PDA

View Full Version : سوال: ايجاد صفحه جديد براي اخبار و مقالات به درخواست بيننده چطوري ؟

احمد سامعی
دوشنبه 14 اردیبهشت 1388, 23:18 عصر
سلام
من از MasterPage ها واسه طراحي استفاده كردم
سوالم اين كه چطوري مي تونم واسه مقالات و اخبار سايت صفحه جديد به صورت ديناميك ايجاد كنيم به اين صورت كه وقتي بيننده سايت دستور ديدن صفحه اي رو به سرور فرستاد متن او از بانك خونده بشه و صفحه ايجاد بشه بدون اينكه از قبل اين صفحه موجود باشه
(با دريافت اطلاعات از بانك مشكلي ندارم) بقيه كارها مثل ايجاد url ... اين چيزا چطوري ؟

منون از دوستان

milade
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 17:59 عصر
سلام
2 تا موضوع هست ...
یکی این که شما حتما" میخواید صفحه جدید بسازید ( که اون یه خورده توضیح میخواد )
دوم اینکه شما میخواید مقادیر مقالاتتون رو نشون بدید از طریق یه صفحه اما چون ساختارش رو نمیدونید میخواید برا هر خبر یه صفحه بسازید !

چرا که با روش دوم شما میتونید یه صفحه توی سرور داشته باشید و 10000000000000 تا مقاله و ... رو از این صفحه نشون بدید ( فشار سرور کمتر ... )

مثلا" خبر شماره 1 بشه news.aspx?id=1 و خبر 2 بشه news.aspx?id=2 ! ( مثل همین سایت )
لطفا" بیشتر توضیح کنید تا بشه راهنمایی جامعتری رو انجام داد !

موفق باشید

احمد سامعی
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 19:02 عصر
من جواب پيدا كردم از سايت asp.net
اينجا سرچ زدم ديدم سوال خيلي ها هست سر فرصت مي ذارم (راستش ديشب تايپ كردم لحظه آخر كامپيوترم قاطي كرد)

spicirmkh
دوشنبه 05 مرداد 1388, 17:58 عصر
من مي خواهم خبرنامه توي يک Explorer جديد باز بشه مثل سايت تابناک

احمد سامعی
سه شنبه 06 مرداد 1388, 15:09 عصر
<a href="http://focusteam.ir" target=_blanck"/>صفحه جديد</a>

قسمت target تنظيم كن

spicirmkh
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 15:16 عصر
<a href="http://focusteam.ir" target=_blanck"/>صفحه جديد</a>

قسمت target تنظيم كن
در #C چگونه است چون مي خواهم پارامتر بدهم

hamid1988
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 15:56 عصر
اگه بخواهیم عنوان خبر ها رو از دیتابیس بگیریم و در یک Marqee بصورت Right حرکت بدیم...
چه پیشنهادهایی دارید؟

احمد سامعی
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 16:13 عصر
در #C چگونه است چون مي خواهم پارامتر بدهم

من ساده گفتم شما هر المنتي كه واسه اين تگ تعريف بشه مي توني بدي. منظورت از پارامتر چيه ؟

اگه بخواهیم عنوان خبر ها رو از دیتابیس بگیریم و در یک Marqee بصورت Right حرکت بدیم...
چه پیشنهادهایی دارید؟

اين سوال چه ارتباطي با اين تاپيك داشت ؟ بعدم صد بار اين سوال پرسيده شده يك سرچي بزن:عصبانی:

ف تیموری
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 16:14 عصر
می دونم نباید سوالمو اینجا بنویسم ولی چاره دیگه ای ندارم چون فک کردم سوال من خیلی سطح پایین و حتما یکی از کسایی که اینجا میاد میتونه بحلتش:
چرا وقتی یه رشته مثلن12*+رو توی یه استک میریزیم بد میخوایم از استک پاپ کنیم به جای هرکدوم از اینا کد اسکیشونو میده:متفکر:
من خیلی روش کار کردم ولی درس نشد:عصبانی++::عصبانی++::عصبان ++:
البته اگه کسی جواب نده ناراحت نمی شم ولی خواهش میکنم کمک کنید...