PDA

View Full Version : مشکل با fast report

davodsharif
چهارشنبه 02 اردیبهشت 1388, 23:41 عصر
سلام :

تو fast report وقتی یه گزارش رو میسازم و تو خود fast اجراش میکنم ، گزارش خوب کار میکنه

( preview میده ) . اما تو دلفی وقتی پروژه شامل گزارش رو اجرا میکنم این خطا رو میده

Property showhint does not exist

mehdi1359a
شنبه 05 اردیبهشت 1388, 01:33 صبح
دوست عزیز شما باید frxDBDataset1 و ADOConnection1 و ADOQuery1 و DataSource1 روی فرم قرار دهید خاصیت datasourse آبجکت frxDBDataset1 را به datasourse وصل کنید بعد تو ایدیو کووری سلکت خود را بنویسید بعد آن را اوپن کنید بعد دستور frxreport1.ShowReport را بنویسید که من انجام دادم راحت کار می کند موفق باشید مشکلی داشتید می تونید به attar_3_59 @yahoo.com ایمیل بزنی در خدمتیم

davodsharif
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 00:46 صبح
دوست عزیز بابت جواب ممنون اما سوال مربوط به query نیست . من حتی اگه یه label یا فرض کن یه خط رو فرمم بزارم نمیتونم برنامه رو اجرا کنم . البته هر گزارشی که میشازم تو خود فست به من preview میده اما همون گزارش رو نمیتونم تو دلفی اجرا کنم . ( وقتی پروژه رو اجرا میکنم پیغامی رو که نوشتم میده ).

سعید صابری
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 14:01 عصر
سلام
اين ارور بخاطر اينه كه در فست هر كنترلي كه استفاده مي كني بايد كامپوننت آن را نيز در فرم بزاري اما من هر چه گشتم نفهميدم كدام كامپوننت مربوط به showhint است خودت ببين از چه كنترلهايي در فست استفاده كرده اي

davodsharif
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 18:23 عصر
سلام دوباره
minair میتونید بیشر توضیح بدید ؟ فرض کن من فقط از text object استفاده کرده ام

V60
یک شنبه 30 خرداد 1389, 15:20 عصر
اشکال از ورژن های مختلف فست ریپورته یعنی قبلا با یک ورژن دیگه نوشتید الان ورژن را بردید بالا یا پایین !!!
اگر از اون پروپرتی استفاده نکردید می تونید از گزینه ignore استفاده کنید و بعد تست کنید ببیند کار می کنه یا نه
یا می تونید دوباره همان ورژن فست ریپورت را نصب کنید
یا دوباره گزارش را از اول بسازید