PDA

View Full Version : سوال: ارسال میل هر روز به تعداد زیاد

مرضيه ميرزايي
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 14:38 عصر
سلام دوستان
من می خواهم از داخل سایت امکان ارسال میل روزانه 20000 فراهم کنم .آیا به میل سرور خاصی نیاز هست؟
ممنون از راهنمایی دوستان

raravaice
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 14:45 عصر
این کار به این مسئله کمک میکنه که میل سرور شما در کمتر از 1 روز Spam شناسایی بشه. http://s1.xvay.net/?p=a1a55885eb463d214902095890e713af

موفق باشید

مرضيه ميرزايي
شنبه 12 اردیبهشت 1388, 08:50 صبح
دوست عزیز امکان دارد که توضیح بیشتری بدید
ممنون

kiosksoft
شنبه 12 اردیبهشت 1388, 15:54 عصر
سلام دوستان
من می خواهم از داخل سایت امکان ارسال میل روزانه 20000 فراهم کنم .آیا به میل سرور خاصی نیاز هست؟
ممنون از راهنمایی دوستان

برای ارسال ایمیل میتوانید Local Smtp استفاده کنید اما نامه با تاخیر به گیرنده ارسال میشود و معمولا برای gmail در inbox قرار میگیرد و برای yahoo در قسمت spam قرار میگیرد .

اما با استفاده از account های gmail میتوانید نامه ها را برای همه به Inbox بفرستید, اما این روش محدود است و شما فقط با یک account معمولا حدود 100 تا نامه میتونید ارسال کنید.

بعضی برنامه تو بازار هستند که معمولا تعداد زیادی نامه را در یک روز ارسال میکنند که دقیق من نمیدونم که از چه راه حلی استفاده میکنند.

اگر نمونه برنامه هم نیاز داشتید تو سایت هستش , اگر جایی هم مبهم بود بفرمائید توضیح بدیم.

chophe
شنبه 12 اردیبهشت 1388, 20:31 عصر
سلام دوستان
ممنون از راهنمایی دوستان

نمي‌دونيد ديدن spam چه قدر عذاب آوره! من به شخصه وقتي يه spam برام مياد اگه به کالاي معرفي شده‌ش هم احتياج داشته باشم از روي لج بازي بهش اهميت نمي‌دم! خود دانيد! اين کار بده نکنيد لطفاً خواهش مي‌کنم! شايد من توي اون 20000 تا بودم!:عصبانی++:

mahmood3d
دوشنبه 12 مرداد 1388, 17:12 عصر
سلام
من هم دارم نرم افزاری رو طراحی می کنم که در روز بتونم به تعداد زیاد ایمیل ارسال کنم. برای ارسال از gmail استفاده کردم ولی متأسفانه ایمیل هایی که می فرستم فقط به gmail ارسال میشه و اونهم اکثرا به Spam فرستاده میشه.
البته بعد از تست حالت های مختلف به این نتیجه رسیدم که وقتی از آی پی ولید ایمیل ها ارسال بشه و آدرس فرستنده هم جزو ایمیل های Gmail نباشه ایمیل به inbux اسال میشه و در موارد دیگه تمام ایمیل ها به spam منتقل میشن.
کلاً چه راه هایی وجود داره که:
اولا بتونم به تمام آدرس ایمیل ها ایمیل بزنم (مثل yahoo, hotmail و ...)
ثانیاً ایمیل های ارسالی به inbux منتقل بشه؟

raravaice
دوشنبه 12 مرداد 1388, 18:14 عصر
سلام
من هم دارم نرم افزاری رو طراحی می کنم که در روز بتونم به تعداد زیاد ایمیل ارسال کنم. برای ارسال از gmail استفاده کردم ولی متأسفانه ایمیل هایی که می فرستم فقط به gmail ارسال میشه و اونهم اکثرا به Spam فرستاده میشه.
البته بعد از تست حالت های مختلف به این نتیجه رسیدم که وقتی از آی پی ولید ایمیل ها ارسال بشه و آدرس فرستنده هم جزو ایمیل های Gmail نباشه ایمیل به inbux اسال میشه و در موارد دیگه تمام ایمیل ها به spam منتقل میشن.
کلاً چه راه هایی وجود داره که:
اولا بتونم به تمام آدرس ایمیل ها ایمیل بزنم (مثل yahoo, hotmail و ...)
ثانیاً ایمیل های ارسالی به inbux منتقل بشه؟

کمی DNS چاشنی بزن. ;)

http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=157819

موفق باشید

mahmood3d
دوشنبه 12 مرداد 1388, 21:37 عصر
دوست عزیز
من این نرم افزار رو تحت ویندوز می خوام اجرا کنم و برای اینکه خود ویستا smtp رو ساپورت نکرد از نرم افزار smarter mail استفاده کردم.
اگه میشه توضیحات مربوط به این نرم افزار رو بزارید تا استفاده کنیم.
البته امروز با این نرم افزار وقتی که با ارتباطی که با آی پی ولید داشتم ایمیل می فرستادم و به spam می رفت و وقتی که اومدم روی ADSL که آی پیش شیر شده است اون تیکه ایمیلی هم که می فرستاد رو هم نفرستاد

mahmood3d
دوشنبه 12 مرداد 1388, 21:42 عصر
البته یادم رفت عذر خواهی کنم بابت سؤالی که مربوط به این بهش نمی شد. خودم می دونم که باید این سؤال رو تو فروم برنامه نویسی ویندوز می پرسیدم ولی با فعالیت در بخش های مربوطه به جواب نرسیدم.
البته مشکل من هم از بیشتر جهات به مشکل دوستمون شبیهه و فقط محیطش فرق می کنه. :لبخند: