PDA

View Full Version : آپلود ديتابيس خود asp.net

armangara
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 15:24 عصر
با سلام
من علاوه بر ديتابيس خودم براي مديريت كاربران از ديتابيس خود asp.net استفاده كرده ام.
درون هاست فقط يك ديتابيس ايجاد كرده ام . حالا كه ديتابي ها را آپلود كردم بقيه مشكلي نداره فقز به ديتابيس خود اي اس پي وصل نميشه و خطاي كانكشن مي دهد.
آيا بايد ديتابيس ديگري روي هاست ايجاد كنم؟ كانكشن استرينگ اين ديتابيس را از كجا بدست بيارم.و آيا بايد تو وب كانفيگ بايد براش تعريف كنم؟
با تشكر

milade
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 15:47 عصر
سلام

همیشه خطا رو بزار !

اگه خطا یوزر هست باید یه Db توی هاست از طریق پنل بسازی تا پرمشین رو داشته باشه بعد بانک رو بهش اتچ کنی و احتمالا" کد کنکشن ر و بهت میده
اگرم نداد به صورت لوکال با یوزر و پس وصل بشو

موفق باشید

ezamnejad
دوشنبه 21 اردیبهشت 1388, 22:14 عصر
سلام
دیتابیسی که asp.net میسازه از نوع sql express 2005 که توی پوشه app_data ایجاد میشه . هاست هم معمولا برای اینکه از نسخه 2005 استفاده کنید یا برای دیتابیس بیشتر هزینه بیشتری میگره .
بهترین راه اینه که جدولها و sp و بقیه مواردی که توی دیتابیس asp.net ایجاد میشه منتقل بشه به دیتابیس شما که با ابزار asp.net_regsql امکان پذیره .

C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\aspn et_regsql.exe

بعد از اجرا فقط کافیه دیتابیس خودتون را انتخاب کنید حتی میتونه sql 2000 باشه با همین ابزار هم میتونید اشیایی که ایجاد میشه از جدولتون حذف کنید .

احمد سامعی
شنبه 02 خرداد 1388, 20:59 عصر
سلام
دیتابیسی که asp.net میسازه از نوع sql express 2005 که توی پوشه app_data ایجاد میشه . هاست هم معمولا برای اینکه از نسخه 2005 استفاده کنید یا برای دیتابیس بیشتر هزینه .

هاست من از SQL Exprres 2005 پشتيباني مي كنه
و من همين ديتابيس ايجاد كردم حالا چطوري مي تونمان رو هاست آپلود كنم ؟
من مثل يك فايل معمولي تو پوشه App_Data آپلود كردم اما خطا مي ده اسمش رو هم عوض كردم و تنضيمات web.config هم درست كردم تا به فايل جديد كانكت بشه رو لوكال درست اما رو وب خطا مي ده آيا روش خواصي براي آپلود داره ؟

milade
شنبه 02 خرداد 1388, 21:06 عصر
سلام دوست عزیز
روی سرور شما نمیتونید یه فایل رو کپی پیست کنید چون پرمشین برای SQL ندارید .
برا این کار از طریق پنل یه بانک ساخته و بانک رو بهش اتچ میکنید

موفق باشید

shahab_ksh
شنبه 02 خرداد 1388, 23:54 عصر
شما باید از دیتابیس Export بگیرید و در دیتابیس که در هاست ساختید بریزید

meysampaknahad
یک شنبه 03 خرداد 1388, 11:34 صبح
سلام
ببخشید دوستان من با استفاده از aspnet_regsql.exe دیتابیس asp.net رو به دیتابییس اصلی سایتم اضافه کردم ولی بازم دیتابیسی به نام aspnetdb.mdf در پوشه app_data سایتم وجود داره . میخواستم ببینم که موقع آپلود باید این دیتابیس رو هم آپلود کنم یا فقط آپلود دیتابیس اصلی کافیه ؟
لطفاً راهنمایی کنید .

احمد سامعی
یک شنبه 03 خرداد 1388, 11:56 صبح
منون دوستان
من نمي تونم از برنامه aspnet_regsql.exe استفاده كنم وقتي مي خوام نام DB بهش بدم مي گه نمي تونم به سرور وصل بشم
در ضمن من رو سيستم Sql Server 2005 نصب نمي شه (ويندوزم سرور نيست) واسه همين نمي تونم Export كنم

فقط تونستم از كل بانك اسكريپت بسازم كه اونم وقتي از Interprise هاست مي خوام Run Query كنم خطا مي ده
چي كار بايد بكنم؟

ezamnejad
یک شنبه 03 خرداد 1388, 13:15 عصر
بخشید دوستان من با استفاده از aspnet_regsql.exe دیتابیس asp.net رو به دیتابییس اصلی سایتم اضافه کردم ولی بازم دیتابیسی به نام aspnetdb.mdf در پوشه app_data سایتم وجود داره . میخواستم ببینم که موقع آپلود باید این دیتابیس رو هم آپلود کنم یا فقط آپلود دیتابیس اصلی کافیه ؟
لطفاً راهنمایی کنید .

شما باید تنظیمات را در فایل web.config انجام بدهید تا از جدولهای دیتابیس جدید استفاده کنه توی لینک پایین تنظیمات انجام شده
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=153649

من نمي تونم از برنامه aspnet_regsql.exe استفاده كنم وقتي مي خوام نام DB بهش بدم مي گه نمي تونم به سرور وصل بشم
در ضمن من رو سيستم Sql Server 2005 نصب نمي شه (ويندوزم سرور نيست) واسه همين نمي تونم Export كنم

نیازی نیست ویندوز سرور باشه نسخه Standard نصب کنید .

فقط تونستم از كل بانك اسكريپت بسازم كه اونم وقتي از Interprise هاست مي خوام Run Query كنم خطا مي ده
چي كار بايد بكنم؟

برای اجرای اسکریپتها باید از کلاس regx استفاده کنید کدها هم توی لینک پایین وجود داره .
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=123752

احمد سامعی
یک شنبه 03 خرداد 1388, 14:16 عصر
باز هم منون دوستان
من خطايي كه وقتي مي خوام db تو برنامه aspnet_regsql.exe معلوم كنم پيوست كردم
(VS 2008 به صورت Full نصب كردم راحت هم از داخل VS و برنامه ها به ديتابيس وصل مي شم)

احمد سامعی
یک شنبه 03 خرداد 1388, 18:16 عصر
برای اجرای اسکریپتها باید از کلاس regx استفاده کنید کدها هم توی لینک پایین وجود داره .
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=123752

من لينك تاپيك شما رو ديدم
جواب آقاي مداح خواندم و فهميدم واه چي كوئري هام رو هاست ارور مي داد
و لينكي هم كه تو سايت كد پروجكت بود گرفتم اما نفهميدم اين برنامه چيه ؟ يك ستاپ بود كه اجرا هم نشد

مي شه يكم راهنمايي كنيد من اولين بانكي هست كه مي خوام آپ كنم