PDA

View Full Version : قفل نرم افزاری (کاملاً سفارشی )

alimanam
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 22:42 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
کنترل جدید Ultralocker32 رو آماده کردم که می تونین باهاش برنامه هاتون رو کاملا محافظت کنین ( مجانی نباشن ) .

http://i39.tinypic.com/2ngabo1.jpg

هر کسی که این کنترل رو به صورت سفارشی می خواد فقط کافیه در همین تاپیک یا به صورت خصوصی پیام بزاره من کنترل و Keylocker مخصوص خودش رو واسش آپ می کنم ولینک دانلودش رو واسش به آدرس کاربریش به صورت کاملاً خصوصی می فرستم .

لیست افرادی که کنترل واسشون به صورت خصوصی لینک داده شده :
morteza_261 tto_baran

salehbagheri
چهارشنبه 16 اردیبهشت 1388, 23:36 عصر
دوست من! وقتي يكي ميخواد كار خوب بكنه كه نبايد ...!

اگه واقعاً ميخواي معرفتي نشون بدي، كنترلت رو هميجا بذار!!!

tto_baran
پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388, 01:05 صبح
البته ايشان معرفتشون را بار ها و بارها به اثبات رسانيده ا ست شايد صلاح را در اين ميبيند اما با اين حال ما ميتونيم از ايشان خواهش كنيم كه اگر ممكنه در همين سايت آن را در اختيار دوستان قرار دهند .

alimanam
پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388, 15:59 عصر
دوست من! وقتي يكي ميخواد كار خوب بكنه كه نبايد ...!

اگه واقعاً ميخواي معرفتي نشون بدي، كنترلت رو هميجا بذار!!!

دوست عزیز سلام

بحث کار خوب و معرفت نیست من اگه می خواستم از کنترلم استفاده نشه که نمی زاشتمش اینجا !
به خاطر پاره ایی از مشکلات از قبیل اینکه اگه قرارباشه همه از یک نوع رمز نگاری در کشف رمز keylocker شون استفاده بشه که دیگه نمیشه با این کنترل کار کرد !

جهت اطلاع باید خاطر نشان کنم که این کنترل رو من با روشهای معمول و غیر معمول از مورد حمله قرار گرفتن با روشهای مهندسی معکوس محافظت کردم و صلاح رو در این می بینم که به صورت مستقیم و همگانی دانلود نشه .

بازم اگه سو ء تعبیری از مطالب این تاپیک هست من در خدمت هستم تا جواب بدم .

یا علی

joker
پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388, 16:42 عصر
یه نسخه دمو بفرست بخش امنیت نرم افزار بروبچ تستش کنن :تشویق:

salehbagheri
پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388, 18:04 عصر
ببين دوست من!

منظور من اين نبود كه شما بي معرفتي، منظورم اين بود كه كار خوب، معرفتت رو آشكار ميكنه!

با تشکر از بعضی از دوستان که معرفت رو در این میبینن که همه چیز واسه خودشون باشه !
با توجه به جمله چند پهلوي شما:

بنده به شخصه هيچ نيازي به كنترل يا قفل شما نداشتم و ندارم! فقط ميخواستم دسترسي به كنترل شما بيشتر بشه و دوستان بيشتري با اين قفل نرم افزاري آشنا بشن!
درسته كه شما از اين قضيه مستثنا هستي ولي 90 درصد اين گونه افراد فقط براي تبليغ وبلاگ خودشون اين لينكها رو ميدن!

جهت اطلاع باید خاطر نشان کنم که این کنترل رو من با روشهای معمول و غیر معمول از مورد حمله قرار گرفتن با روشهای مهندسی معکوس محافظت کردم و صلاح رو در این می بینم که به صورت مستقیم و همگانی دانلود نشه .

به هر حال اگه قفل شما شكستني باشه، چه 1 نفر دانلود كنه چه يك ميليون نفر، بازهم ميشكنه!
معمولاً افرادي كه قفلي رو طراحي ميكنند سعي ميكنند با پخش اون بين جامعه هكرها، علاوه بر ارزيابي قفلشون، از امنيت اون كسب اطلاع كنند!
من نميدونم دليل اين پنهان كاري ها چيه؟

در ضمن اگر مايكروسافت هم بگه بخاطر يه قفل، به سايتم سر بزنيد و اونجا نيازمندي تون رو اعلام كنيد، به هيچ وجه حاضر نيستم اينكارو بكنم!

alimanam
پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388, 22:37 عصر
لیست افرادی که کنترل واسشون به صورت خصوصی لینک داده شده :
morteza_261 tto_baran

mohammad_king62
جمعه 18 اردیبهشت 1388, 00:54 صبح
سلام به شما دوست و هم استانی عزیزم جناب alimanam
باتشکر از اینکه وقتت رو برای این کار صرف کردی می خواستم
اگر زحمتی برات نیست اونا رو برا من بفرستی ضمنا من از کنترل
قبلی که گذاشتی با وجود توضیحاتی که دادی نتونستم استفاده کنم و
خطا یی که به من می داد بعد از دیباگ کردن برنامه خطادر ایجادو نمایش فرم بود نمب دونستم دیگه چه کار کنم
امیدوارم این کنترل جدید این مشکل رو نداشته باشه واگر لطف کنی نحوه استفاده از
اون رو بگی هم ممنون
پس لطف کن و برا من بفرست منتظر هستم

tto_baran
جمعه 18 اردیبهشت 1388, 02:10 صبح
سلام

متاسفانه روند نصب به پايان نرسيد و با eror زير مواجه شدم .

رضا نانوا
جمعه 18 اردیبهشت 1388, 03:22 صبح
هر کسی که این کنترل رو به صورت سفارشی می خواد.........

دوست عزیز کنترل مال خودته پاش زحمت کشیدی حقشو داری

ولی بزرگهایی مثل تو میگن ؛ زکات علم آموزش است

اگه برای من هم لطف کنی بفرستی سرمون منت گذاشتی ، سپاسگذارم

alimanam
جمعه 18 اردیبهشت 1388, 03:49 صبح
سلام

متاسفانه روند نصب به پايان نرسيد و با eror زير مواجه شدم .

با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز

من این Error رو واستون برطرف کردم و آدرس لینک جدید دانلود رو به صورت خصوصی فرستادم .

یا علی

alimanam
جمعه 18 اردیبهشت 1388, 15:12 عصر
از دوستانی که از کنترل UltraLocker32 استفاده کردن ( لینک دانلود گرفتن ) تقاضا دارم که نتیجه عملیات ( تست واستفاده ) کنترل رو در همین تاپیک قرار بدن تا من از کاری که کردم مطمئن و دلگرم باشم .

با درنظر گرفتن این موضوع که دادن لینک و ثبت کردن کنترل به نام کاربران کار وقت گیر و با این سرعت پایین Dial Up کار واقعاً مشکلیه . به همین جهت باید اعلام کنم که حداکثر تا 20 User رو می تونم لینک دانلود بدم .

لیست دوستانی که موفق به گرفتن لینک دانلود کنترل شدن از این قراره :

morteza_261
tto_baran
mina.net
mohammad_king62
sadeghlinux
رضا نانوا
Sari-1369

بازم از دوستان خواهش می کنم کسانی کنترل رو درخواست بدن که نیاز فوری بهش داشته باشن .

یا علی

mina.net
جمعه 18 اردیبهشت 1388, 20:58 عصر
دوست عزیز سلام
من برنامه شما رو دانلود کردم به فرم اضافه کردم اجرا هم می شه ولی نمی دونم کجا باید کد بهش بدم.
لطفا راهنمایی کنید.

alimanam
شنبه 19 اردیبهشت 1388, 12:58 عصر
سلام دوستان عزیز ( arsalansalar و VB.NET2005 و bastakboys ) !

من متوجه آی دی گذاشتن شما نمی شم ! اگه کنترل رو نیاز دارین لطفا درخواست بدین البته اگه واستون زحمتی نیست !

بقیه دوستانی هم که درخواست دادن ظرف امروز فردا واسشون لینک دانلود می فرستم .

یازم از دوستانی که ازکنترل استفاده کردن خواهش می کنم گزارش تست و استفاده کنترل رو به صورت خصوصی به من بدن تا بیشتر بتونم نواقص و Debug های احتمالی رو برطرف کنم . اگه پیشنهادی یا انتقادی دارین خوشحال میشم اعلام کنین . مرسی

یا علی

sina26
شنبه 19 اردیبهشت 1388, 19:31 عصر
سلام دوست عزيز
واقعا اگه ميخواي به دوستان كمك كني لينك دانلود رو بذار همه استفاده بكنن نه اينكه هر كسي دست دراز كنه بگه به منم بده !!!! :متفکر:

alimanam
شنبه 19 اردیبهشت 1388, 21:45 عصر
سلام دوست عزيز
واقعا اگه ميخواي به دوستان كمك كني لينك دانلود رو بذار همه استفاده بكنن نه اينكه هر كسي دست دراز كنه بگه به منم بده !!!! :متفکر:

با عرض سلام خدمت این دوست عزیز

دوست گرامی با توجه به ماهیت این کنترل اگه قرار باشه من لینک دانلود رو به صورت عمومی بزارم که دیگه همه از یک نوع فایل با یک Keylocker استفاده می کنن پس نمیشه به صورت عمومی بزارم . ( فایل کنترل و Keylocker مکمل همدیگه هستن مثل قفل و کلید ) !

alimanam
شنبه 19 اردیبهشت 1388, 21:54 عصر
از دوستانی که از کنترل UltraLocker32 استفاده کردن ( لینک دانلود گرفتن ) تقاضا دارم که نتیجه عملیات ( تست واستفاده ) کنترل رو در همین تاپیک قرار بدن تا من از کاری که کردم مطمئن و دلگرم باشم .

با درنظر گرفتن این موضوع که دادن لینک و ثبت کردن کنترل به نام کاربران کار وقت گیر و با این سرعت پایین Dial Up کار واقعاً مشکلیه . به همین جهت باید اعلام کنم که حداکثر تا 20 User رو می تونم لینک دانلود بدم .

لیست دوستانی که موفق به گرفتن لینک دانلود کنترل شدن از این قراره : ( 13 کاربر )

morteza_261
tto_baran
mina.net
mohammad_king62
sadeghlinux
رضا نانوا
Sari-1369
bardia goharbin
vahid_visualbasic
arsalansalar
karim orooji
raziee
amironline

بازم از دوستان خواهش می کنم کسانی کنترل رو درخواست بدن که نیاز فوری بهش داشته باشن .

راهنمای کار با کنترل رو واستون گذاشتم فکر نکنم کار کردن با کنترل مشکل باشه ! فقط کافیه توی فرم بزارینش خودش همه کارها رو واستون انجام می ده و نیازی به هیچ نوع کد نویسی اضافی ندارین .

یا علی

mohammad_king62
یک شنبه 20 اردیبهشت 1388, 00:26 صبح
سلام
من تست کردم جواب داد باز هم ازت ممنونم
فقط دو تا سوال دارم
اول اینکه اگر بخواهیم به جای شماره پشتیبانی یک ایمیل یا سایت بدیم چی ؟ ویا اینکه بخواهیم
اسم برنامه یا مطالبی درمورد راهنمایی قفل برای کابر بدیم چه کار کنیم ؟
و دوم اینکه برنامه روی ویستا جواب می ده یا نه؟
بازهم ازت ممنونم

alimanam
یک شنبه 20 اردیبهشت 1388, 01:10 صبح
سلام
من تست کردم جواب داد باز هم ازت ممنونم
فقط دو تا سوال دارم
اول اینکه اگر بخواهیم به جای شماره پشتیبانی یک ایمیل یا سایت بدیم چی ؟ ویا اینکه بخواهیم
اسم برنامه یا مطالبی درمورد راهنمایی قفل برای کابر بدیم چه کار کنیم ؟
و دوم اینکه برنامه روی ویستا جواب می ده یا نه؟
بازهم ازت ممنونم

در جواب سوال اول باید بگم که :

در این کنترل به جز شماره پشتیبانی امکان ورود چیز دیگه ایی وجود نداره البته شما می تونی ایمیل خودت رو در قسمت Phone وارد کنی ولی در قسمت شماره پشتیبانی نمایش داده میشه !!! ( یعنی اینکه به جای شماره تلفن ایمیل خودت رو وارد کن )

در جواب سوال دوم باید بگم که :

من این کنترل رو در محیط ویندوز XP تست وآزمایش کردم ولی به احتمال 99 درصد در ویستا هم جواب میده . از دوستانی هم که ویستا دارن و کنترل رو دارن می خوام که نتیجه تست رو به بقیه دوستان بگن .

یا علی

bardia goharbin
یک شنبه 20 اردیبهشت 1388, 12:34 عصر
مشکلی با اجرای نرم افزار Compile شده بر روی یک کامپیوتر دیگه داشتم که بصورت خصوصی برایتان ارسال کردم.
ولی یه پیشنهاد دیگه هم داشتم و اون هم اینه که اگر میشد توسط دستوری یا روشی بصورت کدنویسی نرم افزار را از حالت Register شده خارج کرد و دوباره از استفاده کننده نرم افزار کد درخواست کرد بسیار عالی میشد.
و مورد دوم اینکه من به وبلاگ شما مراجعه کردم و سورس نسخه قبلی شما رو دریافت کردم که در اون از الگوریتم بسیار ساده ای استفاده کرده بودید. امیدوارم که در این نسخه ای که به دوستان ارائه کرده اید از الگوریتم پیچیده تری استفاده کرده باشید چون اون الگوریتم اولا ساده بود و ثانیا سورسش رو در وبلاگتون قرار داده بودید.
اگه در این نسخه از الگوریتم دیگه ای استفاده کرده اید لطفا یک کمی توضیح بدید که الگوریتمتون چقدر از نظر خودتون مطمئن و پیچیده است یا نیست و آیا Dll شما قابل Decompile شدن است یا نیست؟

alimanam
یک شنبه 20 اردیبهشت 1388, 17:39 عصر
مشکلی با اجرای نرم افزار Compile شده بر روی یک کامپیوتر دیگه داشتم که بصورت خصوصی برایتان ارسال کردم.
ولی یه پیشنهاد دیگه هم داشتم و اون هم اینه که اگر میشد توسط دستوری یا روشی بصورت کدنویسی نرم افزار را از حالت Register شده خارج کرد و دوباره از استفاده کننده نرم افزار کد درخواست کرد بسیار عالی میشد.
و مورد دوم اینکه من به وبلاگ شما مراجعه کردم و سورس نسخه قبلی شما رو دریافت کردم که در اون از الگوریتم بسیار ساده ای استفاده کرده بودید. امیدوارم که در این نسخه ای که به دوستان ارائه کرده اید از الگوریتم پیچیده تری استفاده کرده باشید چون اون الگوریتم اولا ساده بود و ثانیا سورسش رو در وبلاگتون قرار داده بودید.
اگه در این نسخه از الگوریتم دیگه ای استفاده کرده اید لطفا یک کمی توضیح بدید که الگوریتمتون چقدر از نظر خودتون مطمئن و پیچیده است یا نیست و آیا Dll شما قابل Decompile شدن است یا نیست؟

با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

پاسخ به پیشنهاد :

من دقیقاً منظور شما رو نگرفتم ولی اگه منظور شما این باشه که بعد از اینکه نرم افزار ثبت شد بازم راهی واسه شکستن ثبت نرم افزار قرار بدم باشه که فکر نمی کنم زیاد جالب باشه ولی اگه منظورتون این باشه که بعد از طی مدت زمانی مثل یکسال دوباره از کاربر رمز جدید بخواد ایده خوبیه و میشه روش کار کرد اتفاقاً من در نظر دارم لیستی از پیشنهادات دوستان تهیه کنم وبا کسی که علاقه مند باشه به صورت تیمی روی این کنترل کار کنیم و ورژن بعدی حتماً کار گروهی هستش .

پاسخ به سوال :

شما درست می فرمائید در کنترل اول من از یک الگوریتم خیلی ساده برای ساختن رمز عبور استفاده کردم ( به دلیل حساس نبودن کاربری که این کنترل رو از من درخواست داده بود ) ولی مطمئن باشین در این نسخه من از پیشرفته ترین روشها و درعین حال تکنیکهای منحصر بفردی در مقابله با Decompile ها استفاده کردم و در مقابل با این نوع نرم افزارهای مهندسی معکوس تا جایی که میشد من حساسیت به خرج دادم و مطمئن باشین به این زودیها قفل کنترل شکسته نخواهد شد ( البته درست نیست من اینو بگم ولی از دوستانی که با این روشهای نرم افزاری آشنایی دارن اگه مایل باشن من Demo این کنترل رو در اختیارشون می زارم تا عیار کار رو به بقیه دوستان نشون بدن ) .

در خاتمه بازم از دوستانی که موفق شدن لینک کنترل رو بگیرن ( واقعا دیگه نمی دونم با چه زبونی بگم ) تقاضا دارم نتیجه تست – استفاده – انتقاد و پیشنهادات خودشون رو نه به صورت خصوصی بلکه در همین تاپیک قرار بدن تا بقیه از جمله من استفاده کرده باشیم .

و در آخرآخر مطالبم واسه این دوستمون که به صورت خصوصی فایل راهنمایی بیشتر می خواستن رو در یک فایل جامع واسه همه ( حتماً تمامی دوستانی که کنترل رو دارن ) آپ کردم که حتماً حتماً مطالعه بفرماین .

با تشکر از تمامی دوستان – علی منم

دانلود فایل راهنما (http://persiandrive.net/623458)

alimanam
یک شنبه 20 اردیبهشت 1388, 23:50 عصر
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان

از دوستان عزیزی که موفق نشدن لینک دانلود بگیرن واقعاً معذرت خواهی می کنم خواهشاً دیگه درخواست ندن چون دیگه به درخواستاشون جوابی داده نمیشه ( در صفحه 4 گفته بودم که حداکثر دادن لینک دانلود 20 کاربر بیشتر نیست .)

از دوستانی که کنترل رو دارن تقاضای پیشنهاد و انتقادات سازنده دارم ( حق مطلب رو ادا کنین خواهشاً ) !

لیست افرادی که موفق به دریافت لینک دانلود کنترل شدن به شرح زیر است :

morteza_261
tto_baran
mina.net
mohammad_king62
sadeghlinux
رضا نانوا
Sari-1369
bardia goharbin
vahid_visualbasic
arsalansalar
karim orooji
raziee
amironline
msoleiman
morika
Parsa_2006
ly.comeng
ali_mnkt
rezapassword
اصغر (پاچ )

بازم متذکر میشم که درخواست دریافت لینک نفرمائید ( چه به صورت خصوصی وچه در تاپیک )

از اینجا به بعد به طرح مسائل ناگفته کنترل و پیشنهادات و انتقادات می پردازیم .

یا علی

bardia goharbin
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 00:29 صبح
واقعا ممنونم دوست عزیز.

منظور من هم دقیقا همین بود که مثلا کنترل شما پس گذشتن از مدتی پس از Register کردن کاربر (مثلا 30 روز یا بیشتر که قابل انتخاب برای برنامه نویس باشد و یا مثلا پس از یک تعداد بار اجرای نرم افزار مثلا 100 بار) از کاربر رمز جدید درخواست کند. این قابلیت کنترل شما را منحصر به فرد خواهد کرد.

alimanam
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 01:08 صبح
واقعا ممنونم دوست عزیز.

منظور من هم دقیقا همین بود که مثلا کنترل شما پس گذشتن از مدتی پس از Register کردن کاربر (مثلا 30 روز یا بیشتر که قابل انتخاب برای برنامه نویس باشد و یا مثلا پس از یک تعداد بار اجرای نرم افزار مثلا 100 بار) از کاربر رمز جدید درخواست کند. این قابلیت کنترل شما را منحصر به فرد خواهد کرد.

ببین این چیزی که شما پیشنهاد میدین یعنی اینکه برنامه شما هیچ وقت ثبت دائم نمیشه ودر هر چند وقت زمانی باید ثبت دوباره بشه که کار به نظر من جالبی نیست . ولی از پیشنهادتون تشکر میکنم بازم پیشنهادی داشتی خوشحال میشم . ( تست برنامه راضی کننده بود ؟ )

ali_mnkt
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 02:04 صبح
سلام دوست عزیز

من برنامه رو گرفتم و set up هم کردم وdll رو هم به tool box اضافه کردم ولی وقتی می خوام

اونو رو فرم بیارم error زیر رو می ده. چطور باید این رو رفع کنم ؟

bardia goharbin
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 14:28 عصر
بله دوست عزیز تست برنامه راضی کننده بود، و از زحماتت تشکر میکنم. من فقط روی یک سیستم دیگه تست کردم و مشکلی وجود نداشت امیدوارم بتونم طی چند روز آینده بر روی چند دستگاه با سیستم عاملهای مختلف تست کنم و خبرش رو بهت میدم
و اما در مورد پیشنهاد من در مورد تاریخ دار کردن Register فرموده بودید که با این کار برنامه شما هیچ وقت ثبت دائم نمیشه. خوب دقیقا هدف منم همینه که برنامه من ثبت دائم نشه، من اگر این قابلیت رو به کنترلتون اضافه کنید یک دنیا ممنون میشم چون برای نرم افزاری میخوام از این کنترل استفاده کنم که تاریخ مصرفش واقعا اجباریه

VB.NET2005
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 15:47 عصر
میشه بگید این کارا یعنی چی ؟

alimanam
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 16:15 عصر
بله دوست عزیز تست برنامه راضی کننده بود، و از زحماتت تشکر میکنم. من فقط روی یک سیستم دیگه تست کردم و مشکلی وجود نداشت امیدوارم بتونم طی چند روز آینده بر روی چند دستگاه با سیستم عاملهای مختلف تست کنم و خبرش رو بهت میدم
و اما در مورد پیشنهاد من در مورد تاریخ دار کردن Register فرموده بودید که با این کار برنامه شما هیچ وقت ثبت دائم نمیشه. خوب دقیقا هدف منم همینه که برنامه من ثبت دائم نشه، من اگر این قابلیت رو به کنترلتون اضافه کنید یک دنیا ممنون میشم چون برای نرم افزاری میخوام از این کنترل استفاده کنم که تاریخ مصرفش واقعا اجباریه

از اعلام نتیجه تست ممنون ( دوستان بقیه هم همکاری کنن لطفاً !!! )

واما در مورد پیشنهاد شما همینجوری که قبلاً هم بهتون گفته بودم از این نظر که کنترل به صورت باشه که فرموده بودین کار زیاد جالبی ( البته به نظر خودم ) نیست ولی مطمئن باشین از این پیشنهاد شما دوست عزیز به این صورت استفاده میکنم که این امکان رو به کاربر میده که به انتخاب خودش تصمیم بگیره که مدت دار باشه یا به صورت همیشگی نرم افزار رو ثبت کنه .

امکاناتی رو که به نظرم میاد باید به کنترل اضافه بشه از این قراره :

1- نمایش عنوان ( اسم برنامه ) در فرم ثبت نرم افزار
2- اضافه نمودن این امکان به کاربر که ثبت به چه صورت باشه ( دائمی یا مدت دار )
3- شناسایی ورژن نرم افزار به صورت هوشمند توسط نرم افزار ( اگه برنامه شما ورژن اش عوض بشه ( بالاتر بره ) توسط کنترل شناسایی بشه و از کاربر ثبت کردن بخواد )
4- اضافه نمودن این امکان به کنترل که کاربر بتونه با اس ام اس یا فرستادن پیام الکترونیکی ( E-mail ) رمز عبور رو دریافت کنه .

از دوستانی که پیشنهاد و امکانات دیگه ای دارن درخواست میکنم دریغ نکنن .

از دوستانی که علاقمند به توسعه کنترل هستن تقاضا می کنم به صورت خصوصی پیام بزارن تا به شکل گروهی کنترل رو توسعه بدیم .

یا علی

bardia goharbin
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 16:55 عصر
برای استفاده از نرم افزار شما احتیاج به رمز عبور مخصوص به خود هستید
این جمله کلا غلطه
بهتره به جاش بنویسی (برای استفاده از نرم افزار شما به رمز عبور مخصوص به خود نیاز دارید) یا اینکه این قابلیت رو بگذاری که Text ها رو هم خودمون تعیین کنیم.
اون تصویر سمت راست پنجره رو هم اگه انتخابش رو به ما بدی دیگه کولاک کردی.
خلاصه اینکه سعی کن همه قسمتها رو یه جورایی به انتخاب خودمون واگذار کنی.
من آخرش این قابلیتی که ذکر کردی برام قابل درک نیست که کاربر خودش انتخاب کنه که ثبت به چه صورت باشه؟ (دائمی یا مدت دار)؟ به کاربر چه ربطی داره؟ صاحب نرم افزار باید تصمیم بگیره این نرم افزار رو به چه صورتی داره ارائه میده، من نرم افزارم رو میخوام مثلا به این صورت بفروشم که هر 3 ماه یک بار قسمت ثبت براش فعال بشه دوباره. حالا اگه حال نمیکنی با این قابلیت یا اجراش سخته میتونیم بی خیال بشیم ;) چون تا همینجاش خیلی حال دادی ما هم سپاسگذاریم

alimanam
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 18:14 عصر
با عرض سلام خدمت دوستان

کاربر گرامی (P_O_P652000 ) اگه توجه کرده باشی من بارها اعلام کرده بودم حداکثر دادن لینک دانلود به 20 کاربر بیشتر واسه من مقدور نیست ( به دلیل وقت گیر بودن ثبت کنترل برای هر کاربر + آپلود کنترل برای هر کاربر ) از این رو من واقعاً شرمنده هستم که اعلام کنم امکان دادن لینک جدید تا حداقل چند وقت دیگه مقدور نمی باشد .

یا علی

alimanam
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 18:23 عصر
برای استفاده از نرم افزار شما احتیاج به رمز عبور مخصوص به خود هستید
این جمله کلا غلطه
بهتره به جاش بنویسی (برای استفاده از نرم افزار شما به رمز عبور مخصوص به خود نیاز دارید) یا اینکه این قابلیت رو بگذاری که Text ها رو هم خودمون تعیین کنیم.
اون تصویر سمت راست پنجره رو هم اگه انتخابش رو به ما بدی دیگه کولاک کردی.
خلاصه اینکه سعی کن همه قسمتها رو یه جورایی به انتخاب خودمون واگذار کنی.
من آخرش این قابلیتی که ذکر کردی برام قابل درک نیست که کاربر خودش انتخاب کنه که ثبت به چه صورت باشه؟ (دائمی یا مدت دار)؟ به کاربر چه ربطی داره؟ صاحب نرم افزار باید تصمیم بگیره این نرم افزار رو به چه صورتی داره ارائه میده، من نرم افزارم رو میخوام مثلا به این صورت بفروشم که هر 3 ماه یک بار قسمت ثبت براش فعال بشه دوباره. حالا اگه حال نمیکنی با این قابلیت یا اجراش سخته میتونیم بی خیال بشیم ;) چون تا همینجاش خیلی حال دادی ما هم سپاسگذاریم

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی

منظور من از کاربر ( ثبت موقت یا دائمی ) کاربری هست که از کنترل استفاده می کنه ( برنامه نویس ) نه مشتری که می خواد از نرم افزار شما استفاده کنه . ودر مورد جمله بندی فکر نمی کنم اشکالی داشته باشه ! ( به صلیغه های گوناگون توجه کن ! ) - ودر مورد عکس چشم حتماً حتماً این مورد و مورد لیبل ها ( به اشتباه تکس برداشت کرده بودی ) رو به کاربر استفاده کننده از کنترل ( برنامه نویس ) واگذار می کنم که خودش کنترل داشته باشه .

از پیشنهادات سازنده شما سپاسگزارم .

یا علی

alimanam
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 21:05 عصر
از دوستان گرامی که لینک دانلود گرفتن جواب تست و استفاده کردن از کنترل رو انتظار دارم .

به جز بعضی از دوستان بقیه واقعاً کم لطفی می کنن .

برای اطلاع بعضی از دوستان باید متذکر بشم که من تمامی فعالیتهای دوسانی که موفق به دریافت لینک کنترل شدن رو زیر نظر دارم ( از نظر پیشنهاد -انتقاد - جواب تست کنترل ) و تمامی دوستانی که کنترل رو در اختیار دارن رتبه بندی میشن پس برای Support شدن و پشتیبانی بعدی اختیار با خودتونه ! ( فکر کنم به اندازه کافی به بعضی از دوستان کم کار هشدار داده باشم ! )

در طرح توسعه دادن این کنترل ویژگیهای خیلی بهترو قدرتمندتری مد نظر بنده است که با کمک بعضی از دوستان در حال تدارک است .

کسانی که مایل به همکاری هستن به صورت E-mail (alimanam@gmail.com) یا پیام خصوصی اعلام آمادگی کنن .

یا علی

bardia goharbin
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 22:12 عصر
منظور من از کاربر ( ثبت موقت یا دائمی ) کاربری هست که از کنترل استفاده می کنه ( برنامه نویس )
آقا خدا خیرت بده ، من که از اول همینو میگم، (شما ما رو کاربر حساب کردی) ;) ولی ما مشتری رو کاربر حساب میکنیم. به هر حال برای شما ما کاربر محسوب میشیم پس نظر من و شما یکی بود که استفاده کننده از کنترل (برنامه نویس) میتواند تعیین کند که ثبت نرم افزار موقت باشد یا دائم، بسییییییار عالیست. تا اینجا خدا رو شکر. در مورد جمله بندی هم (به نظر من) غلط بود که این رو هم حل کردی که label ها قابل تغییر باشند. (حالا کی منتظر نسخه جدید باشیم؟)

آقا من در اندازه ای نیستم که بتونم توی این پروژه همکارت بشم ولی اگر کمکی از من ساخته است دریغ نمیکنم.

ali_mnkt
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 23:10 عصر
مرسی از توجه و کمکت.

من دوباره فایل دوم رو که واسم فرستادی رو setup کردم (البته بعد از unistall اولی) ولی باز

همون مشگل رو دارم یعنی وقتی که می خوام uLc رو به فرمم اضافه کنم همون error رو می یاره

(همونی که عکسشو تو صفحه قبل گذاشتم )

البته هنگام استفاده از UltraLocker Key Generator.exe که هنگام set up برنامه به desktop اضافه

می شه هم یه error مشابه می ده که بازم عکس error رو می زارم.

از دوستانی که استفاده کردن کسی به این مشگل بر نخورده ؟

morteza_261
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 01:53 صبح
برای اطلاع بعضی از دوستان باید متذکر بشم که من تمامی فعالیتهای دوسانی که موفق به دریافت لینک کنترل شدن رو زیر نظر دارم ( از نظر پیشنهاد -انتقاد - جواب تست کنترل ) و تمامی دوستانی که کنترل رو در اختیار دارن رتبه بندی میشن پس برای Support شدن و پشتیبانی بعدی اختیار با خودتونه ! ( فکر کنم به اندازه کافی به بعضی از دوستان کم کار هشدار داده باشم ! )

دوست عزیز فکر میکنید این نوع لحن صحبت شما درسته؟؟؟؟

اینجا هر کس چیزی داره بدون هیچ چشم داشتی میزاره تا بقیه هم استفاده کنند...یا اینکه چیزی نمیزاره.
حالا شما یه لطفی کردی و یکی از برنامه ها رو برای سایر دوستان گذاشتی ...فکر نمیکنم دیگه بیان برخی مسایل درست باشه.

( فکر کنم به اندازه کافی به بعضی از دوستان کم کار هشدار داده باشم ! )

mohammad_king62
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 11:26 صبح
سلام
من امتحان کردم و الان هم دارم با هاش کار می کنم
مشکل نداشت
باز هم تشکر

alimanam
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 12:28 عصر
دوست عزیز فکر میکنید این نوع لحن صحبت شما درسته؟؟؟؟

اینجا هر کس چیزی داره بدون هیچ چشم داشتی میزاره تا بقیه هم استفاده کنند...یا اینکه چیزی نمیزاره.
حالا شما یه لطفی کردی و یکی از برنامه ها رو برای سایر دوستان گذاشتی ...فکر نمیکنم دیگه بیان برخی مسایل درست باشه.

ببین دوست من تنها هدف من از بیان این مسئله این بود که بعضی از دوستان گرامی که لطفا کردن و از این کنترل برای پروژه های خودشون استفاده کردن حداقل کاری که باید انجام می دادن این بود که جواب تست کنترل رو به من گزارش بدن تا من بدونم دارم چکار می کنم ( اگه با برنامه نویسی Windows Forms Control Library آشنایی اندکی داشته باشین متوجه میشین که مشکلترین بخش این نوع برنامه نویسی رفع Debug های ناشی از اجرای کنترل در Platform های مختلف هست ) پس به من حق بدین که این کم کاری دوستان که من ازشون انتظار بجا دارم رو بهشون یادآوری ( متذکر ) بشم . امیدوارم که درک کنین که اگه شما هم بودین و این حداقل کار رو هم از دوستان مشاهده نمی کردین کمی ناراحت میشدین .

در پایان صحبتم اگر از صحبت بنده در اون تاپیک کسی ناراحت شده من ازش معذرت می خوام .

یا علی .

alimanam
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 20:15 عصر
اگه ممکنه من رو هم از لطف خودتون بی نصیب نگذارید.
ali1920@gmail.com

سلام به تمامی دوستان

از دوستان جدیدی که درخواست میدن خواهش می کنم که تا آینده نزدیک کمی صبر داشته باشن تا کنترل جدید رو دریافت کنن . ( دادن لینک دانلود کنترل فعلی ( Ultralocker32 ) فعلاً امکانپذیر نیست ( دلیلش رو در صفحات قبلی توضیح دادم ) .

از بقیه دوستانی که هم کنترل رو دارن بازم خواهش می کنم گزارش تست رو بدن ( به جز چند نفر بقیه هنوز گزارش ندادن )

یا علی

ali_mnkt
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 22:58 عصر
دوست عزیز می خواستم بدونم آیا امکان آموزش مراحل ساخت چنین قفل هایی از جانب شما

هست یا نه ؟

ali_mnkt
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 01:05 صبح
یه پیشنهاد : آیا می شه کاری کرد که کد ورودی نسبت به حروف کوچک و بزرگ حساس نباشه؟

آخه مثلا حروف کوچک و بزرگ کلماتی مثل w و k و ... خیلی شبیه هم هستن وممکنه در وارد

کردن کد مشتری نرم افزار رو دچار مشگل کنه .

alimanam
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 09:28 صبح
یه پیشنهاد : آیا می شه کاری کرد که کد ورودی نسبت به حروف کوچک و بزرگ حساس نباشه؟

آخه مثلا حروف کوچک و بزرگ کلماتی مثل w و k و ... خیلی شبیه هم هستن وممکنه در وارد

کردن کد مشتری نرم افزار رو دچار مشگل کنه .

در مورد پیشنهادتون :

از این که امکانش باشه آره امکانش هست ولی از لحاظ امنیتی واسه کنترل بهتره که حساس به حروف کوچک و بزرگ باشه . و در مورد تاپیک اینکه در مورد آموزش ساخت این نوع کنترل ها باید عرض کنم که در حال حاظر وقت این نوع فعالیت ها رو ندارم ( حداقل تا امروز ) .

از پیشنهاد شما تشکر می کنم . اگه مایل باشین شما رو می تونم در لیست توسعه دهندگان کنترل قرار بدم لطفا اعلام همکاری کنین . مرسی .

alimanam
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 12:13 عصر
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان

با توجه به این موضوع که تمامی دوستانی که می خوان در پروژه جدید کنترل شرکت داشته باشن باید سطح آشنایی خودشون در مورد برنامه نویسی Windows User Controls رو به صورت خصوصی ارسال کنن لطفاً این کار رو زودتر انجام بدن البته تا شروع نوشتن کنترل جدید باید بیشتر صبر کنیم تا تست و آزمایش کنترل به پایان برسه و نواقص و Debug های اون مشخص بشه . بعضی از دوستانی هم که گزارش نمی دن مطمئن باشن یه جورایی ضرر کردن خودشون ظرف چند روز آینده می بینن که ندادن یه گزارش ساده به نابودی کنترل می انجامه ( !!! ) خوب به خاطر این که سوالات مبهمی که الان توی سرتون به وجود اومده رو بیشتر نکنم . فعلاً چیزی نمی گم . از دوستانی که گزارش جامع دادن کمال تشکر رو دارم .

یا علی

bardia goharbin
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 12:20 عصر
آقا من این تاپیک رو بدجوری دنبال میکنم، یه کمی با این پستت دوستان رو ترسوندی، من خودم یک کمی ترسیدم و در استفاده از این کنترل در پروژه مشکوک شدم و پیش خودم گفتم نکنه کنترل جدید هم یک نکته انفجاری هم داشته باشه، این کارت به نظر من یک کمی جالب نیست، بهتره همه به هم اطمینان داشته باشیم، چون قراره این کنترل رو برای مشتریها استفاده کنیم نباید نکته ای که باعث بشه این کنترل به هر دلیل از کار بیفته در اون قرار داده بشه، سورسش هم که دست ما نیست که ببینیم توش چه خبره، پس بهتره یه اطمینانی به ما بدی که در استفاده از این کنترل در نرم افزارهایی که قصد فروش اون رو داریم با مشکی مواجه نمی شیم. چون اگه قرار بر این باشه که یک تله انفجاری در کنترل شما کار گذاشته شده باشه و هر آن بدلیل ناراحتی شما این تله انفجاری به کار بیفته دیگه هیچ اطمینانی به کنترل شما نیست. پس بهتره خودمون آستین بالا بزنیم و هر کدوممون برای خودمون یک کنترل بنویسیم که سورسش هم دست خودمون باشه و تله انفجاری هم توش درنظر گرفته نشده باشه.
این رو بعنوان یک نصیحت از یک دوست که از ابتدای پروژه در راستای پیشرفتش اون رو تست کرده در نظر بگیر.

alimanam
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 13:01 عصر
آقا من این تاپیک رو بدجوری دنبال میکنم، یه کمی با این پستت دوستان رو ترسوندی، من خودم یک کمی ترسیدم و در استفاده از این کنترل در پروژه مشکوک شدم و پیش خودم گفتم نکنه کنترل جدید هم یک نکته انفجاری هم داشته باشه، این کارت به نظر من یک کمی جالب نیست، بهتره همه به هم اطمینان داشته باشیم، چون قراره این کنترل رو برای مشتریها استفاده کنیم نباید نکته ای که باعث بشه این کنترل به در دلیل از کار بیفته در اون قرار داده بشه، سورسش هم که دست ما نیست که ببینیم توش چه خبره، پس بهتره یه اطمینانی به ما بدی که در استفاده از این کنترل در نرم افزارهایی که قصد فروش اون رو داریم با مشکی مواجه نمی شیم. چون اگه قرار بر این باشه که یک تله انفجاری در کنترل شما کار گذاشته شده باشه و هر آن بدلیل ناراحتی شما این تله انفجاری به کار بیفته دیگه هیچ اطمینانی به کنترل شما نیست. پس بهتره خودمون آستین بالا بزنیم و هر کدوممون برای خودمون یک کنترل بنویسیم که سورسش هم دست خودمون باشه و تله انفجاری هم توش درنظر گرفته نشده باشه.
این رو بعنوان یک نصیحت از یک دوست که از ابتدای پروژه در راستای پیشرفتش اون رو تست کرده در نظر بگیر.
دوست عزیز سلام ( این نوشته بعد از گفتگوی آن لاین صورت گرفته )

مطمئن باش کنترل جدید فقط به کسانی داده میشه که همکاری کردن ( به قولی دوست از آدم بی انصاف غربال شد ) و نشون دادن در قبال کاری که کسی بدون هیچ چشم داشتی انجام میده باید انصاف به خرج بدن . کنترل جدید رو من ظرف 1 ماه دیگه به همه دوستانی که تا الان گزارش تست رو به صورتی که شایسته بود دادن تقدیم می کنم . امیدوارم برای بعضی از دوستان سوتفاهم نشده باشه چون خدا وکیلی من به همه دوستان تقاضای گزارش رو به صورت خصوصی یا توی همین تاپیک 10 بار متذکر شده بودم و اگه کسی دوست نداره گزارش بده حتما هم احتیاجی به اون نداره پس بهتر اینکه که همینی که الان داره و بچسبه البته تا چند روز دیگه همنو هم نداره (!!!) .

یا علی

bardia goharbin
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 13:14 عصر
دوستانی که کنترل رو در اختیار دارن لطفا در پروژه هاتون برای مشتری فعلا از این کنترل استفاده نکنید، چون بدلیل قفل زمانی که در کنترل وجود داره با مشکل مواجه میشید همینطور که من با دو تا از مشتریها طی 20 روز آینده با مشکل مواجه خواهم شد.
طی گفتگوی آنلاینی که با علی داشتم قرار بر این شده که کنترل جدید بدون تله انفجاری تاریخی و هر نوع محدودیتی به کاربرانی که برای تست این کنترل تلاش کرده اند تقدیم بشه.

karim orooji
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 15:51 عصر
با سلام ممنوم
لينكي براي ما گذاشتي زيپ مشكل دار بود باز نميشه

ممنون ميشم كه دوباره لينك شو درست كني

mina.net
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 20:48 عصر
جناب alimanam سلام
من برنامه رو همین امروز موفق شدم اجرا کنم و کار هم می کنه. دوستان پیشنهاد و انتقادات زیادی رو مطرح کردن که امیدوارم بدرد شما بخوره ولی من می خوام موضوع کلی تری رو مطرح کنم. اون هم نیت شما از عرضه این قفل هست.
دوست قبل از هر چیز باید بگم شاید لحن من خیلی تند و صریح باشه ولی مثلما برای شما مفید خواهد بود.
من فرض رو بر این می زارم که شما می خواهید قفل نرم افزاری مدرنی در آینده نزدیک بسازید و از این راه کسب درامد نمایید.که البته حق مسلم شماست. خوب در این مسیر چکارهای لازم دارید تا انجام بدید. از بحث فنی کار بگزیم این است که شما نیاز دارید که کاربر های شما که برنامه نویسان هستند به شما اعتماد داشته باشند. یعنی من به شخصه اینطور فکر می کنم. چرا که سوالات زیر برام پیش می آد.
1- منه کاربر نمی دونم این قفل شما چطور کار می کنه؟
2- آیا شما بعدا می تونید در برنامه ما دخل و تصرفی داشته باشی یا نه؟

از طرفی شما به دلایل امنیتی نمی تونید خیلی به کاربر تان اطلاعات فنی بدید و او را متقاعد کنید .
پس می بینید که در اینجا مهمترین عامل اعتماد دوستان برنامه نویس به شما می باشد.
شاید من اشتباه فکر می کنم ولی من نظرم اینه که شما قابل اعتماد نیسی چرا به علت این پیام خصوصی که برای من فرستادی

شما هنوز گزارش تست کنترل رو اعلام نکردین . به زودی کنترل جدید با قابلیتهای خیلی بیشتر آماده میشه و شما از همین کنترل فعلی هم نمی تونین استفاده کنین ( خودتون ظرف روزهای آینده مشاهده می کنین که چرا ! )

من دقیقا پیام شما را اینجا بدون دخل و تصرفی اینجا کپی کردم.
دوست عزیز یعنی چی( شما از همین کنترل فعلی هم نمی تونین استفاده کنین) ؟
اگر من فکر کنم که شما احتمالا بعد از مدتی در برنامه های که با استفاده از قفل شما به فروش رفته اختلالی ایجاد خواهید کرد تا درآمدی به دست آورید و ... .

دوست عزیز رفتار شما اینطور نشون می ده که قصد مشابهی دارید و این به شما صدمه خواهد زد. البته احتمال اینکه شما از بیان این مطالب منظوری نداشته باشید هم هست ولی به هر حال این گفته های شما تاثیر منفی خواهد داشت.

رمز موفقیت شما در به دست آوردن اعتماد ، اعتماد ، اعتماد و اعتماد است.
امیدوارم از صراحت من نرنجیده باشی.

mina.net
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 21:02 عصر
من مطالب مطالب اخیر شما رو هنوز نخونده بودم که این مطلب بالا رو نوشتم اصلا برای من قابل هضم نیست شما چطور به خودتون اجازه دادی دیگران رو به بازی بگیری چه دلیلی داشت از اول به ما راستش رو نگی.

alimanam
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 21:39 عصر
من مطالب مطالب اخیر شما رو هنوز نخونده بودم که این مطلب بالا رو نوشتم اصلا برای من قابل هضم نیست شما چطور به خودتون اجازه دادی دیگران رو به بازی بگیری چه دلیلی داشت از اول به ما راستش رو نگی.

دوستان سلام

1- اصلاً دوست ندارم که این تاپیک به بیراه بره و بشه یه چت روم تمام و عیار !!!

فقط این چند خط رو می نویسم به خاطر اینکه سوتفاهم دوستان تبدیل به جنگ حق علیه باطل نشه !

ببین دوست عزیز

کسی که به اندازه یه نخود از برنامه نویسی سررشته ایی داشته باشه می دونه که گذاشتن این نوع کنترل ها اونم درهمچین جایی واسه آدم پول زا که نیست بلکه شبیه یه جور جوکه !
اگه کسی با حرف من موافق نیست خصوصی پیام بده تا با دلایل کاملاً فنی قانعش کنم .

2- در مورد اینکه شما فرمودین من باید اعتماد شما کاربران رو بدست بیارم بیشتر شبیه فیلم هندی تا واقعیت به این دلیل که شما عزیزان مثل من یه برنامه نویس هستین حالا هرکسی در یه جاهایی قوی و درجاهایی ضعف داره .پس خواهشاً بحث رو به بیراه نبرین .

3- در مورد سواستفاده بنده از برنامه های تولید شده شما عزیزان هم من بعد از اینکه کنترل دوم رو تمام کردم تمامی زاویه های پنهان این کنترل رو در اختیار دوستان قرار می دم تا متهم به دزدی نباشم .

در مورد کپی کردن پیام خصوصی بنده لطف می کردین و همشو کپی می کردین تا دوستان راحتتر قضاوت بکنن ( فکر کنم بار 3 یا 4 بود که درخواست تست کنترل رو از این دوستمون کرده بودم مثل همه دوستان که ازشون خواهش کرده بودم برای اینکه منو مطلع کنن کنترل درست کار میکنه گزارش بدن )

و در مورد دخل و تصرف در برنامه های شما دوست عزیز اگه امکان داره یه مثال بزنین من مثلاً چه جوری از برنامه شما که هیچ اطلاعی هم ازش ندارم ( نوع کاربری - زبان برنامه نویسی اش - و خیلی چیزای مهم دیگه ) می تونم کنترلی روش داشته باشم و از کاربر نهایی تقاضایی داشته باشم ! ( اگه بهم بگین ممنون میشم )

در آخر صحبتم این نکته رو خالی از لطف نمی بینم که بگم من تحصیلاتم اصلاً به کامپیوتر و آی تی مربوط نمی شه و خدا رو شکر درآمدم اونقدری هست که اصلاً به فکر درآمدزایی از این کانال ( برنامه نویسی ) نباشم . پس به خاطر اینکه برخی از دوستان بی انصافی می کنن خواهشاً خیلی چیزا رو زیر له نکنین . من از شما چیزی به جز دادن یه گزارش 3 خطی چیز دیگه ایی نخواستم که متهم به دزدی شدم واقعاً خوندن بعضی از مطالب شما دوست محترم منو به یاد فیلم های هالیودی انداخت که طرف می نشست پشت میز کامپیوترشو پنتاگون رو تهدید به خرابکاری میکرد !!!

از تمامی دوستانی که این مطلب رو می خونن خواهش می کنم نه پاسخی به من نه پاسخی به این دوست عزیزمون در این تاپیک ننویسن اگه دوست دارین حتماً دوست دارم نظر تون رو در پیام خصوصی بخونم . البته اگه بازم این دوست عزیزمون با فرستادن پیام خصوصی مخالفتی نداشته باشن .

alimanam
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 22:33 عصر
با سلامی دیگر به تمامی دوستان

از دوستانی که تمایل دارن در به انجام رسیدن کنترل دوم UltraLocker همکاری داشته باشن لطفاً زودتر اقدام کنن (خواهشاً دوستانی که از مهارت کافی در مورد برنامه نویسی User Control برخوردارن تقاضا بدن )

راستی اسم کنترل جدید رو با اجازه دوستان Smart locker انتخاب کردم !

mina.net
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 22:36 عصر
دوست عزیز
از وقتی که این تاپیک رو شروع کردی هر انتقادی به شما شده فقط توجیح کردی. در ضمن من با فرضیه شروع کردم و خواستم به ما حق بدی که بدبین باشیم به خاطر پنهان کاری ها و حرفهای که زدی. در مورد اینکه شما فکر می کنید حرفهای من فیلم هندی هست هر جور دوست داری فکر کن. و به درآمد تو هم کاری ندارم.
در ضمن خیلی از دوستان هستند که رشتشون برنامه نویسی نبوده ولی از خیلی ها قوی تر هستند یکیش خود من.
یک مطلب دیگه اکثر دوستان شاید روزانه تعدادی برنامه از سایت دانلود می کنن و ممکنه به تعدادی جواب ندن چون وقت نمی شه برعکس شما درآمد من خوب نیست و غیر از شما باید جواب مشتری رو هم بدم.

در ضمن بهتره این موضوع بخصوص هندی بودن قضیه رو فراموش کنی. من در ضمینه ساخت USER CONTROLL تجاربی دارم نمونش DATE TIMEPICKER هست اگه دوباره نخوای ما رو بازی بدی می تونم با هاتون همکاری کنم.

vcldeveloper
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 02:23 صبح
تاپیک تا 9 صفحه به درازا کشید، در حالی که حداقل 3 صفحه از پست های ارسال شده بیخود بودند و حذف شدند!

کسی تقاضای کنترل مورد نظر را داره، با کاربر مربوطه بطور خصوصی یا خارج از سایت ارتباط برقرار کنه. 30 پست بیخود که "من هم میخوام" ارزشی نداره.

کاربر مربوطه هم بهتر هست دقیقا هدفش از ایجاد تاپیک را مشخص کنه، و دقیقا شرایط مربوط به دانلود نرم افزارش را مشخص کنه. اینجا ما کاربران Tester رایگان در اختیار توسعه دهندگان نرم افزار برای مقاصد تجاری نمیدیم! اگر تاپیک جنبه فنی نداشته باشه، یا بار فنی برای کاربران نداشته باشه، یا استفاده فنی خاصی برای کاربران سایت نداشته باشه، تاپیک حذف میشه.

در تاپیک شما تا الان که 9 صفحه گذشت (و البته 3 صفحه هم حذف شد)، من مطلب فنی ندیدم. استفاده خاصی هم برای کاربران ندیدم. کاربران دارند چیزی را دانلود می کنند، باید گزارش بدند، و در نهایت هم کنترل مربوطه بعد از چند روز از کار خواهد افتاد. خب، چی گیر کاربر سایت برنامه نویس میاد؟! اگر هدف این هست که ایرادات نسخه آزمایشی نرم افزارتان را دارید، یا باید یک گروه Tester استخدام کنید و به آنها حقوق پرداخت کنید، یا شرایط کامل دانلود نرم افزار را تشریح کنید، و از کاربران خواهش کنید که برنامه شما را دانلود کند و تست کند.

تاپیک را قفل می کنم. همانطور که در بالا گفتم، کاربرانی که همچنان تمایل به دانلود آن نرم افزار را دارند، می توانند با کاربر ایجاد کننده تاپیک بطور خصوصی ارتباط برقرار کنند.