PDA

View Full Version : لطفا ویرایش کنید : سورس خام NitroPlayer با قابلیت خواندن تمامی فرمت های تصویری و خواندن زیر نویس

iranpc2009
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 21:03 عصر
دوستان عزیز NitroPlayer نرم افزاری از سوی گروه NitrioSoft برای خواندن تمامی فرمت های تصویری و صوتی است که از جمله ویژگی های آن قابلیت خواندن زیر نویس است .

به دستور مدیر این گروه نسخه ی خام این نرم افزار قبل از ارائه ، برای ویرایش کاربران ارائه شده است تا قدرت این نرم افزار بالا برود .

گفتنی است به کاربرانی که ویرایش های خود را ارائه می دهند جوایزی اهدا می شود .

توجه : هرگونه ویرایش از سوی کاربران به عنوان ورژن جدید NitoPlayer ارائه و نام کاربر هم در نرم افزار ثبت می شود .

لطفا این نرم افزار را از ضمیمه ها دانلود نمایید .

"لینک دانلود این سورس حذف شد" دلیل را در پایین بخوانید

دوستان عزیز من به درخواست علی جان یا همون IranPC در این تایپیک حضور پیدا کردم
اول می خوام از تمام کسایی که بهشون در این تایپیک از طرف علی توهینی شده در خواست بخشش کنم .
و دوم می خوام این مورد رو شفاف سازی کنم و قصد توهین به هیچ کسی رو هم ندارم .
تمام مواردی رو که می گم همه می تونین صحتش رو بررسی کنید .
این سورس توسط یکی دوستانمون به نام آنتون که الان هم در روسیه زندگی میکنه نوشته شده . پس اگه این سورس رو از یکی از سایت های خارجی دانلود کردین بدونین به انگلیسی ترجمش کردن و بعد بنام خودشون گذاشتن . بعد هم آنتون عضو گروه ما هست .
حدود 9 ماه پیش من خودم شخصا با ایشون آشنا شدم و در پی درخواست من که اگه می تونین با ما همکاری کنین ایشون این سورس رو که خیلی وقت پیشش نوشته بودند رو برای من آپلود کردند و چون وقت ارتقا اون رو نداشتند گفتند که من و اعضای گروهم این سورس رو ارتقا بدیم .
آی دی آنتون AnAnDotRU008 هست فقط کافیه متن زیر رو برای اون ارسال کنید :

Меня зовут نام شما из Ирана

اون با این جمله متوجه می شه که شما ایرانی هستید "معنی این جمله هم اینه که من فلانی هستم از ایران "

بعد با فارسی دست و پا شکسته ای باهاتون صحبت خواهد کرد .

در ضمن همه ی این درگیری های لفظی بخاطر این بود که من دیر تر اومدم و خیلی دیر شفاف سازی کردم و از همه ی دوستان طلب بخشش دارم.

* پس طبق حرف های من :
اول : این سورس اصلا انگلیسی نیست و از روسی به انگلیسی ترجمه شده ( برای این گفته هم تا دلتون بخواد مدرک دارم )
دوم : آنتون نویسنده ی این برنامه از دوستان عزیز من و همکار من است و همچنین یک VB کار درجه ی یک ( برای تشخیص صحت گفته های من باهاش صحبت کنید )

امید وارم جواب تمام سوالات رو داده باشم .

این مجده رو هم به دوستان می دم که سایت نیتروسافت که هک شده بود با یک دامین جدید بنام NitroSoft.ir به زودی فعال خواهد شد و ما سورس کامل این برنامه رو به عنوان هدیه برای دانلود خواهیم گذاشت

xxxxx_xxxxx
سه شنبه 22 اردیبهشت 1388, 23:50 عصر
به مديرتون بگيد اين كلاس رو از هرجا كه دانلود كردند حداقل كامنت هاشو حذف نمي كردند تا كسي كه مي خواد روش كار كنه راحت باشه!

خودم به شخصه از اين جور كارها كه يه نوع همكاري بدون مسؤليت توش هست خوشم مياد، اما به شرطي كه حداقل بجاي مسؤليت يه ذره صادقت تو اين همكاري باشه!

موفق باشيد/

مهران رسا
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 16:36 عصر
با این همه آب و تاب تعریف کردین گفتم حالا با یک برنامه فوق حرفه ای ، چیزی مواجه میشم .
xxxxx_xxxxx عزیز هم بهتره زود قضاوت نکنه .

ولی در کل توصیه من اینه که دوستان قبل از ایجاد تاپیک ها و پیشنهاد ها ، برن وقت بیشتری روی پروژه های این چنینی بذارن .

lc.reza
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 00:36 صبح
iranpc2009 (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=100988)
حاجی شما یه سازماندهی اگه بکنی به هدفت می رسی
تو همین تایپیک چیزایی که می خواین بهش برسین رو الام کنید تا هر کی بلده بگه یا به هسته اون رو اضافه کنه و سورس رو آپلود کنه

noorsoft
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 08:49 صبح
نرم افزاری از سوی گروه NitrioSoft برای خواندن تمامی فرمت های تصویری و صوتی است .

البته تمام فرمتها رو که ساپورت نمی کنه

هسته این برنامه را کسانی که با کامنت هاش می خوان میتونن از اینجا دریافت کنن

http://www.vbforums.com/showpost.php?p=2585794&postcount=3

نکته بعدی که می خواستم بگم اینه که خیلی بده یک نفر سورس یکی دیگه را برداره و بعد اعلام کنه که این کاره خودشه البته این را هم بگم من خودم در کذشته چند با این کار را انجام دادم که در حال حاضر خیلی پشیمانم ... شما فکر کنی کسی با شما این کار را انجام بده برنامه ای که شما نوشتین را بنام خودش ارائه کنه خودتون قضاوت کنید امروزه با وجود اینترنت دیگه این ادعاها خیلی سخت می شه

lc.reza
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 12:50 عصر
حاجی کجاش این سورس شبیه اونه من هر دوتاش رو دانلود کردم . فقط یه سری چیزاش شبیه " البته فقط شبیه " از نظر من حتی اگه کپی پیس هم باشن باز هم نوشتن کد هایی که هزار نفر برنامه نویس اونا رو نوشتن چه ارزشی داره که ما هم دوباره اون ها رو بنویسیم .
فرض کنید یه برنامه ی رسم دایره و مربع می خوایم بنویسیم . حالا اگه شما کد دایره رو داشته باشی ولی مربع رو نداشته باشی خوب صد در صد کد مربع رو می نویسی ولی خوب کد دایره رو که داری باز هم کد اون رو می نویسی ؟

من که فکر می کنم خریت باشه .

Felony
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 13:31 عصر
حالا ما با چه امیدی بیاییم سورس اصلی برنامه را اینجا قرار بدهیم .
شما باید تکلیف این رو مشخص کنی که نرم افزارت OpenSource هست یا نه ؟
اگر اینطوری که شما فکر میکنید باشه که کار همه پیشکسوتان OpenSource ...
به چه امید سورس لینوکس رو با تمام امکانات برای دانلود میزارن ( با اینکه ممکنه 10 % از اونهایی که دانلودش میکنن نسخه ای که خودشون تغییر دادن رو معرفی کنن )

اینجا هم همین طوره خیلی ها نرم افزار رو میگیرن تا تو آرشیوشون داشته باشن برای روز مبادا ...

noorsoft
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 13:56 عصر
noorsoft (http://barnamenevis.org/forum/member.php?u=38463) عزیز
می شه دوتا نقطه ی تشابه بین این سورس و سورسی که شما معرفی کردین نشون بدین ؟
خواهشا سریع نقاط تشابه رو نشون بدین تا همه قدرت تخیل شما رو تحسین کنیم .

از دوستان خواهش می کنم برای بالا رفتن پست هاشون و بالا رفتن مقامشون تو سایت با آبرو و ارزش های یک تیم مثل ما بازی نکنن

آقا چرا اینقدر زود از کوره در میری این هم نقطه تشابه کلاسی که لینک دادم را به جای کلاس خودتون کپی کنید و بعد برنامه را اجرا کنید

اگه دقت کنید این دو کلاس فقط تفاوتشون تو کامنهایی که حذف شده
کلاس قبلی شما را به clsDShowControl1111.cls تغییر نام دادم تا بقیه قضاوت کنند

noorsoft
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 13:58 عصر
دوستان عزیز با کمال شرم ساری مجبور شدیم این سورس رو حداقل برای آبروی تیم از این تایپیک حذف کنیم چون دوستان با قوه ی تخیلشون سورس ما رو به مسخره گرفتن .

البته باز هم گروه هایی که مایلند در ویرایش این سورس کمک کنند یاکسانی که مایلند در گروه ما ملحق شوند می توانند با آی-دی من در تماس با شند .

خیلی جالبه که شما هنوز از کلمه سورس ما تو جملتون استفاده میکنید :عصبانی:

Mbt925
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 17:23 عصر
دوست عزیز کاملا مشخصه که شما از کلاسی که خودتون ننوشید، استفاده کردید.
ولی خیلی راحت می تونید منبعش رو اعلام کنید و هیچ کدوم از دوستان به شما خورده نمی گیرن.

پافشاری شما روی کاری که خودتون نکردید، کاملا نابجاست.

تاپیک قفل میشه.