PDA

View Full Version : جك باس يا كليد راديوئي

mehdi1357
شنبه 05 اردیبهشت 1388, 16:22 عصر
با سلام
من ميخواهم از چندتا چك باس يا كليدراديويي براي پركردن يك فيلد استفاده كنم به طوري كه با كليك روي هر چك باس يك مقدار داخل فيلد وارد شود مثلا با كليك روي يك مقدار 1 داخل فيلد و با كليك روي دو مقدار 2 داخل فيلد وارد شود چكار بايد بكنم آيا كامپونت ديگري براي اينكار موجود مي باشد
متشكرم

alirezabahrami
شنبه 05 اردیبهشت 1388, 17:16 عصر
با سلام
من ميخواهم از چندتا چك باس يا كليدراديويي براي پركردن يك فيلد استفاده كنم به طوري كه با كليك روي هر چك باس يك مقدار داخل فيلد وارد شود مثلا با كليك روي يك مقدار 1 داخل فيلد و با كليك روي دو مقدار 2 داخل فيلد وارد شود چكار بايد بكنم آيا كامپونت ديگري براي اينكار موجود مي باشد
متشكرم
با سلام
فابل نمونه را ببين

mehdi1357
شنبه 05 اردیبهشت 1388, 18:17 عصر
با تشكر
من مي خواهم چند باكس را با هم انتخاب كنم و مقدار هريگ جداگانه در جدول ذخيره شود

مهدی قربانی
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 00:39 صبح
با تشكر
من مي خواهم چند باكس را با هم انتخاب كنم و مقدار هريگ جداگانه در جدول ذخيره شود

سلام
متوجه منظورتون نمي شم يعني مي خواين اين امكان وجود داشته باشه كه بعد انتخاب همزمان همه چك باكسها مقادير مرتبط در يك فيلد ثبت بشه يا در فيلدهاي مختلف ؟ لطف كنيد سئوال رو كامل و واضح طرح كنيد .

mehdi1357
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 13:34 عصر
با سالم و تشكر در يك فيلد ذخيره بشه

مهدی قربانی
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 14:48 عصر
سلام
هرچند كه عليرغم توصيه بنده كماكان توضيح بيشتري نداديد ولي براي اين منظور نميتونيد از Option Box استفاده كنيد و فقط بايد از كنترلهاي CheckBox منفرد استفاده كنيد و در رخداد On Click هر كدوم از اين چك باكسها بگيد كه مقدار موردنظرتون رو در تكست باكس ثبت كنه . در مجموع مي تونم پيش بيني كنم كه رويه مورد نظر شما استاندارد و اصولي نباشه اگر دقيق اعلام كنيد كه چه كاري مي خواين انجام بديد راهنمايي بهتر امكانپذيره .

mehdi1357
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 15:53 عصر
در option box هر بار تنها مي توانيم تنها يك مقدار را انتخاب در يك فيلد دخيره كنيم مثلا فقط on يا فقط off ولي من مي خواه هم onو هم off را همزمان انتخاب وهردومقدار را در يك فيلد دخيره كنم مثلا مي خواهم با ثبت هر ركورد حاضرين جلسه راانتخاب كنم براي اينكار مي خواهم ازجك باكس يا كليد راديوئي استفاده كنم ولي وقتي از option box جداگانه نيز استفاده ميكنم بازفقط يك گزينه انتخاب مي شود پيشنهاد شما براي اينكار كدام كامپونت است متشكرم

مهدی قربانی
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 16:12 عصر
سلام
فكر ميكنم بهتره اين سئوال در قالب يك نمونه مطرح بشه تا هم بهتر راهنمايي صورت بگيره و هم سريعتر به پاسخ برسيم پس يك نمونه ساده فراهم كنيد و اينجا بذاريد تا بقيه مراحل رو دنبال كنيم .