PDA

View Full Version : سوال: fckeditor به شکل سایت برنامه نویس

s.iran
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 02:13 صبح
سلام دوستان
من از راهنمایی شما برای قرار دادن fckeditor در سایت استفاده کردم، اما نمی دانم چه جوری تغییر بدم تا مثلا مانند همین سایت برنامه نویس باشه.
میخوام خیلی خلاصه تر باشه، مثلا گزینه هایی مثل آپلود عکس نداشته باشه..

لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر:خجالت:

iman_22a
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 03:28 صبح
توی محیط Design باید امکانش باشه که Tools ی رو کم و زیاد کنین یا True False کنین . من درست یادم نیست ولی ممکنه یه Collection Tools داشته باشه که توی اون بشه این کار رو انجام داد .

xcomlock
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 20:18 عصر
چرا از کنترل های ایجکس استفاده نمیکنی . خیلی بهتر از fckeditor هست
نمونش رو ببین
http://www.asp.net/AJAX/AjaxControlToolkit/Samples/HTMLEditor/HTMLEditor.aspx

armangara
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 15:34 عصر
من از اين كنترل استفاده مي كنم در محيط اكسپلورر مشكلي نداره اما با فايرفاكس منوي تولز را نشون نمي دهد و هر چي بنويسم را نيز داخل ديتابيس ذخيره نمي كند . با فايرفاكس نمي تونم كار كنم.آيا بايد جايي رو تغيير بدم ميگن كه با تمام مرورگرها سازگار هست. اما من نمي تونم تو فايرفاكس ازش استفاده كنم

ezamnejad
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 22:00 عصر
میخوام خیلی خلاصه تر باشه، مثلا گزینه هایی مثل آپلود عکس نداشته باشه..

تنظیمات لازم را باید درون فایل fckconfig.js انجام بدهید .

من از اين كنترل استفاده مي كنم در محيط اكسپلورر مشكلي نداره اما با فايرفاكس منوي تولز را نشون نمي دهد و هر چي بنويسم را نيز داخل ديتابيس ذخيره نمي كند . با فايرفاكس نمي تونم كار كنم.آيا بايد جايي رو تغيير بدم ميگن كه با تمام مرورگرها سازگار هست. اما من نمي تونم تو فايرفاكس ازش استفاده كنم

معمولا آخرین نسخه از این ابزارها با مرورگرهای مختلف سازگار هستند سعی کنید از آخرین نسخه استفاده کنید . اگر حل نشد میتونید از FreeTextBox استفاده کنید که آخرین نسخش حتی با Google Chrome هم سازگاری داره .

s.iran
دوشنبه 04 خرداد 1388, 03:32 صبح
تنظیمات لازم را باید درون فایل fckconfig.js انجام بدهید .

سلام دوست عزیز
اگه ممکنه در مورد تنطیمات فایل fckconfig.js توضیح دهید.

با تشکر:بوس: