PDA

View Full Version : ارتباط با يك جدول در يك فايل ديگر

mehdimdp
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 00:30 صبح
سلام
من با دستور IN به يك بانك ديگر متصل مي شم .
ولي اگه اون بانك داراي پسورد باشه، كوئري اجرا نميشه.
اگه ميشه نحوه ي ارتباط با يك فايل پسورد دار رو براي من بگيد.

bitasoft.ir
جمعه 15 خرداد 1388, 15:32 عصر
سلام
من با دستور IN به يك بانك ديگر متصل مي شم .
ولي اگه اون بانك داراي پسورد باشه، كوئري اجرا نميشه.
اگه ميشه نحوه ي ارتباط با يك فايل پسورد دار رو براي من بگيد.

میتونین از لینک استاتیک استفاده کنین. در همون وقت یک بار فقط پسورد رو می پرسه.

nabeel
جمعه 15 خرداد 1388, 17:20 عصر
سلام bitasoft.ir

میتونین از لینک استاتیک استفاده کنین. در همون وقت یک بار فقط پسورد رو می پرسه.

با اين روش فكر نميكنيد ديگه رمز عبور روي فايل اول بي معني ميشه .

با تشكر

bitasoft.ir
شنبه 16 خرداد 1388, 00:22 صبح
فایل پسورد دار یه بخش دیگه از سوال ایشون بود.

در ضمن ایشون میتونن از سطوح دسترسی NTFS برای این کار استفاده کنند.
البته باید درایوشون حتما NTFS باشه و هر کاربر هم با سطوح دسترسی خودش و پسورد خودش از برنامه استفاده کنه.

در هر حال از گوشزدتون ممنون

bitasoft.ir
شنبه 16 خرداد 1388, 02:35 صبح
سلام bitasoft.ir

با اين روش فكر نميكنيد ديگه رمز عبور روي فايل اول بي معني ميشه .

با تشكر

نه بی معنی نیست.
فایل اول مرکز ذخیره داده است و فایل دوم مرکز کدها.
هر کدوم از اینها رو میشه با کلمه عبور و سطوح دسترسی و چندین راه دیگه محافظت کرد.
البته گذشته از همه اینها اگه از کدگذاری پایگاه داده استفاده بشه بهتره.

nabeel
شنبه 16 خرداد 1388, 02:54 صبح
bitasoft.ir عزیز سلام

امیدوارم بتونیم یه گفتگوی مناسب داشته باشیم و کار به بحث کشیده نشه

نه بی معنی نیست.

نمیدونم منظورتون از اتصال استایتک چیه ولی با توجه به پاسخ ارائه شده شما در تاپیک شماره دو احتمالا ( قویاً ) منظور شما از طریق Link Tables هستش

شما تست بفرمایید تا متوجه منظور من بشید . همونطوری که شما فرمودید رمز عبور تنها یکبار دریافت میشه اون هم در هنگام لینک , حالا هر کسی که بخواد میتونه از داخل فایل دوم که به تعبیر شما جایگاه دیگر آبجکتها به اضافه جدوال لینک شده هست به محتوای داخلی فایل اکسس اول دسترسی داشته باشه اون هم بدون درخواست رمز عبور !

در ضمن ایشون میتونن از سطوح دسترسی NTFS برای این کار استفاده کنند.
البته باید درایوشون حتما NTFS باشه و هر کاربر هم با سطوح دسترسی خودش و پسورد خودش از برنامه استفاده کنه.

ارتباطی بین سطوح دسترسی ویندوز با عملکرد داخلی Access وجود نداره ( یعنی مشکل مطرح شده در سوال اولیه )

موفق باشید

bitasoft.ir
شنبه 16 خرداد 1388, 03:22 صبح
bitasoft.ir عزیز سلام

امیدوارم بتونیم یه گفتگوی مناسب داشته باشیم و کار به بحث کشیده نشه

نمیدونم منظورتون از اتصال استایتک چیه ولی با توجه به پاسخ ارائه شده شما در تاپیک شماره دو احتمالا ( قویاً ) منظور شما از طریق Link Tables هستش

شما تست بفرمایید تا متوجه منظور من بشید . همونطوری که شما فرمودید رمز عبور تنها یکبار دریافت میشه اون هم در هنگام لینک , حالا هر کسی که بخواد میتونه از داخل فایل دوم که به تعبیر شما جایگاه دیگر آبجکتها به اضافه جدوال لینک شده هست به محتوای داخلی فایل اکسس اول دسترسی داشته باشه اون هم بدون درخواست رمز عبور !

ارتباطی بین سطوح دسترسی ویندوز با عملکرد داخلی Access وجود نداره ( یعنی مشکل مطرح شده در سوال اولیه )

موفق باشید

در مورد اول:

اگر شما فایلتون رو تبدیل به یک فایل MDE کنین و یک سطح دسترسی کد نویسی شده هم بزارین دیگه کسی نمیتونه به Source و غیره و ذالک دسترسی داشته باشه. من خودم این کار رو کردم و واقعا هم جواب داده. در ضمن من که عرض کردم فایل اولی فقط داده ها رو داره و پسورد روش می زاریم و فایل دوم دارای کدها و Macro ها و . . . هست که اگه اون رو هم به یک فایل MDE تبدیل کنین و یه کمی هم براش با کد نویسی سطح دسترسی بزارین کار حل می شه.
البته این رو هم بگم که هر نوع قفلی که بزارین یه روز شکسته می شه.

در مورد دوم هم بله حق با شماست.

mehdimdp
شنبه 16 خرداد 1388, 19:58 عصر
آقايون سلام
مشكل من حل شد
با استفاده از دستور in تونستم به اون بانكم متصل بشم.