PDA

View Full Version : سوال: خطاي 404 براي صفحه هايي كه وجود دارد؟

احمد سامعی
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 01:42 صبح
سلام
من سايت دارم كه ASP.Net هست و فقط چند تا از صفحه ها رو نشون مي ده و هر صفحه جديد كه با پسوند aspx. اضافه مي كنم خطا مي ده و مي گه رو سرور همچين صفحه اي نيست در صورتي كه روي هاست ديگه تست زدم مشكل نداشت و هر صفحه html. كه اضافه (آپلود) مي كنم مشكل نداره و براحتي باز مي شه

به نظرتون مشكل از كجاست ؟ آيا به تنضيمات هاست مربوط يا فايل كانفيگ ؟

اين هم يك نمونه از لينك صفحه اي كه باز نمي شه
http://www.focusteam.ir/farakhan/simple.aspx

در ضمن پنل هاست هم Plesk هست

iman_22a
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 01:58 صبح
شاید asp.net برای هاست شما فعال نشده ، از توی تنظیمات فعالش کنین (برای نمونه اگر توی IIS 6 دیده باشی بخشی هست به عنوان Web Extension Service که اگه از توی اون Asp.net Extension رو Allow کنین IIS قادر به شناسایی فایلهای Aspx میشه و در صورت غیرفعال بودن error میده) توی کنترل پنل هم باید باشه مشابهش .

احمد سامعی
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 02:13 صبح
شاید asp.net برای هاست شما فعال نشده .

شايد من توضيح كم دادم
اما اگر دقت كنيد گفتم صفحه جديد كه مي خوام اضافه كنم پيدا نمي كنه و اگر به لينك بالا بريد مي بينيد صفحه هاي اصلي سايت باز مي شه كه همگي aspx. هست اما صفحه جديد نمي تونم اضافه كنم

iman_22a
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 02:32 صبح
شايد من توضيح كم دادم
اما اگر دقت كنيد گفتم صفحه جديد كه مي خوام اضافه كنم پيدا نمي كنه و اگر به لينك بالا بريد مي بينيد صفحه هاي اصلي سايت باز مي شه كه همگي aspx. هست اما صفحه جديد نمي تونم اضافه كنم

نه ! حق با شماست ، من اون خط آخر توضیحتون رو نخونده بودم (از اثرات شب زنده داریه :ناراحت:)

silverfox
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 13:33 عصر
شاید اگه codepageت جداس اون رو آپلود نکردی یا اون مشکلی داره...

احمد سامعی
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 14:09 عصر
شاید اگه codepageت جداس اون رو آپلود نکردی یا اون مشکلی داره...

نه داداش اين قدر هم مبتدي و خنق نيستم فايل ها كامل آپلود مي شه

raravaice
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 14:38 عصر
نه داداش اين قدر هم مبتدي و خنق نيستم فايل ها كامل آپلود مي شه

customerror را توی web.config یا Off کن یا وقتی On هست درست مسیر دهی کن تا صفحه وجود داشته باشه.http://s1.xvay.net/?p=a1a55885eb463d214902095890e713af

http://www.focusteam.ir/mycustompage.htm?aspxerrorpath=/farakhan/simple.aspx

موفق باشید

احمد سامعی
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 16:24 عصر
منون از همه دوستان
فهميدم از چي بود وقتي دوباره با صفحات جديد سايت بيلد مي كني فايل DLL داخل پوشه bin رو هم بايد دوباره به هاست انتقال بدي و Replace بشه با اطلاعات جديد كه من اين كار نمي كردم اين فايل دوباره ريختم مشكل حل شد
(البته من VS 2008 استفاده مي كنم كه احتياجي به پابليش براي ساختن اين DLL نيست)

البته وقتي كاستومر ارور تغيير مي دادم پيغام خطاي ديگه اي مي داد كه اشتباه بود و ربطي نداشت.

raravaice
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 16:52 عصر
البته وقتي كاستومر ارور تغيير مي دادم پيغام خطاي ديگه اي مي داد كه اشتباه بود و ربطي نداشت.

دقیقا حق با شماست! customerror با مسئله شما مرتبط نیست ، منتهی Error 404 از تنظیمات ناصحیح شما اطلاع میده به این معنی که صفحات شما دارای Error هستند پس شما به جای مشاهده اصل ایراد هدایت میشید به این صفحه CustomError که هرگز وجود نداشته و احتمالا نخواهد داشت.

موفق باشید

محمد علی طوفانی
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 17:27 عصر
سلام دوست عزيز

احتملا يك فايل dll يا كامپوننت خاصي در برنامه استفاده كردي و آن ر به پوش Bin اضافه نكردي

موفق باشي

احمد سامعی
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 20:46 عصر
سلام دوست عزيز

احتملا يك فايل dll يا كامپوننت خاصي در برنامه استفاده كردي و آن ر به پوش Bin اضافه نكردي

موفق باشي
بله، در بالا اشاره كردم مشكل از همون DLL اصلي برنامه بود

دقیقا حق با شماست! customerror با مسئله شما مرتبط نیست

بله دقيقاً
من customerror تنظيم مي كردم تا پيغام خطا بگيرم ببينم مشكل از كجاست اما هر جور ست مي كردم پيغام اشتباه مي داد و خطا از خط اول مي گرفت كه ربطي نداشت و مشكل چيز ديگه بود (صفحات از MasterPage ارث بري كرده و من فكر مي كردم مشكل از كد نويسي تنظيمات ارث بري در صورتي كه مشكل از فايل DLL برنامه بود)