PDA

View Full Version : فرستادن سایت روی هاست

gh.sh.43
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 01:51 صبح
تجاری سازی پروژه
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یک سایت رو با استفاده از #c و asp طراحی کردم
این پروژه رو بیشتر به عنوان پروژه دانشجویی طراحی کردم.
تمام کارهایی که باید روی هاست انجام بشه رو این پروژه توی لوکال هاست به درستی انجام میده
حالا میخوام این پروژه رو بفرستم روی اینترنت
ولی یک مشکلی هست اونم این که همانطور که اساتید میدونن روی هاست یک سری مشکلات جدید ممکنه پیش بیاد.
مثلا چون این سایت قسمت عضو گیری و ثبت نام عضو داره ممکنه هنگامی که ترافیک بره بالا سایت هنگ کنه و یا مثلا از لحاظ امنیتی ممکنه یک سری مشکل براش پیش بیاد.
حالا میخواستم ببینم هیچ کدوم از دوستان میتونن یک لطفی بکنن و کل کارهای تجاری سازی این سایت رو برام انجام بدن تا زمانی که میفرستمش روی هاست مشکلی براش پیش نیاد
سایت همه چیزش آماده هست فقط کافیه یک سری کد برای فرستادن روی هاست به برنامه اضافه بشه.
دوستان اگه کسی میتونه کمکم کنه حتما اعلام کنه.
منتظر جواب شما هستم

jaza_sa
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 15:33 عصر
شما چه تنظیماتی میخواید انجام بدید ؟

gh.sh.43
جمعه 25 اردیبهشت 1388, 18:15 عصر
ممنون از جوابتون
ببینید دوست عزیز این سایت که من طراحی کردم روی لوکال مشکلی نداره چون کسی نمیخواد هکش کنه و یا همزمان چند نفر نمیخوان عضو بشن
حالا وقتی بره رو هاست مسلما افراد سود جو در صدد هک بر میان و اگه سایت من امنیت بالایی نداشته باشه زحماتم به حدر میره
یا مثلا اگه رو هاست همزمان چند نفر بخوان عضو بشن ولی سایت نتونه جواب بده خوب خیلی ضایع هست
یه سری کدها رو میخوام به سایت اضافه کنم که مشکلاتی رو که احیانا روی هاست به وجود میاد رو رفع کنه.
یا بهتر بگم نزاره مشکل خاصی برای سایت روی هاست پیش بیاد
منتظر جواب شما هستم...

teshnehab
چهارشنبه 07 مرداد 1388, 11:57 صبح
سلام
من هم مشکل جناب gh.sh.43 را دارم
اگر دوستان آموزشی در این زمینه بذارند خیلی خوبه،
اگر قبلا در این مورد صحبت شده لطفا لینک شو بدین.

hobab-theme
پنج شنبه 08 مرداد 1388, 01:00 صبح
حالا وقتی بره رو هاست مسلما افراد سود جو در صدد هک بر میان و اگه سایت من امنیت بالایی نداشته باشه زحماتم به حدر میره

از این بابت که فکر نکنم مشکلی براتون پیش بیاد
چون هک کردن وقت و حوصله میخواد و فکر نکنم یه سایت که به تازگی رو اینترنت ایجاد شده ارزش این وقت و هزینه رو داشته باشه
البته گفته من رو بد برداشت نکنید . قصد من هرگز توهین به شما و زحمت شما نیست . بلکه منظور کلی من اینه که تا وقتی سایت شما روزی مثلاً 10000 بازدید نداشته باشه خیلی به چشم نمیاد . اونم هکرها

یا مثلا اگه رو هاست همزمان چند نفر بخوان عضو بشن ولی سایت نتونه جواب بده خوب خیلی ضایع هست
واسه جلوگیری از این مشکل هم تا اونجا که من اطلاع دارم میتونید قبل از ارسال داده ها به بانک ، برنامه رو قفل کنید و اجازه ندید که کس دیگه ای در همون لحظه ثبت نام کنه و با پایان ارسال داده دوباره قفل رو آزاد کنید
موفق باشید

mohsen_Iran
پنج شنبه 08 مرداد 1388, 09:19 صبح
شما برای اینکه سایت خوبی داشته باشید باید یکسری از اصول رو توی طراحی وب در نظر بگیرید و از همه مهمتر اصول امنیتی طراحی میباشد که برای این کار هم باید یکسری اطلاعات در مورد روش های هک و امنیت داشته باشید تا اونارو توی کد نویسی و طراحیتون لحاظ کنید

teshnehab
پنج شنبه 08 مرداد 1388, 11:04 صبح
شما برای اینکه سایت خوبی داشته باشید باید یکسری از اصول رو توی طراحی وب در نظر بگیرید و از همه مهمتر اصول امنیتی طراحی میباشد که برای این کار هم باید یکسری اطلاعات در مورد روش های هک و امنیت داشته باشید تا اونارو توی کد نویسی و طراحیتون لحاظ کنید

ممنون میشم راهنمایی کنید چطور می تونم این اطلاعات لازم را بدست آورم؟

mehdimdp
پنج شنبه 08 مرداد 1388, 12:11 عصر
شما ميتوني از session ها و تنظيمات امنيتي در web.config استفاده كني
كه همه ي اينها براي استفاده شون بايد بتوني يه الگوريتم مناسب براي تشخيص هويت داشته باشي و براي هركس مجوز تعريف كني.(كه همه ي اين كارها رو بايد دستي انجامش بدي)