PDA

View Full Version : accountمسدود شدن

abbas14
شنبه 19 دی 1383, 07:14 صبح
Salam
Man yeh arzi dashtam khedmateh Masuolin site
jesaratann bandeh toyeh in site yeh accont dashtam ke nameh karbari oon Abalfazl boodeh
Va alan zaheran basteh shodeh
email ham zadam beh mosuoleh site hich javabi nadadn,zaheran giri keh dadan in boodeh keh bandeh darkhast chan ebook kardamva inha ham bandeh hazf kardan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
:(
hala kari nadarim,bandeh nazaram in hast
Bebinid ,Ghabl befamieed Injoor barkhord va dashtan yeh seri gavanineh dasto pa girchizeh jalebi nist
Man omidvaram masuolin site in masalro dark konand ,Albatteh man ghoabol daram agar nezarati ham nasbheh moshkelati pish miad va momkeneh site az hadefh asli monharef bekoneh
Vali beh har hal baiad mianeh ro bood
Movafagh bashid

M-Gheibi
شنبه 19 دی 1383, 14:55 عصر
email ham zadam beh mosuoleh site hich javabi nadadn
این موارد رو با آقای کرامتی در میون بذارید. اگه هنوز جوابی نگرفته اید قطعا به علت بی توجهی نیست. دلیل اصلیش کمبود وقت هست. مطمئن باشید ایشون رسیدگی خواهند کرد.

zaheran giri keh dadan in boodeh keh bandeh darkhast chan ebook kardamva inha ham bandeh hazf kardan
اولا این جا کسی به کسی گیر نمیده. دوما شما از کجا می دونید که دلیلش این بوده؟ مطمئن باشید اگه تنها یک بار همچین کاری کرده باشید و پیش از این تذکری از مدیری نگرفته باشید چنین اتفاقی نمی افته.

abbas14
شنبه 19 دی 1383, 15:57 عصر
تاریخ: 9 آبان 1383 - 23:10 : php ebook
shoma yeh ngahi beh in tpic bendazid bandeh daronja darkhasteh rahneyyeh kardambarayeh tahiieh chan ebook,baad raftan nevshtan darkhast hazfeh hovviat shodeh barayeh man

mamnoonam az pasokheh shoma

M-Gheibi
شنبه 19 دی 1383, 16:07 عصر
1. لطف کنید فارسی تایپ کنید (چشممون در اومد). شاید علت حذف کردنتون (اگه حذف شده باشید) همین بوده.
2. کدوم تاپیک؟

abbas14
یک شنبه 20 دی 1383, 09:04 صبح
PHP و Mysql در بخش مباحث
من درخواست
کردم ebook
تاریخ 1383 - 23آبان
در ضمن اگر مثلا
فونت فارسی بنده مشکل داشته باشه نباید
موضوع مطرح کنم؟

باید اینجور برخورد بشه؟

من موافقم که باید نظارت وجود داشته تا مسیر اصلی حفظ بشه

وگرنه میشه مثله بعضی سایتهای به اصطلاح برنامه نویسی
!!!!!!!که معلوم نیست برنامهنویسی هست یا تبلیغ خواننده ها و
ولی بوروکراسی واقعا چیز بدیه

خدا همه ما رو هدایت کنه[b]

oxygenws
یک شنبه 20 دی 1383, 22:19 عصر
لطفا قوانین سایت رو مطالعه کنید. انتشار ebook غیر رایگان (دارای قانون مولف) توسط این سایت مشکل داره.....

M-Gheibi
دوشنبه 21 دی 1383, 08:19 صبح
اگر مثلا فونت فارسی بنده مشکل داشته باشه نباید موضوع مطرح کنم؟
بنده چنین منظوری نداشتم. مطمئن باشید دلیلش این نیست. ولی می تونه یک امتیاز منفی باشه.

من تازه اون موردی که اشاره کردید یادم اومد. شما با آی دی قبلیتون چند ارسال بیشتر نداشتید. اگه دقت کنید از 4 ارسال شما به سایت 3 دفعه اون توسط امید عزیز (oxygenws) ویرایش و اصلاح شده و به علاوه انتهای هر اصلاح یک تذکر برای شما نوشته و ذکر کرده که اگر این روند ادامه پیدا کنه منجر به حذف آی دی شما از سایت میشه. من در پست قبلیم هم این رو به شما گفتم که:

مطمئن باشید اگه تنها یک بار همچین کاری کرده باشید و پیش از این تذکری از مدیری نگرفته باشید چنین اتفاقی نمی افته.
ولی نوشته های زیر از انتهای پستهای شما نقل قول شده :

لطفا قوانین سایت رو مطالعه کنید.

دوست عزیز این بار دوم شماست. لطفا قوانین سایت رو مطالعه کنید، در غیر این صورت مجبور به قطع دسترسی شما خواهیم شد.

این چندمین بار شماست که کار خلاف قوانین انجام می دهید و به تذکرها گوش نمی دهید.
من درخواست حذف هویت شما رو به مدیریت ارسال کردم.
خب بهتر نیست به جای اینکه از حذف شدن آی دیتون ناراحت بشید کمی به قوانین اینجا احترام بذارید. مطمئنا قرار دادن این قوانین توسط مدیر سایت (آقای کرامتی) دلیل و منطقی داشته. ممنون از توجهتون

abbas14
دوشنبه 21 دی 1383, 17:58 عصر
لطفا قوانین سایت رو مطالعه کنید. انتشار ebook غیر رایگان (دارای قانون مولف) توسط این سایت مشکل داره.....

:در پاسخ به فرمایش شما

:حتما این ویندوزی که شما نصب کردید روی کامپیوترتون و سایر نرم افزارهایی که استفاده میکنید در تمام اینها شما کاملا قانون کپی رایت رعایت می کنید بله؟
که خود سایت داره میفروشه چیه؟؟ ebook پس این سی دی

در مورد تذکرات

حتی یکبار هم مطلبی که نقل قول کردم گفته نشده بود

اول خودمون رو به داشتن انصاف سفارش می کنیم وبعد شمارو

oxygenws
دوشنبه 21 دی 1383, 19:16 عصر
توجه شما رو به عبارت زیر جلب می کنم.

توسط این سایت

حالا می تونی دقیقتر حرف من رو دوباره بخونی، ممنون.

M-Gheibi
دوشنبه 21 دی 1383, 19:54 عصر
سلام
دوست عزیز اول این رو بگم که ما با کسی دشمنی نداریم.

حتما این ویندوزی که شما نصب کردید روی کامپیوترتون و سایر نرم افزارهایی که استفاده میکنید در تمام اینها شما کاملا قانون کپی رایت رعایت می کنید بله؟
که خود سایت داره میفروشه چیه؟؟ ebook پس این سی دی
این فرق داره. ما که نمیگیم شما از ebook استفاده نکنید. فقط از شما درخواست کردیم طبق قوانین چنین مورادی رو در محیط سایت مطرح نکنید. این رو همه میدونن که سایت های زیادی برای همین کار (وارز) ساخته شدند. شما میتونید این درخواستها رو اونجا مطرح کنید و یا به طور خصوصی (و نه در محیط سایت) با شخص خاصی در میان بذارید.

در مورد تذکرات حتی یکبار هم مطلبی که نقل قول کردم گفته نشده بود
خب از روی عنوان تاپیک های شما میشه فهمید موضوع چی بوده (ما که اصل نوشته پستهای اصلاح شده رو نگه نمی داریم):
Guide for php ebook
php ebook
در ضمن خودتون که دارید میگید موضوع تاپیکتون درخواست ebook بوده. ما هم که جواب دادیم این کار بر خلاف قوانین سایت هست. حالا دیگه چه سوالی می مونه؟! (پیشنهاد میکنم خط دوم این پست رو مجددا بخونید)

ممنون از توجهتون