PDA

View Full Version : سوال: مشکل در Login

razavi_university
شنبه 12 اردیبهشت 1388, 20:51 عصر
سلام
برای احراز هویت کاربران سایتی که می نویسم از کلاس Membership که به صورت پیشفرض دارد ارث بری کردم و کلاسی متناسب با دیتابیس و نیاز خودم ساختم.
این کلاس با کنترلهای لوگین پیشفرض به خوبی در حالت لوکال کار می کند ولی وقتی سایت رو روی هاست قرار دادم کاربر نمیتونه وارد بشه (فقط پیغام میده که ورود ناموفق است)
اگه مشکل رو نشون میداد یا می دونستم شاید می تونستم حلش کنم ولی در این حال فقط اجازه Login شدن به کاربران را نمی دهد

فایلهای Publish شده را از روی هاست به Root لوکال منتقل کردم ولی باز هم در لوکال به خوبی کار می کند.

(فکر نمی کنم مشکل از اتصال به دیتابیس باشد، چون کاربر ساخته میشود و با لینک فعالسازی فعال می شود)

razavi_university
شنبه 12 اردیبهشت 1388, 20:55 عصر
کلاس membership را ضمیمه کردم

البته ساخت کاربر و فعالسازی کاربر با لینکی که به ایمیل او ارسال میشود خارج از این کلاس انجام می شود

razavi_university
شنبه 12 اردیبهشت 1388, 23:16 عصر
چه مواردی می توانند باعث شوند که عملیات Login در لوکال انجام شود ولی در حالت واقعی (روی هاست) انجام نشود؟

xamfia
یک شنبه 13 اردیبهشت 1388, 02:09 صبح
شاید جولبم خنده دار باشه اما دوست من مطمئنی پایگاه داده ای که روی لوکال داری با هاستت فرق نداره؟؟
یعنی ممکن اینجا با یک user و role خاص لاگین کنی اما روی هاست موجود نباشه!!

razavi_university
یک شنبه 13 اردیبهشت 1388, 14:20 عصر
اتفاقا برای تست این منظور از اسکریپتی که برای ساخت دیتابیس در هاست استفاده کرده بودم مجدد یک دیتابیس جدید در لوکال ساختم و با اون کار کردم ولی باز هم در لوکال کار می کند و در هاست نمی توان لوگین کرد:گریه:

iman_22a
یک شنبه 13 اردیبهشت 1388, 15:13 عصر
دوست عزیز شاید پیام خطایی که دریافت می کنین واقعا مربوط به عدم توانایی لاگین نباشه . شاید جایی اشکالی پیش میاد و در کل میگه لاگین بی لاگین :چشمک:

chophe
یک شنبه 13 اردیبهشت 1388, 22:32 عصر
سلام

يه سوال: دسترسي write به web.config دادي؟:متفکر:

razavi_university
یک شنبه 13 اردیبهشت 1388, 23:33 عصر
من چیزی در Config نمی نویسم که نیازی به Write باشد

از تمامی دوستان ممنون
شکر خدا درست شد

و حالا مشکل کجا بود ؟؟؟

تنها راهی که در آخر به ذهنم رسید تست کردن سایت در VisualStudio با دیتابیس هاست بود و گذاشتن BreakPoint در تمامی نقاط حساس. . .
با کمال تعجب دیدم در متد ValidateUser در کلاس MemberShip (که ضمیمه کردم) در قسمت :

SqlCommand cmd = new SqlCommand("SELECT usrpass, IsApproved FROM dbo.[User] " +
" WHERE usrname = @Username AND ApplicationName = @ApplicationName AND IsLockedOut = 'False'", conn);

باید به جای false مقدار 0 رو می گذاشتم:عصبانی++:
در صورتی که نوع این ستون bit بود و طبق راهنمای SQLMS صفر و یک به False و True و برعکس تبدیل می شوندو این حالت در MSSQL سیستم من انجام می شد و در سرور SQL هاست انجام نمی شد:متعجب::متفکر:

xamfia
دوشنبه 14 اردیبهشت 1388, 00:27 صبح
جالب بود!!!!!!!!!!!
نوع داده ای bit مقدار 0-1 بگیره!!!!
عجب MSSQL اسکلیه!!!

hossein_moghimi
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1388, 17:57 عصر
سلام

يه سوال: دسترسي write به web.config دادي؟:متفکر:

می خواستم بدونم چه جوری میشه این کار رو کرد؟