PDA

View Full Version : ساخت Control Panel با PHP ؟

cybercoder
جمعه 25 دی 1383, 11:53 صبح
من می خوام یه کنترل پنل واسه سایت بسازم که فرضاً User فلان بتونه رنگ و ... رو برای خودش عوض کنه. آیا با PHP امکانش هست؟
:cry:

oxygenws
جمعه 25 دی 1383, 12:56 عصر
منظورتون چیه دقیقا؟؟؟

cybercoder
یک شنبه 27 دی 1383, 01:04 صبح
من می خوام به کاربرها اجازه بدم بتونن رنگ و فونت ها و چیزهای دیگه ای رو که می بینن رو عوض کنن
البته فقط وقتی با Permission خودشون میان تو سایت. یعنی اینکه فرضاً X رنگ های خودش رو می بینه و y هم رنگ های خودش رو
در ضمن می خوام بدونم چه جوری می شه با PHP روی صفحه Color Dialog گذاشت؟
ممنون
:گیج:

oxygenws
یک شنبه 27 دی 1383, 01:49 صبح
هیچ وقت فراموش نکن که معمولا خروجی PHP شما صفحات HTML هستند........ (آقا باز کسی نیاد گیر بده که PHP می تونه فلان چیز هم خروجی بده و ...)
اگر می تونی اون چیزی که می خوای رو توی HTML پیاده کنی، پس مشکلی با PHP نخواهی داشت.

cybercoder
دوشنبه 28 دی 1383, 17:23 عصر
ببین عزیز من در مورد PHP پرسیدم نه در مورد HTML اگه نمی خوای جواب بدی یا نمی تونی کسی مجبورت نکرده تیکه بندازی.
مطمئناً HTML می دونم چیه عزیز.
ممنون از جواب سر راستت. :تشویق:

memir
جمعه 02 بهمن 1383, 15:28 عصر
سلام دوست عزیز
لطفا ناراحت نشین!!!

1- برای تغییر رنگ محیط برنامه خود:
شما احتمالا منظورتون اینه که برنامه شما template base باشه درسته؟
اگر منظورتون اینه یکی از راهاش اینه که شما برای سایت خودتون چندتا css بزارین و کاربران بتونن از بین اونا یکی انتخاب کنن و یا اینکه شما بزارین با استاندارد خودتون درست کنن و upload کنن. یه راه دیگم اینه که یه theme editor درست کننین تا کاربر بتونه محیطش رو خودش درست کن. برای این کار باید شدیدا script نویسی بلد باشین اگر کاربران می خوان از IE استفاده کنن شدیدا ژیشنهاد می کنم msdn رو نصب کنین و اون رو یه نگاهی بکنین.

2- Color Dialog :
یه سری editor ها هستن که با javascript نوشته شدن این تکه رو دارن شما می تونین colorDialog رو از اونجا وردارین. همش script و تقریبا میشه گفت به php ربطی نداره.

oxygenws
جمعه 02 بهمن 1383, 19:28 عصر
جناب nobody.....
در صحبت های دوست عزیز memir هم دقت کنی، می بینی که صحبت های ایشون هم حول و حوش CSS و JavaScript و HTML می چرخه......
بهتره کمی بهتر و مودب تر برخورد کنی و کمی (فقط کمی) شک کنی که فکر خودتون اشتباه باشه!!!

موفق باشید، امید

memir
یک شنبه 04 بهمن 1383, 00:27 صبح
اقای برادر oxygenws من هم این نکته رو گفتم:

همش script و تقریبا میشه گفت به php ربطی نداره.

oxygenws
یک شنبه 04 بهمن 1383, 01:06 صبح
:wink: دقیقا :)