PDA

View Full Version : سوال: IIS و مشکل Authentication لطفا کمک کنید.

NIUSHA_KH
جمعه 11 اردیبهشت 1388, 16:38 عصر
با سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان
من الان چند روزه که درگیر این مسئله ام . خیلی هم جستجو کردم و کلی از تاپیک های مرتبط را خوانده ام . البته خیلی کمکم کرد ولی هنوز مشکل دارم.
اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.

من تا حالا این کارها رو کردم:
(راستی ویندوزم Vista Premium است و این مشکل رو قبلا تو XP نداشتم )
ضمنا ، ویندوزم اورجینال است و از ابتدا روی LapTop نصب بود.

اول از همه IIS را نصب کردم . به روش زیر:

Cotrol Panel\ Programs\Turn on or off windows
و Internet Information Servise را باز کرده و تمام گزینه هایش را تیک زدم.و نصب شد
در پایان وقتی آدرس http://Localhost را زدم صفحه ی IIS7 باز شد.

بعد Visual Stadio را نصب کردم .
موقع اجرای Visual Stadio رویش کلیک راست کرده و Run as administrator را میزنم .
پروزه جدیدی ساختم بر اساس HTTP , وقتی پروژه ام را اجرا میکنم،خطا میدهد با مضمون:
Integrated Windows Authentication

حال یکی از دوستان راهنمایی کرد که به صورت زیر عمل کنم:
در IIS روی Virtual Directory ساخته شده رفته و کلیک راست کرده و Proprty بگیرم و در Directory security روی Authentication Access Control کلید Edit را بزنم
و Integrated Windows Authentication را تیک بزنم
اما من در IIS وقتی روی Virtual Directory ساخته شده رفته و کلیک راست کردم، گزینه ای به نام Proprty نبود و حتی هیچ موردی در زمینه ی Integrated Windows Authentication ندیدم .
(البته اینرا بگویم که برنامه هایم با Ctrl+F5 مشکل ندارد و اجرا میشود اما با F5 نه.!)
ضمنا تمام مراحل را روی ویندوز Vista Ultimate هم امتحان کردم ، همینطور بود و مشکل داشت.
من عکسشو هم گرفتم اما نمیدونم چطوری براتون بگذارم.

اگه راهنمایی کنید واقعا لطف کردید.

iman_22a
جمعه 11 اردیبهشت 1388, 18:26 عصر
انشالله اگر عمری باقی باشه تا 5 ساعت دیگه ، ویندوز ویستا رو بصورت Virtual نصب می کنم و مسئله شما رو هم بررسی می کنم . البته ممکنه تا اون موقع دوستان جواب شما رو داده باشن .

iman_22a
جمعه 11 اردیبهشت 1388, 22:50 عصر
از اینکه زحمت می کشید متشکرم.
خیلی معرفت می کنید.

خواهش می کنم . خوب با اون مضمون که چیزی ندیدم . ولی اگر توی IIS از بخش Connections سمت چپ ، منوی درختی را باز کنین تا به Defaul Website برسین . توی پنجره وسط با عنوان IIS روی Authentication دوبار کلیک کنین . Windows Authentication رو Enable کنین . البته باید چنین Optionی داشته باشین . با توجه به اینکه از نسخه Premium استفاده می کنین احتمال میره گزینه موجود نباشه . متاسفانه

یه لینک در موردش دیدم البته برای دات نت 2005 (http://support.microsoft.com/kb/937523)

یه هاتفیکس معرفی کرده ...

NIUSHA_KH
شنبه 12 اردیبهشت 1388, 10:56 صبح
ممنون ، همونطور که پیش بینی کردید این گزینه توش نبود
گزینه هاش به صورت زیر بود :

Anonymous Autentication
ASP.NET Impersonation
Basic Autentication
forms Autentication

و اثری از Windows Autentication نبود.
میخواستم عکس را هم ضمیمه کنم که خطا میده.
با تشکر.

NIUSHA_KH
شنبه 12 اردیبهشت 1388, 11:54 صبح
الان تو win Vista Ultimate امتحان کردم ، تونستم پیداش کنم .(تو Vista Premium نبود)
همون راهی رو که گفتید رفتم و Windows Authentication رو پیدا کردم

از اینکه اینهمه کمک کردبد ممنونم.

iman_22a
شنبه 12 اردیبهشت 1388, 16:52 عصر
الان تو win Vista Ultimate امتحان کردم ، تونستم پیداش کنم .(تو Vista Premium نبود)
همون راهی رو که گفتید رفتم و Windows Authentication رو پیدا کردم

از اینکه اینهمه کمک کردبد ممنونم.

خواهش می کنم ، وظیفه بوده . توی Premium هم ممکنه با اون Hotfix که توی لینک قبلی بود برطرف بشه .

موفق باشید ...