PDA

View Full Version : نحوه لوگین شدن به دیتا بیس

rnm123
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 00:52 صبح
با سلام به همگی
یک برنامه ای طراحی کرده ام که در ویندوز xp به راحتی کلیه عملیات های داده ای روی یک بانک اطلاعاتی انجام میشود. اما در ویندوز ویستا با مشکل روبرو هستم و با کلی دردسر در نهایت قادر به ایجاد تغییر در بانک خود نیستم ( فقط میتوانم بخوانم نمی توانم update یا insert کنم ) کسی میتونه کمک کنه چگونه یک یوزر با امکانات سوپروایزری برای بانک خود از طریق کد تعریف کنم ؟
لطفالااقل این سئوال من را جواب بدهید . چندین سئوال مشابه پرسیده بودم که علی رغم بودن اساتید زبده در تالار متاسفانه از راهنمایی آنها بی بهره ماندم !:ناراحت:

mermaid
شنبه 26 اردیبهشت 1388, 09:28 صبح
راستش رو بخوای من نمی تونم زیاد کمکت کنم، مگه اینکه در مورد مشکلت بیشتر توضیح بدی... با چه کاربری به بانک اطلاعاتیت وصل میشی؟! ورژن Sql Server رو نگفتی! با چه نرم افزاری یا از چه طریقی می خوای به بانکت وصل بشی؟! و اینکه آیا بانکت رو منتقل کردی یا مجددا ساختی؟!

اگر سوالت رو واضح بپرسی قطعا جواب مناسبی بهت داده میشه ... :چشمک:

rnm123
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 19:55 عصر
دوست عزیز ورژن بانک من 2005 است ( sql 2005) در ویندوز ایکس پی هم بصورت امنیت ویندوز ( نام کاربر حاضر در ویندوز ) وارد میشوم . یعنی عبارت Integrated Security=true را در رشته کانکشن وارد کرده ام. نرم افزار من هم توی محیط سی شارپ نوشته شده . برای برنامه ام یک نصب کننده طراحی کردم ( در خود محیط سی شارپ) که دیتا بیس مورد نیاز را در مسیر خود برنامه کپی میکند و د ر اولین ارای برنامه این فایل به سرور sql express بطور اتوماتیک attach میشود. برنامه را در یک ویندوز کامل ( تازه نصب شده) تست کردم کاملا درست کار کرد . ولی در ویندوز ویستا خطای امنیتی میدهد که باید رشته کانکشن خود را عوض کنم ولی نمیدانم چطوری؟

rnm123
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1388, 22:59 عصر
واقعا کسی نیست کمک کنه ؟

a.maleki
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1388, 19:10 عصر
اگه لطف کنی پیغام کامل رو بگذاری بهتر میشه کمک کرد