PDA

View Full Version : رفع چند مشکل در برنامه

barname_m708
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 12:25 عصر
با سلام خدمت دوستان محترم
در نمونه ای که قرار دادم چند مشکل دارم.لطفا راهنمایی بفرمایید
1-در محلی که میخوام عکس رو به برنامه اضافه کنم میخام از حالی ویزار اکسس استفاده نکنم.آیا میشه کلیدی قرار داد و با استفاده از کلیک به روی آن ، آدرس عکس رو انتخاب کرد و بعد عکس مورد نظر رو به برنامه Add کنم.

2-من میخوام در این برنامه از طریق کلید Ctrl+f عمل Serach انجام بدم .به این صورت که وقتی مثلا روی Tab فعالیت های پژوهشی رفتم و مثلا کلمه موتور رو جستجو کردم.اشخاصی رو که در این زمینه کار کرده اند رو تو نتایج جستجو بیاره.

dadsara
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 12:38 عصر
سلام
در خصوص قسمت اول نمونه کامل شده آن در 2 تاپیک پایین تر ( ارتباط یک به چند عکس )موجود می باشد

barname_m708
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 12:43 عصر
سلام
در خصوص قسمت اول نمونه کامل شده آن در 2 تاپیک پایین تر ( ارتباط یک به چند عکس )موجود می باشد

سلام دوست عزیز
من میخوام عکس در خود دیتا بیس ذخیره بشه.اما مطلبی که شما عنوان فرمودید در مورد ذخیره عکس در بیرون از دیتا بیس است.

dadsara
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 15:02 عصر
سلام
دوست عزیز من قبلا از این روش استفاده نموده ام و خود عکسها را ذخیره می نمودم ولی بعد از مدتی حجم فایلم خیلی زیاد شد و با دردسرهای زیادی مواجه شدم اما صلاح مملکت خویش خسروان دانند

barname_m708
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 19:02 عصر
سلام
دوست عزیز من قبلا از این روش استفاده نموده ام و خود عکسها را ذخیره می نمودم ولی بعد از مدتی حجم فایلم خیلی زیاد شد و با دردسرهای زیادی مواجه شدم اما صلاح مملکت خویش خسروان دانند

کسی نیست مشکل منو حل کنه؟
لطفا مشکل منو حل کنید

barname_m708
شنبه 26 اردیبهشت 1388, 20:17 عصر
لطفا مشکل منو حل کنید

تو رو خدا یکی مشکل منو حل کنه

barname_m708
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 09:30 صبح
تو رو خدا یکی مشکل منو حل کنه

با سلام خدمت دوستان

مشکل اول حل شد

لطفا در مورد مشکل دوم ،من رو راهنکایی کنید.چون کارم خوابیده و تا این مورد حل نشه نمیتونم به ادامه کار بپردازم

barname_m708
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 19:40 عصر
با سلام خدمت دوستان

مشکل اول حل شد

لطفا در مورد مشکل دوم ،من رو راهنکایی کنید.چون کارم خوابیده و تا این مورد حل نشه نمیتونم به ادامه کار بپردازم

تو رو خدا یکی من وکمک کنه

مهدی قربانی
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 19:56 عصر
سلام
كدوم فرم مورد نظر شماست ؟

barname_m708
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 09:47 صبح
سلام
كدوم فرم مورد نظر شماست ؟

با سلام خدمت آقای قربانی
من تو برنامه دو تا فرم دارم
1-فرم ورود اطلاعات.همانطور که ملاحظه میفرمایید در این فرم یک Sub form وجود داره،من میخوام از طریق این ساب فرم عمل جستجو انجام بدم.مثلا در Tab فعالیت های پژوهشی در فیلد عنوان پروژه با استفاده از crtl+f کلمه موتور رو جستجو کردم افرادی رو که در این زمینه فعالیت دارن رو یکی یکی پیدا کنه.(الان در حال حاضر بین فرم و ساب فرم ارتباطی وجود نداره ،مثلا وقتی موتور رو پیدا میکنه مشخصات فرد رو که باید در فرم اصلی نمایش بده ،نمایش نمیده)

2-فرم جستجوی اطلاعات:در این فرم میخوام جستجوی ترکیبی انجام بدم که الگوریتم Search رو خودم پیاده سازی کردم،ولی وقتی مثلا مقطع تحصیلی رو جستجو میکنم (مثلا دیپلم)به جای این که نفری که پیدا میکنه توی یک رکود بیاره ،توی چندین رکورد نمایش میده.

خواهش میکنم مشکل منو حل کنید .من به این برنامه خیلی نیاز دارم

barname_m708
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 14:58 عصر
با سلام خدمت آقای قربانی
من تو برنامه دو تا فرم دارم
1-فرم ورود اطلاعات.همانطور که ملاحظه میفرمایید در این فرم یک Sub form وجود داره،من میخوام از طریق این ساب فرم عمل جستجو انجام بدم.مثلا در Tab فعالیت های پژوهشی در فیلد عنوان پروژه با استفاده از crtl+f کلمه موتور رو جستجو کردم افرادی رو که در این زمینه فعالیت دارن رو یکی یکی پیدا کنه.(الان در حال حاضر بین فرم و ساب فرم ارتباطی وجود نداره ،مثلا وقتی موتور رو پیدا میکنه مشخصات فرد رو که باید در فرم اصلی نمایش بده ،نمایش نمیده)

2-فرم جستجوی اطلاعات:در این فرم میخوام جستجوی ترکیبی انجام بدم که الگوریتم Search رو خودم پیاده سازی کردم،ولی وقتی مثلا مقطع تحصیلی رو جستجو میکنم (مثلا دیپلم)به جای این که نفری که پیدا میکنه توی یک رکود بیاره ،توی چندین رکورد نمایش میده.

خواهش میکنم مشکل منو حل کنید .من به این برنامه خیلی نیاز دارم
خواهش میکنم زودتر مشکل منو حل کنید

saan1359
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 16:25 عصر
سلام، برنامه شما را دیدم، کمی فرم جستجو پیچیده طراحی شده بود، براتون یک نمونه جستجوی ساده البته با استفاده از رخداد OnChane گذاشتم که می تونید فیلد جستجو را کامبو و AfterApdate کنید، این جستجو با حالت جستجوی ترکیبی نام شرکت و نام فرد است. موفق باشید.:لبخندساده:

barname_m708
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 16:44 عصر
سلام، برنامه شما را دیدم، کمی فرم جستجو پیچیده طراحی شده بود، براتون یک نمونه جستجوی ساده البته با استفاده از رخداد OnChane گذاشتم که می تونید فیلد جستجو را کامبو و AfterApdate کنید، این جستجو با حالت جستجوی ترکیبی نام شرکت و نام فرد است. موفق باشید.:لبخندساده:

با عرض سلام و تشکر
باید بگم کخ مشکل من کماکان پا برجاست.من میخوام از طریق همون فرمی که خودم طراحی کردم به جواب برسم

barname_m708
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 17:49 عصر
لطفا مشکل منو حل کنید
آقای قربانی توضیحات لازم رو ارایه کردم.لطفا راهنایی بفرمایید

barname_m708
سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 12:40 عصر
آقای قربانی توضیحات لازم رو ارایه کردم.لطفا راهنایی بفرمایید
آقای قربانی من توضیحاتی رو خواسته بودید براتون شرح دادم.لطفا منو راهنمایی بفرمایید.من کارم خیلی به حل این مشکل بستگی داره

dadsara
سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 14:33 عصر
-فرم جستجوی اطلاعات:در این فرم میخوام جستجوی ترکیبی انجام بدم که الگوریتم Search رو خودم پیاده سازی کردم،ولی وقتی مثلا مقطع تحصیلی رو جستجو میکنم (مثلا دیپلم)به جای این که نفری که پیدا میکنه توی یک رکود بیاره ،توی چندین رکورد نمایش میده.

سلام
دوست عزیز علت اینکه خروجی شما درست نبود بخاطر حتی یک فامیلی و یک شرکت را وارده ننموده بودید من برای مثال چند رکورد را اصلاح کرم
پیشنهاد می کنم فیلدها را از حالت کومبو به تکست باکس تبدیل کنید بخاطر اینکه گاهی اوقات قصد دارید از عبارت شامل شود استفاده کنید
اگر قصد دارید درصورت خالی بودن فیلد شامل تمام عبارات شود آنرا با* اشغال کنید (می توانید برای اینکار هم یک خط کد بنویسید )

barname_m708
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1388, 11:07 صبح
سلام
دوست عزیز علت اینکه خروجی شما درست نبود بخاطر حتی یک فامیلی و یک شرکت را وارده ننموده بودید من برای مثال چند رکورد را اصلاح کرم
پیشنهاد می کنم فیلدها را از حالت کومبو به تکست باکس تبدیل کنید بخاطر اینکه گاهی اوقات قصد دارید از عبارت شامل شود استفاده کنید
اگر قصد دارید درصورت خالی بودن فیلد شامل تمام عبارات شود آنرا با* اشغال کنید (می توانید برای اینکار هم یک خط کد بنویسید )

آقایDadsara مشکل من حل نشده و من میخوام به همون صورتی که مشکلم رو مطرح کردم برنامه اصلاح بشه.لطفا منو کمک کنید

dadsara
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1388, 11:52 صبح
سلام
اینهم اصلاح شده قبلی با استفاده از کومبو