PDA

View Full Version : هوك كردن پنجره چت در ياهو مسنجر 9

soheil_programmer
پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388, 00:43 صبح
با سلام

من ميخام بكمك برنامم يك متن را به قسمت تايپ متن چت در ياهو مسنجر ارسال كنم؟ آيا امكانش هست؟؟

r0ot$harp
پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388, 01:45 صبح
با سلام

من ميخام بكمك برنامم يك متن را به قسمت تايپ متن چت در ياهو مسنجر ارسال كنم؟ آيا امكانش هست؟؟
دوست عزیز کاری که شما می خواهید انجام دهید به راحتی از طریق API های زیر قابل انجام شدن هست .

SendMessage
FindWindow
FindWindowEx
wm_settext
bm_click

بازهم اگر نتونستی بگو کد کامل رو واست بزارم .

باتشکر احسان

soheil_programmer
پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388, 10:46 صبح
اگه این کار را انجام بدین یه دنیا ممنون میشم ولی توجه داشته باشین که واسه مسنجر 9 میخوام ها چون در نسخه های قبلی اینکارو کرده بودم اما در 9 نتونسته بودم. به نظرم TextBox چت در مسنجر 9 داراي Handle نيست، آيا شما اين كارو انجام دادين؟؟
اگه ممكنه سورسو بزارين استفاده كنيم.

دوست عزیز کاری که شما می خواهید انجام دهید به راحتی از طریق API های زیر قابل انجام شدن هست .

SendMessage
FindWindow
FindWindowEx
wm_settext
bm_click

بازهم اگر نتونستی بگو کد کامل رو واست بزارم .

باتشکر احسان

soheil_programmer
شنبه 19 اردیبهشت 1388, 15:26 عصر
sanaz13x عزیز رفتن واسمون جواب بیارن ها... :متفکر::افسرده::ناراحت::گریه: :عصبانی++:

vb.c++
جمعه 27 شهریور 1388, 13:19 عصر
فکر کنم این دوست عزیز میخواد یه برنامه برای تایپ کلاسیک تو پنجره چت بنویسه ....باید بگم وقتی یه پنجره رو صفحه باز میشه البته( یاهو مسنجر ) به هر پنجره یه اسم میده اون اسم هم همومن آیدی شخصه و اگه فقط هندل پنجره رو به برنامه بدی به کل پنجره باز اون نوشته ارسال میشه.پیشنهاد میکنم از یه API که فوکوس رو بر میگردونه استفاده کنی تا فقط هندل پنجره فوکوس شدرو مد نظر بگیره.... شاید توضیحاتم زیاد واضح نباشه ، یکم کنکاش کنی متوجه منظورم میشی :لبخند: