PDA

View Full Version : پیشنهاد ایجاد یک بخش جدید

Kambiz
شنبه 18 مرداد 1382, 18:38 عصر
اینجا زبان‌های برنامه‌نویسی٬ شبکه٬ سیستم‌های عامل٬ گرافیک٬ هک٬ ... و حتی جک بخش ویژه خودشون رو دارند اما یک مبحث مهم در دانش نرم‌افزار فراموش شده.

نمی‌خواهیم از الگوریتم صحبتی بکنیم؟

Doctor Sinohe
شنبه 18 مرداد 1382, 19:04 عصر
سلام

به نظر من الگوریتم هر برنامه در بخش مربوط به زبان برنامه‌نویسی خودش مطرح شود بهتر است چون انجا بررسی بیشتری میشود و ممکن دستورهای پیشنهادی را هم بدهند

من فکر نکنم ضرورتی داشته باشد بخش جدید به نام الگوریتم ایجاد شود. البته تا نظر دیگر دوستان چه باشد؟ :oops:

Kambiz
شنبه 18 مرداد 1382, 19:26 عصر
منظورم صحبت از الگوریم بدون در نظر گرفتن زبان برنامه‌نویسی بخصوصی هست. به بخشهای برنامه‌نویسی این سایت که نگاه کنید٬ می‌بینید که بیشتر درباره‌ی مشکلات کار با یک زبان یا محیط برنامه‌نویسی خاص پرسش شده و از برنامه‌سازی سخنی در بین نیست. به عبارت دیگر از دید من - که دید آنچنان خوشبینانه‌ای هم نیست - تنها الگوریتم نست که فراموش شده٬ این علم برنامه‌سازی است که در بین ما مترود گشته و بجای بهیود و ارتقای دانش برنامه‌سازی و یافتن راه حل مسائل سعی در استفاده از یک ابزار برنامه‌نویسی بصورت تجربی داریم.

از طرف دیگر با فراموش کردن زبانها و محیطهای برنامه‌نویسی گوناگون٬ تمام اعضای این سایت قادر خواهند بود با یک زبان مشترک٬ دانش و تجربه خود را در اختیار یکدیگر قرار دهند و از بازآفرینی چرخ اجتناب کنند.

این نظر من بود تا دیگران چه بگویند!

hosseinzadeh
شنبه 18 مرداد 1382, 19:33 عصر
من با آقای خجسته موافقم.

مهدی کرامتی
شنبه 18 مرداد 1382, 19:54 عصر
آقای خجسته: پیشنهاد خوبی است، اما شما حاضرید خودتان مسئولیت آن بخش را بعهده بگیرید؟

houshmand
یک شنبه 19 مرداد 1382, 04:09 صبح
البته این بخش باید مشترک بین تمام زبانهای برنامه نویسی باشه
و از همه هم فکر کنم پردردسر تر
و پیچیده تر

/************
و البته شاید کم مشتری تر
با اینکه مهمترین بخش آموزش است

Kambiz
یک شنبه 19 مرداد 1382, 15:32 عصر
آقای خجسته: پیشنهاد خوبی است، اما شما حاضرید خودتان مسئولیت آن بخش را بعهده بگیرید؟

با این امّایی که آوردی بهترین چیز اینه که بگم خر ما از کرگی دم نداشت! :lol:

هنوز که نمی‌دونیم چند نفر از این پیشنهاد استقبال می‌کنند و اصلا" این بخش باز میشه یا نه. جدا از اون من هم که هنوز نمیدونم قبول مسئولیت تا چه حد مخل آسایش میشه. پس بحث راجب به انتخاب مسئول رو می‌گذاریم برای بعد. دنیا رو چه دیدی شاید تو این بین یکی از دوستان هم پیش مرگ شد و قبول مسئولیت کرد. :twisted:

المیرا
یک شنبه 19 مرداد 1382, 16:51 عصر
من با پیشنهاد شما موافقم . چون بنظر من برنامه نویسی یک هنر است.
با یک الگوریتم خوب میتوان یک برنامه ی زیبا نوشت.
می بخشید احساساتی شدم :oops:
آقای delphi areaپیشنهاد می کنم قبل از ایجاد بخش جدید , شما یک موضوع خاص را پیشنهاد کنید تا دوستان الگوریتم های پیشنهادی خود را بگویند. تا ببینید چقدر استقبال می شود.
در ضمن از شما تشکر می کنم که در رای گیری کارت تولد شرکت کردید واین به نظر من توجه شما به روابط دوستانه در سایت و هنر را نشان می دهد.

Mashatan
یک شنبه 19 مرداد 1382, 18:33 عصر
منم با این موافقم !
کامبیز بیا وسط :wink:

Mohammad_Mnt
یک شنبه 19 مرداد 1382, 22:58 عصر
منم همین طور 8)

Kambiz
سه شنبه 21 مرداد 1382, 03:43 صبح
از همه دوستانی که تا حالا لطف کردند و نظرشون رو گفتند سپاس گذارم.

المیرا خانم، موضوع خاصی مد نظرم نیست ولی به عنوان مثال می‌شه راجب به موضوعات زیر تبادل نظر کرد:
- الگوریتمهای پر کاربرد و الگوهای طراحی <span dir=ltr>(Desigh Patterns)</span>
- تکنیکهای بهینه کردن الگوریتمها
- ساختمان داده‌ها
- نوشتن الگوریتمهایی که توسط اعضای گروه درخواست می‌شه
- تمرین الگوریتم نویسی با به رقابت گذاشتن الگوریتمهای پیچیده

sayana
سه شنبه 21 مرداد 1382, 15:22 عصر
پیشنهادتون فوق العاده است جناب DelphiArea .
با این استقبالی هم که داره میشه معلومه با ایجاد خود بخش دیگه اونجا چه خبر میشه