PDA

View Full Version : سوال: منو دايناميك

nkhozooii
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 12:23 عصر
من نياز به منويي دارم كه به صورت كركرهاي باز شود و اطلاعات آن از ديتابيس دريافت شود. در ضمن از نظر تم و رنگ خوب و بهينه باشد.جهت انجام اين كار از يك dll در سايتم استفاده كردم اما بعد از مدتي متوجه شدم كه رايگان نبوده و در سايت يه مشكلاتي بروز كرد حالا نياز فوري به يه ابزار رايگان براي گرفتن اطلاعات از ديتابيس و ايجاد منو با اين مشخصات دارم . اگر كسي مي تونه مرا راهنمايي كنه ممنون مي شوم. آيا ابزاري كه برنامه هاي Sothink DHTML Menu و Sothink Tree Menu در اختيار مي گذارند رايگان است و مي توانند اطلاعات از ديتابيس بگيرنداگر اينطور است يه نمونه اگه استفاده كرده ايد برايم بگذاريد ممنون مي شوم.

milade
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 19:37 عصر
سلام
احتیاجی به DLL نیست !
به دلیل اینکه وقت کافی رو ندارم نمیتونم راهنمایی کامل رو بدهم ( کمی تلاش ! )
یه منو بزارید و تغذیه رو xmldatasource قرار بدید و مشخصه TransformFile رو برابر یه فایل xsl که قراره منو از اونجا پر بشه قرار بدید

حالا اطلاعات رو با dataset بیرون بیارید و مشخصه xmldatasource.dataرو برابر dataset.getxml() قرار بدید

دیگه هیچی !

اگه متوجه نشدید یه خبری کنید تا اگه تونستم شبه کد کوتاهی بگزارم

موفق باشید

علیرضا مداح
یک شنبه 06 اردیبهشت 1388, 22:29 عصر
سلام دوست عزیز،
یک راه ایجاد یک جدول Self-Referenced در دیتابیس و نگهداری اطلاعات مربوط به ساختار درختی(Hierarchical) منوها در آن می باشد،
یک نمونه:
Building a Database Driven Hierarchical Menu using ASP.NET 2.0 (http://aspalliance.com/822)
،/