PDA

View Full Version : سوال: معرفي برنامه منوسازي كه بشه منوي فارسي ساخت

ghola1364
یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 10:51 صبح
سلام خسته نباشيد
sothink dhtmlيه سوال من با برنامه منو فارسي درست كردم ولي توي برنامه وب سايتم كه مي زارم فارسي رو نمي تونه بخونه اگه مي شه با اين برنامه منو فارسي ساخت راه حلش رو لطفا بگيد اگه نه يه برنامه من سازه فارسي رو معرفي كنيد
ممنون از راهنمايي دوستان

agtabesh
سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 11:30 صبح
سلام خسته نباشيد

sothink dhtmlيه سوال من با برنامه منو فارسي درست كردم ولي توي برنامه وب سايتم كه مي زارم فارسي رو نمي تونه بخونه اگه مي شه با اين برنامه منو فارسي ساخت راه حلش رو لطفا بگيد اگه نه يه برنامه من سازه فارسي رو معرفي كنيد

ممنون از راهنمايي دوستان

سلام
خسته نباشی عزیز
با این روش شاید بتونی بسازی
اول منو هاتو به صورت انگلیسی بساز
بعد که فایل اچ تی ام ال رو تولید کردی ، اونو با نوت پد بازش کن و عنوان منو هاتو که انگلیسی هستش به فارسی تبدیل کن
در آخر هم با utf-8 ذخیرش کن
موفق باشی:چشمک:

persianboy62
سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 23:01 عصر
بعد که فایل اچ تی ام ال رو تولید کردی ، اونو با نوت پد بازش کن و عنوان منو هاتو که انگلیسی هستش به فارسی تبدیل کن
دوست عزیز
نیاز نیست که منوها رو به انگلیسی بسازی. فقط کافیه بعد از ساختن منوها فایل جاوا اسکریپتی که تولید میشه رو با notepad باز کنی و با انکدینگ UTF-8 ذخیره کنی. در ضمن اگر ورژن 9 این برنامه رو دانلود کنی این مشکل رو نداری و به راحتی می تونی منوهای فارسی بسازی.

kermaki
جمعه 01 خرداد 1388, 12:08 عصر
کسی سریال این sothink 9 رو داره؟؟؟؟
اگه دارین لطفا برام میل کنید :ناراحت: kermaki7@yahoo.com

salehbagheri
شنبه 02 خرداد 1388, 12:30 عصر
برنامه Easy Button & Menu Maker یه برنامه بسیار عالی برای اینکاره!

البته برای استفاده از اون در وب سایت باید تجربه کافی در زمینه های گوناگون داشته باشی!

persianboy62
یک شنبه 03 خرداد 1388, 01:18 صبح
کسی سریال این sothink 9 رو داره؟؟؟؟

اینم کرکش. فقط قبل از اجرای فایل کرک آنتی ویریوستون رو disabale کنید.

kermaki
یک شنبه 03 خرداد 1388, 22:36 عصر
اینم کرکش. فقط قبل از اجرای فایل کرک آنتی ویریوستون رو disabale کنید.

این کرک که کار نمی کنه!!!!!:افسرده::گریه::گریه::گر یه::گریه:

persianboy62
سه شنبه 05 خرداد 1388, 14:02 عصر
این کرک که کار نمی کنه!!!!!

شاید فایلی که دانلود کردید ورژن 9 نیست. برنامه رو از اینجا (http://www.designclub4u.com/sothink/setup.rar) دانلود کنید.

benyaminj
سه شنبه 05 خرداد 1388, 14:08 عصر
به نظر من چون اين برنامه از اسکريپت برای ساخت منو استفاده ميکنه ، بهتره که ازش استفاده نکنيد..بهتر از طرح های آماده css استفاده کنيد.

leghleghe
سه شنبه 05 خرداد 1388, 21:15 عصر
من از برنامه 123Flash Menu استفاده کردم خیلی خوب بوده تقریبا هم شبیه همین برنامه dhtml هست