PDA

View Full Version : سوال: فوری مشکل با upload عکس و Temporary Internet

ibd_iran
سه شنبه 15 اردیبهشت 1388, 15:29 عصر
سلام

من یک مشکل عجب دارم این که عکس upload می کنم بعد اگر عکس که در یک image لود شد دیگه تغییر نمی کنه و همان عکس اولیه را که برای بار اول لود کردام نمایش می دهد متوجه شدام که عکس که برای بار اول لود می شود در Temporary Internet قرار میگرد و همان باز بر می گردانه و عکس از مسیر داده شده نمیخواند کد ها که نوشتم این است

string str = Request.PhysicalApplicationPath + "Image\\student_image\\" + txt_studentnumber.Text + ".jpeg";
FileUpload1.SaveAs(str);
CLA_thumbnail thumbnail = new CLA_thumbnail();
System.Drawing.Bitmap bmp = thumbnail.CreateThumbNail(new Bitmap(str), 300,400);
bmp.Save(str, System.Drawing.Imaging.ImageFormat.Jpeg);
Image1.ImageUrl = HttpContext.Current.Request.ApplicationPath + "\\Image\\student_image\\ (file://\\Image\\student_image\\)" + txt_studentnumber.Text + ".jpeg";

کسی نمی دانه من چه کار کنم که این بجای Temporary Internet از میسر خودش بخواند وعکس مدام تغییر دهد این مشکل در iis است اگر پروژه با خود vs اجرا شود این مشکل ندارد
کد خواندن

Image1.ImageUrl = HttpContext.Current.Request.ApplicationPath + "\\Image\\student_image\\ (file://\\Image\\student_image\\)" + txt_studentnumber.Text + ".jpeg";

ibd_iran
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 19:02 عصر
چگونه می شود که عکس در Temporary Internet کسانی که از سایت بازدید می کنند قرار نگیرد

raravaice
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 20:00 عصر
Response.Cache.SetExpires(Now.AddDays(-1))

Cache صفحه را Expire کنید تا صفحه هر دفعه از سرور بار گزاری بشه.

موفق باشید

ibd_iran
پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388, 18:44 عصر
Response.Cache.SetExpires(Now.AddDays(-1))

Cache صفحه را Expire کنید تا صفحه هر دفعه از سرور بار گزاری بشه.

موفق باشید

من این کد در page load صفحه قرار دادم اما باز هم عکس وقتی که بر روی دکمه دخیره کلیک می شود در lmage تغییر نمی کنه تا اینکه کلید f5 بزن بعد عکس تغییر می کنه یک نکته من این فرم در یک web control طراحی کردام بعد در یک صفحه لود می کنم ربطی به این داره یا نه این کد در همه MasterPage. در قسمت page load قرار دادم باز هم نشد
من از این طریق WebUserControl در صفحه لود می کنم می توانه به این ها مربوط باشه که عکس عوض نمی شود تا اینکه کلید f5 بزنم تا صفجه از اول لود شود

this.Panel1.Controls.Add(this.LoadControl("WUC_ascx/WUC_Register.ascx")); Page.Title = "ثبت نام";