PDA

View Full Version : مشکل در شناخت فونت در کامپیوتر های دیگر

xman_dj
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 19:07 عصر
با سلام خدمت دوستان من جند برنامه نوشتم که مشکلی در اونا هستش

با وجود اینکه در کامپیوتر طرف فونت tahoma وجود داره و من هم فونتی که استفاده کردم tahoma هست فونت ها رو نمیشناسه

2-در msgbox ها هم همین مشکل وجود داره یعنی در کامپیوتر خودم مسیج هایی که نوشتم به خوبی خوانده میشه ولی در کامپیوتر طرف........................

ممنون میشم راهنمایی کنید.:متفکر::متفکر::متفکر::مت فکر:

mhsmity
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 22:42 عصر
در تنظیمات فونت در قسمت Script حالت Western را انتخاب کن

reza_mn
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 23:18 عصر
با سلام خدمت دوستان من جند برنامه نوشتم که مشکلی در اونا هستش

با وجود اینکه در کامپیوتر طرف فونت tahoma وجود داره و من هم فونتی که استفاده کردم tahoma هست فونت ها رو نمیشناسه

2-در msgbox ها هم همین مشکل وجود داره یعنی در کامپیوتر خودم مسیج هایی که نوشتم به خوبی خوانده میشه ولی در کامپیوتر طرف........................

ممنون میشم راهنمایی کنید.:متفکر::متفکر::متفکر::مت فکر:
صرف وجود فونت مشکل را حل نمیکند ، شما کد پیجهای مربوبط به زبانهای رایت تو لفت رو تو ویندوز مقصد نصب کنید.

xman_dj
پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388, 17:35 عصر
صرف وجود فونت مشکل را حل نمیکند ، شما کد پیجهای مربوبط به زبانهای رایت تو لفت رو تو ویندوز مقصد نصب کنید.
ميشه بيشتر راهنمايي كنيد......:افسرده:

xman_dj
جمعه 18 اردیبهشت 1388, 00:53 صبح
در تنظیمات فونت در قسمت Script حالت Western را انتخاب کن
میشه راه دیگه ای معرفی کنید چون این روش باعث میشه که فونت ها تو کامپیوتر من هم نشناسه

blackfire2010
جمعه 18 اردیبهشت 1388, 12:41 عصر
فونت های شما از نظر Encoding باید تبدیل به Unicode (UTF-8) بشه در تمام کامپیوتر ها یک شکل بنظر برسه مخصوصا فونت فارسی

reza_mn
جمعه 18 اردیبهشت 1388, 13:19 عصر
ميشه بيشتر راهنمايي كنيد......:افسرده:
دوست عزیز ، در کنترل پنل روی Regional and Language Option رو انتخاب کرده و از پنجره مربوطه تب Language رو انتخاب کنید ، سپس گزینه Install files for Complex script and right-to-left ... رو انتخاب کنید ، و Apply سپس تب Advanced رو کلیک کنید ، در قسمت مربوط به Languge for non-unicode programs زبان فارسی Farsi رو انتخاب کنید.