PDA

View Full Version : سوال: پروژه ای با کد رمز Infoh

Unknownlive
شنبه 19 اردیبهشت 1388, 23:04 عصر
با سلام من در حال کار بر روی جمع اوری اطلاعاتی برای انجام پروژه ای هستم که می تواند به کاربران زیادی در سراسر ایران کمک کنه!و با یاری کاربران این سایت نرم افزاری که نام ان را Infoh می نامم در طول دوماه اینده حداقل نسخه یک ان عرضه بشه.خوب همه چیز گفتم الی کار برنامه،این برنامه در واقع سیستم اطلاع رسانی سخت افزاری است که هر کسی می تواند سیستم خود را ، خودش متناسب با نیازش انتخاب کند و ان را مچ و هماهنگ کند به صورتی که ما با طراحی هوش برای این برنامه اجازه انتخاب سیستم غیر هماهنگ را نمی دهیم و معایب و مزایای سیستم را به همراه هزینه ها و شرکت ها ی ارائه دهنده در ایران به اطلاع می رسانیم این برنامه سیستم انتخابی را ارزیابی کرده و به ان نمره ای متناسب با کارهای مختلف مثل سیستم برای بازی،کارهای اداری و ... می دهد این سیستم دارای یک بانک اطلاعاتی بزرگه که برای سرعت بیشتر قراره از SQL 2008 استفاده بشه و برنامه نویس ان به VS2008 البته سعی میشه از نسخه ازمایشی VS 2010 استفاده کنم تا برنامه ای سریع تر داشته باشیم در نسخه 32 بیت و 64 که با زبان قدرتمند C# نوشته می شود خوب حالا چه افرادی مایل به همکاری هستند.در واقع من نیاز به افرادی دارم تا مرا در برنامه نویسی شبکه یاری کنند و بهترین روش را برای اتصال به بانک تحت شبکه بدهند طبق تحقیقات بنده بهترین روش اینه که چون ما نیاز به یک بانک بروز هستیم تا از لحاظ قیمت به روز شود و هم چنین قطعات جدید در ان اضافه شود اینه که بانک SQL بر روی یک هاست قرار می گیره و برنامه کلاینت بین کار بران توضیع می شه که به صورت Windows Form تحت برنامه نویسی شبکه متصل به بانک میشه و اطلاعات را نشون می ده برای سرعت بیشتر از استور پروسیجر استفاده می کنیم تا ترافیک شبکه کم تر بشه و بعد یک فایل access 2007 در سیستم کاربر ایجاد می کنیم کاربر در واقع انلاین از سیستم ما که SQL است اطلاعات در یافت و می تواند ان ها را Capture کند به پایگاه کنار برنامه تا به صورت Offline از حداقل امکانات استفاده کند البته تمام کارها در نسخه 1 اتفاق نمی افتد و همه این ها هم کل هدف نیستند که برنامه های دیگر هم در صورت موفقیت تا اینجا دارم حالا دو تا کار داشتم:
1-چه کسانی موافق به کمک به بنده هستند که لطفا کمک خود را اعلان کنند.
2-چه کسانی از تکنولوژی های که گفتم برای انجام این پروژه نظری دارند و ایا می توانند راه حل های دیگر بدهند.