PDA

View Full Version : یک Memo یا Edit با خاصیت BiDiMode قوی تر از ..

AliReza Vafakhah
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 21:47 عصر
سلام دوستان

شاید عنوان تاپیک یه خورده نامفهوم باشه پس عذر می خوام

در حال حاضر دارم پروژه پایانیم رو تموم می کنم اما یه جا گیر کردم جایی که شاید نیاز به کدنویسی نداشته باشه اما من توش موندم

برنامه من مربوط به یک آزمون هست و در یک فرم از کاربر سوالات جدید رو می گیرم و در پایگاه داده ذخیره می کنم اما اگر سوال من به شکلی باشه که با کلمات انگلیسی همراه باشه هنگام ذخیره در پایگاه داده کلمات به صورت بلعکس هستند حالا من این موضوع رو در یه تاپیگ دیگه هم مطرح کردم اما خوب باز هم به نتیجه نرسید (البته از دوست عزیزمون mafzel تشکر می کنم )

حالا از دوستان کامپوننتی می شناسند که این مشکل را حل کنه

Hamid.Mayeli
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 21:55 عصر
تو DataBase برعكس ميشه يا تو فرم؟
اگه فرمه كه با RightToLeft و ّFont درست مشكت حله ولي اگه تو DataBase سيستم كاتالوگ يا همون كدپيج رو كنترول كن.
Arabic 1256 كدپيج مناسبي هست.

AliReza Vafakhah
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1388, 22:25 عصر
خیلی خیلی عذر می خوام

شنیده بودم که کامپوننت ها DevExpress از BiDiMode حمایت نمی کنن اما باهاش برخورد نکرده بودم . من از cxGrid استفاده کردم واقعا عالی هست اما این موضوع حالم رو گرفت

باز هم از همه دوستان معذرت می خوام چون یه خورده کارهام زیاد شده وقت نمی کردم برم و از داخل Access اطلاعات رو ببینم ، تو همون فرم برنامه ام رکوردهای اضافه شده رو نگاه می کردم .

راستی خیلی جستجو زدم تا این مشکل رو در DevExpress حل کنم اما نتونستم آیا راهی هست ؟

Hamid.Mayeli
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 09:35 صبح
دوست عزیز DevExp کلاً با RightToLeft ها نمی کنه منم طرف داره Dev هستم ولی بخاطر همین موضوع باهاش کار نمیکنم اگه حال داری این تاپیکو ببین
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=158868