PDA

View Full Version : سوال: مشکل طراحی سایت ؟

rozita23
سه شنبه 08 اردیبهشت 1388, 17:19 عصر
با سلام من برای طراحی سایتم از پاورپوینت استفاده نمودم که با gif و یاjpg ذخیره کردم، ولی زمانی که در برنامه از آن استفاده نمودم و برنامه را اجرا کردم تمام نوشته ها رو نشون می ده ولی هیچکدام از طرحا و همچنین از پست زمینه ها رو به من نشون نمی ده و سوال من این هستش برای رفع این مشکل چکار می توانم انجام بدم ؟ و یک سوال دیگه برای اینکه سایتمو بتوانم بر روی اینترنت قرار دهم از چه سایتهای free میشه استفاده نمود؟

ahmadbadpey
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 10:15 صبح
خدا وکیلی من که نفهمیدم چی شد . سایتتونو با poerpoint طراحی کردین بعد با gif و jpg ذخیره کردین ؟؟؟؟؟؟:متعجب::متعجب::متعجب:

یه کم بیشتر توضیح بدین شاید بتونیم کمکتون کنیم !!!

rozita23
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 19:39 عصر
با سلاممن متوجه شدم که درست درباره مشکلم توضیح ندادم عذر می خوام. در واقع منظور من این بود که من به جای اینکه ازنرم افزار corel paint shop pro برای طراحی زمینه وب سایتم استفاده بکنم از powerpoint استفاده کردم . یعنی از قسمت Design ان استفادن نمودم . ولی متاسفانه در اجرای برنامه ام این design رو نشون نمیده . امیدوارم متوجه شده باشید . حالا برای رفع این مشکل چه پیشنهادی می کنید ؟

محمدامین شریفی
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 21:04 عصر
با سلاممن متوجه شدم که درست درباره مشکلم توضیح ندادم عذر می خوام. در واقع منظور من این بود که من به جای اینکه ازنرم افزار corel paint shop pro برای طراحی زمینه وب سایتم استفاده بکنم از powerpoint استفاده کردم . یعنی از قسمت Design ان استفادن نمودم . ولی متاسفانه در اجرای برنامه ام این design رو نشون نمیده . امیدوارم متوجه شده باشید . حالا برای رفع این مشکل چه پیشنهادی می کنید ؟
برای ظاهر شدن background از این کد استفاده کن:

<body style="background-image: url('cowColumn.png'); background-repeat:repeat-y; background-attachment:inherit ; background-position:top right ">

سایت مجانی HTML میتونی از yahoo geocities استفاده کنی.
در ضمن عکست هم باید درست آدرس دهی کنی.در کد بالا عکس در پوشه اصلی قرار دارد.(احتمالا آدرس دهی محلی کرده ای).
از background استفاده نکن.زیاد هم عکس توی صفحه ات نذار.کاربر میخواد مطلب از سایتت در بیاره نه بیاد گالری عکس ببینه.سرعت اینترنت رو در نظر بگیر.و بیشتر به اصل کد نویسی تا جنگولک بازی ،فکر کن.

پیروز باشی رفیق:چشمک: