PDA

View Full Version : سوال: چگونه می توان از منوهای ایجاد شده با نرم افزار Sothink DHTML Menu 8 در Expression Web استفاده کرد؟

ettore
پنج شنبه 24 اردیبهشت 1388, 13:50 عصر
سلام....چگونه می توان از منوهای ایجاد شده با نرم افزار Sothink DHTML Menu 8 در Microsoft Expression Web استفاده کرد؟ یعنی ارتباطشون چه جوریه...لطفا هر کی میدونه کمک کنه....ممنون:ناراحت:

mazand
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 01:46 صبح
سلام دوست عزیز خیلی راحت میشه ایتکاره کرد . منوهات چون توسط تابع مخفیه می تونی از منوی فرمت گزینه layers انتخاب کن بعد پایین پنجره روی spilit کلیک کن روی هر id از منوی ساخته شده بری در قسمت بالا انتخاب شده میبینی و قابل تغییره .من از راههای زیادی استفاده میکنم .واقعا عالیه این نرم افزار .:قلب::قلب:

ettore
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 12:11 عصر
mazand عزیز, اگه میشه بسشتر توضیح بده.تمام مراحل از وقتی منویی رو توی Sothink DHTML Menu انتخاب میکنیم بعدش چیکار کنیم. بعد توی Expression Web چه جوری باید منو ها رو بیاریم توی صفحاتمون ؟؟؟(!!!!!) ممنون........

kermaki
سه شنبه 05 خرداد 1388, 01:09 صبح
با سلام
من با همین sothink DHTML MENU 8 یه منو ساختم
که این منو باید در یه سطر از جدول قرار بگیره حالا وقتی کدای منو رو میزارم منو میره بالای صفحه
چیکارش کنم باید تو سطر جدول؟؟؟

benyaminj
سه شنبه 05 خرداد 1388, 04:02 صبح
با سلام
من با همین sothink DHTML MENU 8 یه منو ساختم
که این منو باید در یه سطر از جدول قرار بگیره حالا وقتی کدای منو رو میزارم منو میره بالای صفحه
چیکارش کنم باید تو سطر جدول؟؟؟
جدولتو مقدار دادی بهش؟ هرجا که ميخوعی قرارش بده بعد مقدار دهی کن..اونوقت کدارو بزار داخل جدول

kermaki
سه شنبه 05 خرداد 1388, 23:38 عصر
خب مشکل بالا پریدن جدول حل شد ! حالا یه مشکل دیگه پیش اومد!!
اگه تو sothink جدول رو به صورت راست align می کنم submenu ها درست باز میشن ولی خود منو می چسپه به سمت راست صفحه در صورتیکه جدول من یکم فاصله داره با کنار صفحه
اگه align رو بزارم رو center منوی اصلی جای درستی قرار می گیره ولی submenu ها روی منوی اصلی باز میشن!!!! چه جوری submenu ها رو تنظیم کنم که سمت چپ باز بشن؟!