجع به سوال اولت ، تا جايي كه من ميدونم و نسبتا قطعيت كامل دارم، چارت رو نميشه مثل جدول تو چندين صفحه نشون داد مگر اينكه اون چارتها رو مجزا كني از هم
و اما در مورد سوال دومت، تو ميتوني به جاي اينكه هر بار كه datasourse يا report ات دچار تغيير شد ، اون رو build كني ، در عوض برو توي سايت reportserver و از اونجا روي datasource يا report ات كليك كن و از تو قسمت تنظيماتش گزينه update رو انتخاب كن، اينطوري به راحتي ميتوني فايل rdl رو به سايت بدي و بدون حذف و اضافه اون خودش آپديت رو انجام ميده

flower sam
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 11:27 صبح
سلام
ممنون از کمکت.:لبخندساده:
يک سئوال ديگه داشتم.من مدل وتمام گزارشاتم رو از روي سايت reportserver روي هاردم ذخيره کردم وحالا مي خوام کل اين گزارشات و مدلم که در يک پوشه روي هاردم هست کلي روي يک سرور ديگه upload کنم.آيا مي شه کلي upload کنم يا نه بايد فايل به فايل انجام بدم.

يک سئوال ديگه اون قسمت interval درست کردم خوب ولي خيلي اسمي ريز و فشرده نشون مي ده چون اطلاعات زياده؟ آيا تنظيماتي داره چارت که اون اسامي رو واضحتر نشون بده.

يک سئوال ديگه اين که الان روي اين سرور قسمتي به نام upload نداره چه جوري بايد فايلم سرور upload کنم.