PDA

View Full Version : مشکل در اجرای برنامه دلفی با پایگاه داده اکسس

Mr_Sabeghi
پنج شنبه 24 دی 1383, 17:58 عصر
با سلام خدمت همه اساتید
من برنامه ای را تحت ویندوز Xp با دلفی و Access نوشته ام در ویندوز Xp مشکلی ندارم
اما در زمان اجرای برنامه در Win98 با خطای Interface روبرو میشوم و بانکهای مربوط به برنامه باز نمی شود
در ضمن Access من مربوط به Office Xp میباشد.
و من آن را Convert نیز کرده ام ولی جواب نگرفته ام
با تشکر

مهدی کرامتی
پنج شنبه 24 دی 1383, 19:03 عصر
آیا آخرین نسخه MDAC را بر روی ویندوز 98 نصب کرده اید؟

Mr_Sabeghi
جمعه 25 دی 1383, 07:55 صبح
با تشکر از شما مدیریت محترم
اما من با InstallShield Express - Borland Edition از برنامه یک Install ساخته ام در نصب برنامه در ویندوزهای Xp و 2000 مشکلی ندارم اما در Win98 با خطای
Interface not supported روبرو میشوم
من برای یک نصب مطمئن بدون نیاز به نصب برنامه های جانبی باید چکار کنم
من که نمی توانم به هر شخصی که برنامه را میدهم از او بخواهم یک برنامه جانبی هم نصب نماید
با تشکر

مهدی کرامتی
جمعه 25 دی 1383, 10:51 صبح
من که نمی توانم به هر شخصی که برنامه را میدهم از او بخواهم یک برنامه جانبی هم نصب نماید
1- این مشکل شماست، نه من.

2- میتوانید برنامه نصاب MDAC را از داخل InstallShield اجرا کنید. این کاری است که معمولا توسط برنامه های خارجی نیز انجام میشود.

Mr_Sabeghi
جمعه 25 دی 1383, 10:59 صبح
نقل قول :
این مشکل شماست، نه من.

جناب اقای مدیر سایت
اگر شما سایتی راه اندازی کرده اید که به مشکلات دیگران پاسخ دهید و به عبارت دیگر افراد در آن به تبادل نظر بپردازند پس مشکل هرشخصی می تواند به نوعی مشکل همه باشد.
در هر صورت از کمکی که کردید ممنونم.
با تشکر

مهدی کرامتی
جمعه 25 دی 1383, 20:49 عصر
من که نمی توانم

اگر شما سایتی راه اندازی کرده اید که به مشکلات دیگران پاسخ دهید و به عبارت دیگر افراد در آن به تبادل نظر بپردازند پس مشکل هرشخصی می تواند به نوعی مشکل همه باشد.
نتیجه گیری خوبی نیست. ما این سایت رو راه اندازی کردیم بعنوان مرکز تبادل نظر و پرسش و پاسخ، اما تضمینی ندادیم که مسئولیت مشکلات شخصی دیگران رو هم بعهده بگیریم.

بنابراین شرایط بخصوص شما برای شما برقراره نه من یا کس دیگری. ما فقط میتونیم راهنمایی کنیم، اگر بدرد خورد که فبها، اگر نه این شما هستید که باید بیشتر تلاش و تحقیق کنید.

Mr_Sabeghi
جمعه 25 دی 1383, 23:36 عصر
جناب مدیریت سایت من اگر جسارتی کردم از شما عذر خواهی می کنم
اما قبول کنید که مشکل من میتونه مشکل یک نفر دیگر هم باشه
در هر صورت بگذریم
من خودم گشتم و مشکلم رو حل کردم مشکل مربوط به نصب Jet بود
با تشکر