PDA

View Full Version : سوال: مشخص کردن سایز کاغذ در پرینت

rezaei manesh
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 12:09 عصر
سلام
من یک گزارش در کریستال ساختم که فقط از دیتل استفاده کردم و بقیه رو غیر فعال کردم .حالا این دیتیل من شامل ازاطلاعات فیش آب هست که باید پشت سر هم در پرینتر سوزنی چاپ بشه . مشکل الام اینه که من ساز کاغذ رو A3 انتخاب کردم اما ارتفاع کاغذ حدود 3-4 سانتیمتر بزرگتر از اندازه ای هست که من می خوام و این فضای خالی که بعد از چهارمی رکورد می دازه تا به صفحه بعد بره باعث خراب شدن چاپ های پنجمی به بعد می شه
حالا راهی نیست که من بتون ارتفاع کاغذم رو خودم مشخص کنم ؟یا کاری کنم که اون فضای آخر از بین بره به عبارتی صفحه بندی نمی خوام همه رو در یک صفحه طولانی می خوام....

kablayi
شنبه 26 اردیبهشت 1388, 16:03 عصر
سلام...
شما اندازه رو چجوری set کردید...
اگر از این روش استفاده کنید اندازه های زیادی در اختیار شما قرار میگیره که هر کدو رو که خواستین انتخاب کنید...

Dim paper As CrystalDecisions.Shared.PaperSize
paper = CrystalDecisions.Shared.PaperSize.PaperA3

rezaei manesh
دوشنبه 28 اردیبهشت 1388, 13:26 عصر
سلام ممنون
اما این ساز ها رو دیدم اما هیچ کدوم به کار من نمیاد
البته تو خاصیت های یه جایی واسه ست کردن سایز دیدم و تغییر دادم اما هنوز تست نهایی نکردم اما فکر کنم جواب بده

arsalansalar
چهارشنبه 03 تیر 1388, 08:07 صبح
دوست عزیز سلام
میشه توضیح بدهید چه کار کردید که مشکلتان حل شد؟
من می خواهم یکسری از گزارشاتم در سایز A5 و بعضی A4 و یا A3 چاپ شود ولی نمی دانم کجا باید این تنظیماتو ست کنم.
با تشکر

rezaei manesh
پنج شنبه 04 تیر 1388, 09:02 صبح
دوست عزیز سلام
میشه توضیح بدهید چه کار کردید که مشکلتان حل شد؟
من می خواهم یکسری از گزارشاتم در سایز A5 و بعضی A4 و یا A3 چاپ شود ولی نمی دانم کجا باید این تنظیماتو ست کنم.
با تشکر

سلام دوست عزیز برای تنظیم ساز های استاندارد که موردی نیست
تو صفحه گزارشت کلیک راست کن و بعد دیزاین رپورت و بعد پیج ستاپ رو بزن و اونجا می تونی کاغذ های استاندارد رو ست کنی(که مسیر رو درست گفته باشم)
اما مشکلی که من داشتم می خواستم اندازه کاغذ رو دستی بدم که رو سیستم خودم با درایور اکروبایت رایتر تست کردم درست بود اما وقتس بردم تو سیستم کاربر دیگه جواب نگرفتم.