PDA

View Full Version : بانک اکسس در شبکه

sh
جمعه 18 دی 1383, 10:50 صبح
سلام دوستان

من میخوام یه برنامه بنویسم که بانکش اکسس 2003 باشه و زبان برنامه نویسی هم
VB.NET میخوام ببینم آیا اکسس برای 4 کاربر که همزمان در شبکه کار کنن مشکلی نداره اطلاعات آنقدر زیاد نیست

و آیا اکسس خودش کاربران رو مدیریت میکنه یعنی یکی داره یه جدول رو اصلاح میکنه یکی داره آپدیت میکنه یکی داره گزارش میگیره مشکلی پیش نمیاد

سرعتش چطوره برای 4 نفر

ممنون

hmm
شنبه 19 دی 1383, 07:47 صبح
دوست گرامی اکسس برای محیط هایی با حجم دیتای کم و تعداد یوزرهای کم خیلی خوبه
من تو محل کارم یه بانک اکسس داریم با نزدیک 1 میلیون رکورد و 5 یوزر همزمان مشکلی هم نداریم
البته این بستگی به ترافیک شبکه و سخت افزار هایی که استفاده میکنید داره
اکسس هم مثل بقیه دیتابیس ها(اگه اکسس رو بعنوان دیتابیس قبول کنیم) قادر به کنترل همزمانی کاربران هست و از این نظر هم مشکلی ندارید :kaf:

afsar
شنبه 17 بهمن 1383, 14:15 عصر
من شنیدم اکسس Single user هست .
این به چه معناست؟
:گیج:

esi022
شنبه 17 بهمن 1383, 14:34 عصر
به اینم فکر کن که همیشه 4 - 5 تا کاربر نمیمونه و ممکنه زیاد بشن
من با 10 تا کاربر هم مشکلی نداشتم
اما بعدا سیستمها همه وبی شد و access رو تعطیل کردیم

afsar
شنبه 24 بهمن 1383, 08:34 صبح
آخه بغیر از access چیزای دیگه هم هست

Developer Programmer
شنبه 24 بهمن 1383, 18:44 عصر
شرمنده که این سوال رو می پرسم .چون همیشه ذهن من رو به خودش مشغول کرده
در SQL Server یک دیتابیس میسازیم و تمام کلاینتها از طریق Sql به سرور کانکت میشن و از دیتابیس استفاده می کنن .اینطوری هیچ نیازی هم به کد نویسی اضافی جهت تعریف سرور و کلاینت نداریم

اگه بخوایم با اکسس تحت شبکه کار کنیم چیکار کنیم؟ چطور سرور رو بهش معرفی کنیم؟ :گیج:

esi022
یک شنبه 25 بهمن 1383, 04:48 صبح
سلام افشین ( خوشتیپیا ) :mrgreen:
با access هم مثل sql فرقی نداره. اگه با ado کانکت شی , oledb مثل هم امکاناتش یکیه . البته در حد خودشون

iranian discover
دوشنبه 05 فروردین 1392, 00:31 صبح
سلام چطور میشه یک فایل اکسس را بین چند نفر شبکه کرد لطفا پاسخ را به این آدرس میل کنیدsaeed_4117@yahoo.com

com12151337
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 12:42 عصر
سلام
دوستان این عیدرا به همگی خانواده برنامه نویس به ویژه اساتید محترم تبریک عرض میکنم
اگر دوستان عزیز میخواستن زحمت بکشن در خصوص شبکه در اکسس مطالبی ارسال کنند خواهش میکنم در یک پست بگذارند تا بقیه هم انشالله استفاده ببرند ممنون میشم

korosh00
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 16:08 عصر
در اکسس اگر از خود نرم افزار اکسس هم برای ورود اطلاعات و غیره استفادهمی کنید بهترین کار همان است که یک پوشه را شیر کنیدو فایل اکسس را درون آن بگذارید و در همه رایانه ها اجرا کنید .