PDA

View Full Version : Ajax در master page

spicirmkh
یک شنبه 13 اردیبهشت 1388, 15:49 عصر
سلام

من يك صفحه مستر پيج دارم و صفحات ديگر از اين صفحه استفاده ميكند

مي خواهم Ajax در صفحات فعال باشد

به نظر مي آيد كه UpdatePanel و UpdateProgress بايد در مستر پيج باشد قبل از
ContentPlaceHolder باشد و در صفحات غير صفحه مستر پيج نمي توان استفاده كرد

ايا اين مطلب درست است

با تشكر

iman_22a
یک شنبه 13 اردیبهشت 1388, 15:59 عصر
من خودم ScriptManager رو توی MasterPage گذاشته ام و UpdatePanel رو توی ContentPlaceHolder . نمی دونم کدوم حالتش بهتره .

chophe
یک شنبه 13 اردیبهشت 1388, 21:24 عصر
شرمنده براي جواب دادن به اين پست به حافظه بسنده کردم:

تا اونجا که اطلاع دارم ربطي به اينکه در مستر پيج باشه نداره. شما مي‌توني 20 تا UpdatePanel داشته باشي که تو مستر پيج هم نباشن. اصلاً براي usercontrol مورد نظرت توي خودش فقط updatepanel داشته باشي.

موفق باشي دوست عزيز

xamfia
یک شنبه 13 اردیبهشت 1388, 23:50 عصر
دوست من در استفاده معمولی از آژاکس در مستر پیچ به مشکل برنمی خورید اما اگر خواستید روی آژاکس تسلط بیشتری داشته باشید می توانید از ScriptManagerProxy استفاده کنید.
یک مثال ساده وقتی شما دارید از یک کلاس سرویس در صفحه اصلیتان(master page) در یک sciptmanager استفاده میکنید و همزمان برای اینکه بتوانید از یک کلاس دیگر در برنامه یا UC یوزر کنترل استفاده کنید چاره ای ندارید جز اینکه از ScriptManagerProxy بهره ببرید.

spicirmkh
دوشنبه 14 اردیبهشت 1388, 08:15 صبح
دوست من در استفاده معمولی از آژاکس در مستر پیچ به مشکل برنمی خورید اما اگر خواستید روی آژاکس تسلط بیشتری داشته باشید می توانید از ScriptManagerProxy استفاده کنید.
یک مثال ساده وقتی شما دارید از یک کلاس سرویس در صفحه اصلیتان(master page) در یک sciptmanager استفاده میکنید و همزمان برای اینکه بتوانید از یک کلاس دیگر در برنامه یا UC یوزر کنترل استفاده کنید چاره ای ندارید جز اینکه از ScriptManagerProxy بهره ببرید.

بيشتر توضيح بدهيد درباره ScriptManagerProxy چون من در صفحه ام در مستر پيج از اچكس استفاده كرده ام همه چيز به خوبي پيش مي رود جز uploadfile

با تشكر