PDA

View Full Version : اعضا حاضر در سالن لطفا جواب دهيد؟؟؟

BANKER
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 09:59 صبح
نحوه لاگين جديد در sql را مختصر توضيح دهيد لطفا چون من الآن به آن احتياج دارم:ناراحت::ناراحت::افسرده:

amin_alexi
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 12:11 عصر
سلام
Search بزن !
قبلا بحث شده

BANKER
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 12:22 عصر
من هم سلام :گیج:ولي منظور من درست كردن يك login ساده بود !! اگه ميشه يكي توضيح بده:ناراحت:

adinochestva
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 12:28 عصر
exec sp_addlogin 'user','pass';

BANKER
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 14:28 عصر
يكي كمكم كنه :گریه::گیج:چرا كسي منظور من را متوجه نمي شه منظور من نحوه عملي اين كار است يعني اول وارد securety lميشي به يك newLogin ميزني براي login خود نام جديد بده ومابقي مطالب كه گير من توي همين مابقي موضوع است لطفا يك نفر جواب بدهد:ناراحت::عصبانی++:

mermaid
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 14:53 عصر
ببخشید دیر شد... ما اینجا خودمون سرورمون پکیده من دارم بال بال میزنم این وسط...

اگر در راستای شاخه های Databases, Server Objects, Replication ,.... رو نگاه کنی یک شاخه Security اصلی اونجا می بینی که وقتی بازش می کنی یک زیر شاخه logins داره... اول باید اونجا یک login جدید تعریف کنی بعد بری توی Database خودت تعریفش کنی... دسترسی ها رو هم که خودت بلدی نه؟!

BANKER
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 17:20 عصر
بعد از اينكه login جديد مي سازم وگزينه sql server authentication تيك مي زنم
وpasswordمثلا 110110 ميدهم وآ»را تكرار مي كنم
ازسه گزينه enforce password
enforce password expertion
user must chenge password at next login
كدام ها را تيك بزنم ؟:متفکر::متفکر:

defult data base را روي پايگاه داده مثلا كتابخانه تنظيم كردم وزبان پيش فرض را عربي گذاشتم :لبخند:
ودر شاخهserverRols گزينه sysadmin را تيك زدم :متفکر:
حالا شما بگيد چي كار بايد بكنم تا لاگين جديد داشته باشم:متفکر::متفکر::متفکر:
-------------------:ناراحت:راستي وقتي لاگين جديد مي سازم erorزيرا ميدهد
Login failed for user 'mylibrary'. The user is not associated with a trusted SQL Server connection. (Microsoft SQL Server, Error: 18452)
يك بار ديگر از نو لاگين درست كردم وايندفعه اي eror را داد
A connection was successfully established with the server, but then an error occurred during the login process.
(provider: Shared Memory Provider, error: 0 - No process is on the other end of the pipe.) (Microsoft SQL Server, Error: 233)

يكي به من كمك كنه :کف:اي جماعت programing