PDA

View Full Version : سوال: راهنمای جامع ASP.NET

azarakhshl
شنبه 26 اردیبهشت 1388, 14:37 عصر
سلام
می خواستم بدونم کسی هست که کتاب راهنمای جامع ASP.NET از قلی زاده نوری (کانون نشر علوم) را خونده باشه؟
نظرتون درباره این کتاب چیه؟ من تازه می خوام اون رو بخرم، می خوام بدونم خوبه یا نه؟

ali_kashani
شنبه 26 اردیبهشت 1388, 19:28 عصر
سلام

اين مطالب را از سايت نشر علوم براتون گپي كردم
-------------------------------------------------------------------------------------------------
بررسي ها اين گونه نشان ميدهند كه ASP.NET 2.0 اين پتانسيل را دارد كه شما را در توليد سريعتر و بهتر برنامه هاي كاربردي تحت وب ياري كند. اگر به عنوان مثال از ASP كلاسيك يا ASP.NET 1.x براي توليد برنامه هاي كاربردي تحت وب استفاده كرده باشيد، به زودي خواهيد ديد كه ASP.NET 2.0 ويژگيهاي جديد و بهبوديافته زيادي دارد. همچنين اگر از سرولت هاي جاوا و JSP براي توليد برنامه هاي كاربردي تحت وب استفاده كرده باشيد، خواهيد ديد كه ASP.NET ويژگيهاي زيادي ارائه ميكند كه در محيطهاي جاوا نخواهيد يافت. صرفنظر از اينكه در زمينه برنامه سازي تحت وب تازه كار هستيد يا خير اين كتاب به سرعت شما را آماده كار خواهد كرد. در حقيقت در پايان فصل 4 روش استفاده از ويژوال استوديو را براي توليد و آزمايش برنامه هاي كاربردي بانك اطلاعاتي چندصفحه اي فراخواهيد گرفت. هيچ كتاب ديگري نميتواند با اين سرعت آماده تان كند. از طرف ديگر، مطالب اين كتاب بسيار فراتر از نيازهاي تازه كاران است. پس از مطالعه اين كتاب، تمامي مهارتهاي لازم براي توليد برنامه هاي كاربردي تجارت الكترونيكي را در سطح برنامه هاي حرفه اي كسب خواهيد نمود.همچنين خواهيد ديد كه اين كتاب بهترين كيفيت را به عنوان كتاب مرجع برايتان به ارمغان مي آورد. هيچ كتاب ديگري درباره ASP.NET 2.0 نميتواند اين حجم از مطالب را با اين جزئيات آموزش دهد.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

من خودم از كتاب مرجع كامل ASP.NET With C#.net 2005 انتشارات پارسه استفاده كردم كتاب خوبي بود