PDA

View Full Version : ‍جمع آوري اطلاعات چند جدول در يك فرم به صورت مجزا با امكان فيلتر كردن بر روي تاريخ مورد نظر

bita_ziba77
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 17:11 عصر
با سلام
من چندين جدول دارم كه حاوي اطلاعات مختلفي مي باشد.
مي خواهم اين اطلاعات در يك فرم و يا گزارش به صورتي آورده شود كه اطلاعات هر جدول در زير جدول ديگر قرار گرفته و همچنين بتوان بر روي تاريخ خاصي فيلتر نمود تا تمام تاريخ هاي مورد نظر در جداول مختلف با هم آوده شود.
مثلا اگر بر روي تاريخ 28 فيلتر كردم از جداول مختلف فقط قسمت هايي كه تاريخ 28 دارند آورده شود.

amirzazadeh
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 09:01 صبح
با سلام
من چندين جدول دارم كه حاوي اطلاعات مختلفي مي باشد.
مي خواهم اين اطلاعات در يك فرم و يا گزارش به صورتي آورده شود كه اطلاعات هر جدول در زير جدول ديگر قرار گرفته و همچنين بتوان بر روي تاريخ خاصي فيلتر نمود تا تمام تاريخ هاي مورد نظر در جداول مختلف با هم آوده شود.
مثلا اگر بر روي تاريخ 28 فيلتر كردم از جداول مختلف فقط قسمت هايي كه تاريخ 28 دارند آورده شود.
دوست عزيز از اونجائي كه هر فرم يا گزارش تنها يك ديتا سورس ميتونه داشته باشه بنابراين شما بايد ابتدا يك كوئري از جداول مورد نظرتون درست كنين بعد عمليات فيلتر رو انجام بدين. در صورت امكان نمونه خودتون رو اپلود كنين تا بهتر بررسي بشه.
.........................
موفق باشيد

bita_ziba77
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 10:54 صبح
با سلام
نمونه فرم مورد نظر در زير قابل مشاهده مي باشد.
ميخواهم اگر بر روي زمان مورد نظر فيلتر شد مثلا تاريخ 28/12/87 كليه قسمت هايي كه داراي تاريخ هستند فقط تاريخ مورد نظر را نمايش دهند.

poriya1312
سه شنبه 27 مرداد 1388, 10:30 صبح
سلام،
میخوام بدونم میشه در اکسس برنامه ای نوشت که از چند تا dbf جداگانه استفاده کنه