PDA

View Full Version : سوال: برنامه ای با خروجی exe

quantomquery
سه شنبه 08 اردیبهشت 1388, 11:38 صبح
سلام

من یک فرم دارم با یک toolBox که در آن یک سری شی مثل button و textBox وجود دارد و با کلیک بر روی آن ، اشیا بر روی فرم اظافه میشود.
سوال اینکه من چطور میتوانم برنامه ای بنویسم که خروجی EXE داشته باشد یعنی پس از اجرای برنامه و طراحی یک فرم خاص با کلیک بر روی دکمه save و با دادن ادرس یک فایل exe بسازم که با اجرای آن فرم طراحی شده را نمایش دهد؟

esmaeily-hosein
سه شنبه 08 اردیبهشت 1388, 12:34 عصر
ساده ترین راه اینه که یه فایل exe درست کنی و به resource های برنامت اضافه کنی این exe با گرفتن یک فایل ورودی تو runtime اون فایل ترجمه و کارهای مورد نظرو انجام بده در غیر این صورت ....

quantomquery
سه شنبه 08 اردیبهشت 1388, 12:44 عصر
ساده ترین راه اینه که یه فایل exe درست کنی و به resource های برنامت اضافه کنی این exe با گرفتن یک فایل ورودی تو runtime اون فایل ترجمه و کارهای مورد نظرو انجام بده در غیر این صورت ....

ممکنه بیشتر توضیح بدی
اگه میشه کدش رو بذاری..
متشکرم

jalalx
سه شنبه 08 اردیبهشت 1388, 14:11 عصر
من فكر كنم منظورش رو فهميدم!
فايل اجرايي خروجي شما بايد تنظيمات را از يك فايل مشخص بگيرد. مثلا در داخل يك فايل تنظيمات متن روي دكمه و مختصات ثبت شده باشد و برنامه ي شما با خواندن ان در زمان اجرا يك دكمه با آن مشخصات در فرم قرار دهد. در مورد كاري كه دكمه بايد انجام دهد حتما محدوديت به وجود خواهد آمد. زيرا شما بايد كارهايي را كه دكمه مي خاهد انجام دهد را قبلا انجام داده و در زمان اجرا هنگامي كه كاربر كار مورد نظر را خواست بايد ان را به صورت run time به دكمه نسبت دهيد.