PDA

View Full Version : محاسبه مجموع ساعت کاری

koran892
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 03:03 صبح
با سلام !
میشه مجموع ساعات را توی یک کووری و در یک فیلد جداگانه محاسبه کرد. البته منظور من محاسبه مجموع مثلا دو ساعت موجود در یک رکورد نیست بلکه میخوام چند رکورد را با هم جمع بزنم.
مثلا: میخوام ساعت کاری یک شخص را توی یک ماه محاسبه کنم و توی یک table هم ساعت کاری روزانه را دارم . حالا باید ساعت کاری تمام روزها را با هم جمع کنم تا کارکرد یک ماهه شخص را بدست بیارم.
ممنون که کمکم می کنید.

koran892
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 13:23 عصر
سلام مجدد.
ببخشید من به پاسخ این سئوال خیلی احتیاج دارم . از دوستانی که تجربه بیشتری تو این قسمت دارن خواهش می کنم منو راهنمایی کنند.
ببخشید من هم به اکسس تازه واردم و هم به محیط این سایت اگر یه جای کارم هم اشتباهه باز لطفا راهنماییم کنید. ممنون میشم.

alirezabahrami
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 14:04 عصر
سلام مجدد.
ببخشید من به پاسخ این سئوال خیلی احتیاج دارم . از دوستانی که تجربه بیشتری تو این قسمت دارن خواهش می کنم منو راهنمایی کنند.
ببخشید من هم به اکسس تازه واردم و هم به محیط این سایت اگر یه جای کارم هم اشتباهه باز لطفا راهنماییم کنید. ممنون میشم.

سلام
فايل نمونه ضميمه را از اين سايت دانلود كردم . انشاءالله به درد شما هم بخورد.
موفق باشيد

مهدی قربانی
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 14:50 عصر
سلام مجدد.

سلام
ضمن خوشامدگويي به شما دوست گرامي شما مي تونيد با بهره گيري از ابزارهاي جستجو موجود در سايت در خصوص پيدا كردن مطالب و نمونه هاي مورد نيازتون در تالارهاي مختلف اقدام كنيد
لينك مبحث مرتبط با سئوالتون:
http://barnamenevis.org/forum/showpost.php?p=438057&postcount=20

ضمناً دوستان تا حد ممكن سعي كنن لينك نمونه هاي موجود رو بجاي ضميمه كردن مجدد فايلها قرار بدن چون اينطوري فضاي سرور پر ميشه از فايلهاي تكراري و در نتيجه اشغال بي مورد فضا . ممنون

kazembase
یک شنبه 18 فروردین 1392, 07:10 صبح
سلام
فايل نمونه ضميمه را از اين سايت دانلود كردم . انشاءالله به درد شما هم بخورد.
موفق باشيد

با تشکر. ولی اگر بخواهیم فیلدی داشته باشیم که این مقدار مجموع را در خود نگه دارد تا برای گزارش گیری و رسم نمودار از آن استفاده کرد چه باید کرد؟