PDA

View Full Version : SSL

nooshin100
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 23:10 عصر
با سلام.
می خواستم بدونم که به چه صورت می شه بر روی یک وبسایت سرویس SSL را فعال کرد؟آیا باید خرید؟در ایران چه کسانی این سرویس را ارائه می کنند؟
سوال دوم اینکه آیا می شه در ایران digital signature را پیاده کرد؟
ممنون از کمکتون.

shahab_ksh
چهارشنبه 09 اردیبهشت 1388, 23:24 عصر
SSL برای دات نت باید روی IIS سوار بشه البته کنترل پنلها معمولا این امکان رو به کاربر میدن از طریق کنترل پنل هم اقدام کنن

SSL در ایران هم صادر میشه طبق بخش نامه های جدید برخی از سایت های دولتی باید از SSL استفاده کنن نام شرکت خاصی رو نمی یارم برای گرفتن SSL اما کافی یه سرچ کنید در اینترنت برای خرید SSL در ایران

nooshin100
پنج شنبه 10 اردیبهشت 1388, 22:02 عصر
خیلی ممنون از پاسختون.مثل اینکه قبل از SSL باید یک Web Server Certificate هم خریداری بشه. آخه مشکل اینجاست که این سایت قراره روی سرور شخصی قرار بگیره.
شما چیزی در مورد digital signature می دونید؟ Public Key را در ایران از کجا می شه تهیه کرد؟

m.hamidreza
پنج شنبه 10 اردیبهشت 1388, 23:18 عصر
گواهینامه SSL توسط Certificate Authority یا CA های مختلفی مثله VeriSign، Thawte، Godaddy، Register و ... فروخته میشه! CA در واقع اعتبار ظاهری گواهینامه ی شماست مثله مدرک دانشگاه میمونه یکی دانشگاه تهران خونده یکی اصفهان ولی هر دوشون لیسانس از یه دانشگاه خوب دولتی دارن! بغیر از این CA ها ، CA های دیگه ای هم هستن که هرچی معروفیتشون بیشتر باشه پولشون هم بیشتر هست.
SSL رو روی Domain میگیرن و در مراحل نصبش روی سرور Public Key و سایر مسائل براحتی تولید میشن. نصبش چیز سختی نیست. تنها مساله بحث خریدشه که شرکت های ایرانی هم این کار رو میکنن که تو گوگل زیاد هستن اگه قصد خرید داری pm بده اسم شرکت رو من راهنماییت کنم من قبلا SSL گرفتم...
موفق باشی.