PDA

View Full Version : symbol lookup

fereshteh_b
چهارشنبه 30 دی 1383, 16:19 عصر
سلام
من میخوام یک symbol lookup بنویسم ولی مشکلم انتقال data از یک page به یک page ای که بازاست، هستش.
فرض کنید یک page هست که داخلش یک textbox و یک linkbotton موجوده(page1). اگر کاربر اون link رو انتخاب کنه، یک page دیگه براش باز میشه(apge2) که د رون اون یک datagrid هست و یکی از ستونهای datagrid ، hyperlink column است. حالا وقتی کاربر روی یکی از این hyperlinkهای datagrid، click میکنه، page2 بسته بشه و مقدار اون فیلد درtextbox مربوط به page1 قرار بگیره.
نکته مهم اینه که نمیخوام یک page جدید از نوع page1 بازکنم چون مقادیرtextbox های دیگه ای که کاربر وارد کرده از دست میره.
لطفا راهنماییم کنید.
ممنون :)

Vahid_Nasiri
پنج شنبه 01 بهمن 1383, 01:03 صبح
این همان کاری است که برای مثال محیط ایمیل یاهو هم انجام می دهد (در قسمت انتخاب ایمیل آشناها از لیست برای پرکردن فرم). فقط جاوا اسکریپتی است و برنامه نویسی سمت سرور نیست. چند مثال در این مورد:

http://www.devx.com/vb2themax/Tip/18850
http://www.15seconds.com/issue/040315.htm

fereshteh_b
سه شنبه 06 بهمن 1383, 07:45 صبح
سلام
من هردو لینک رو دیدم. عمل همون جور بود ولی هردو از calender استفاده کرده بودن و در یک eventi که datagrid چنین eventای رو نداره اصل کار رو انجام داده بودند.
اگه لینک دیگه ای سراغ دارین ممنون میشم :D

Vahid_Nasiri
سه شنبه 06 بهمن 1383, 08:20 صبح
نه!
نگاهی به لینک *بقیه شکلک ها* هنگامیکه می خواهید در این فوروم پستی را ایجاد کنید بیندازید. یک صفحه ی popup است که در یک textArea تکستی را ایجاد می کند. (بررسی سورس این موارد با کلیک راست روی صفحه و دیدن سورس میسر است)

موفق باشید

fereshteh_b
شنبه 01 اسفند 1383, 23:48 عصر
سلام
آقای نصیری ممنون از راهنماییتون. دقیقا همونی بود که میخواستم و فهمیدم که چیکار باید بکنم.
یک sample هم در این مورد پیدا کردم که اینجا upload شده ولی با یک مشکل اساسی مواجه هستم.
مشکل اینجاست که اگه در تگ <form> بیام runat = server قرار بدم ، script error میده و نگذاشتن این attribute غیر ممکنه :( ، چون data از server میاد و کنترلهای serverside مثل datagrid هم دارم.
اگه امکانش هست این sample رو نگاه کنید و بگین من چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟
بینهایت ممنون میشم :D

kochol
یک شنبه 02 اسفند 1383, 09:15 صبح
سلام

میدونی چرا اسم فرمت احتمالا عوض میشه و یه اسم دیگه می شه از تگ id استفاده کن و حواصت به تگ اسم در هنگام اجرای برنامه باشه.

fereshteh_b
یک شنبه 02 اسفند 1383, 22:55 عصر
ممنون kochol جان :flower:
حل شد :D