PDA

View Full Version : سوال: باز کردن فایل MS Word در داخل برنامه

viper2009
شنبه 26 اردیبهشت 1388, 02:50 صبح
سلام دوستان

من در این برنامه ای که نوشتم چندتا مشکل دارم اگر می شود کمکم کنید.
من یک دیتا بیس دارم برای ذخیره داده ها و یک فایل WORD برای چاپ این داده ها با متن خاص . من می خواهم این امکان را به کاربر بدهم که با استفاده از گزینه Mailings در Word بتواند با متن دلخواه خود کد گذاری کند و هر فیلدی را بین پارگراف یا خط خاصی قرار دهد.
من این فایل (GholNameh.Doc) رو به دیتا بیسم وصل کردم اما در برنامه نمی توانم این فایل رو باز کنم ، یعنی دستورش را بلد نیستم اگر امکان دارد برام حلش کنید.

سپاسگزارم

منتظر جواب هستم (VIPER)

viper2009
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 01:58 صبح
دوستان نا امیدم نکنید یعنی هیچ کس بلد نیست ؟:ناراحت:

anooshiran
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 02:24 صبح
سلام دوست عزيز

اگر امكان دارد برنامه ات را با 2005 در تاپيك بگذار تا بتوانم مشكلت را ببينم. من نمونه هايي از اين كار را قبلا كرده ام و خوشحال مي شوم كه كمكت كنم.

anooshiran
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 07:56 صبح
سلام دوست عزيز

اگر از شما خواستم كه برنامه ات را به 2005 تبديل كني بدين دليل بود كه نياز به تغيير فايل word هم به ورژن پايينتر داشتم.
به هرصورت من نتوانستم فايل word شما را به علت عدم همخواني ورژن استفاده كنم. ولي از يك راه حل ساده تر براي حل مشكل شما استفاده كردم و آن ساخت فايل در هنگام اجرا است. به اين برنامه توجه كنيد مطمئنا با اندكي تغييرات در فرمت متن ها مي توانيد به نتيجه دلخواه خود به ساده ترين شكل برسيد.

به هر حال اگر اصرار داريد كه حتما از فايل word خودتان استفاده كنيد لطفا آن را در 2003 ايجاد كنيد.

اگر باز هم مشكلي بود در خدمت هستم

viper2009
سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 01:45 صبح
سلام دوست عزيز

اگر از شما خواستم كه برنامه ات را به 2005 تبديل كني بدين دليل بود كه نياز به تغيير فايل word هم به ورژن پايينتر داشتم.
به هرصورت من نتوانستم فايل word شما را به علت عدم همخواني ورژن استفاده كنم. ولي از يك راه حل ساده تر براي حل مشكل شما استفاده كردم و آن ساخت فايل در هنگام اجرا است. به اين برنامه توجه كنيد مطمئنا با اندكي تغييرات در فرمت متن ها مي توانيد به نتيجه دلخواه خود به ساده ترين شكل برسيد.

به هر حال اگر اصرار داريد كه حتما از فايل word خودتان استفاده كنيد لطفا آن را در 2003 ايجاد كنيد.

اگر باز هم مشكلي بود در خدمت هستم

دست شما درد نکنه

منظور من این نبود من می خواستم با استفاده از Connection مناسب به قسمت Mailing ورد متصل بشم

یعنی هر متنی را که کاربر جدا گانه می نویسه بتواند در Word باز کنه و از قسمت Mailing ورد فیلد های دیتابیس متصل شده را بعنوان کد در جا های خاص قرار دهد.

من توانستم با استفاده از ماکرو connection را پیدا کنم که دوباره به این پیام الحاق می کنم. اما نتوانستم فایل Gholnameh را باز کنم اگر توانستید راهنمایی بفرمائید

لطفاً ملاحظه کنید.

viper2009
سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 04:02 صبح
فایل Word و Data Base من با 2003

مرسی از راهنمایی ها و کمک هاتون.