PDA

View Full Version : شناسایی نشدن اشیائ در EM

hbi
پنج شنبه 01 بهمن 1383, 20:33 عصر
کار با EM را تازه شروع کرده . از کتاب انتشارات ناقوس استفاده میکنم .
پس از ثبت یک سرویس دهنده . برای راه اندازی ان هیچ یک از اکن های راه اندازی و توقف و خاموش کردن را ندارم همچنین کنسول درختی که باید اشیائ sql را که توسط em شناسایی شده اند را نشان دهد هیچ شئ را شناسایی نمیکند .
البته EM را در win98 اجرا میکنم .
لطفا مرا راهنمایی کنید با تشکر . :oops: :گیج: :sad2:

vadood
پنج شنبه 01 بهمن 1383, 23:41 عصر
ُایا New Sql Server Registration را با موفقیت برای سروری که می خواهی وصل بشی انجام دادی؟

hbi
جمعه 02 بهمن 1383, 14:08 عصر
New Sql Server Registration را انجام میدهم
اما من EM را در منزل استفاده میکنم و قفط یک کامپیوتر دارم .
لطفا مرا راهنمایی کنید . تازه کار هستم :sorry: :embr:
خدا خیرتان دهد...

hbi
شنبه 03 بهمن 1383, 18:30 عصر
با تشکر فراوان از زحمات شما در این سایت ، امیدوارم سایت شما انقدر از لحاظ امنیتی قوی شود که هیچ حکری نتواند اطلاعات شما را دستکاری کند .
میدانم سر شما اکنون بسیار شلوغ است اما اگر امکان دارد جواب سئوال مرا یک نفر از دوستان بیان کند
لطفا ادرس لینک قرار ندید چون هریچه لینکها را خواندم چیزی نفهمیدم .
راستی برای اجرای EM حتما باید شبکه داشته باشیم و اگر نیازی به شبکه نیست EM را در چه ویندوزی اجرا کنم .
شرمنده هرچه تلاش کردم نشد چون نمیدانم .
با تشکر :kaf:

AminSobati
شنبه 03 بهمن 1383, 23:53 عصر
دوست عزیزم،
با EM چه مشکلی دارین؟ چه پیغامی میده که Register انجام نمیشه؟
ضمنا EM رو در هر ویندوزی میتونین نصب کنین
موفق باشید

hbi
سه شنبه 06 بهمن 1383, 04:49 صبح
با تشکر فراوان از توجه شما دوست عزیز
من EM را در Win98 و در یک کامپیوتر اجرا میکنم یادآور میشوم که این کامپیوتر شبکه نیست آیا مشکلی ندارد ؟
Register میشه و در اولین با پیغام Sql server Register filead becaseof the conection filed dispalay below . wish to Register aneway
را میدهد . حالا پس از ایجاد Register گزینه start ان قفل است ، تمامی زیر گزینه های new نیز قفل میباشد
ایا به این دلیل است که کامپیوتر من شبکه نیست یا دلیل دیگری دارد . لطفا مرا راهنمایی کنید
با تشکر فراوان
امیدوارم موفق پیروز سربلند سرافراز سخاوتمند سعادتمند باشید

AminSobati
سه شنبه 06 بهمن 1383, 17:50 عصر
دوست عزیزم،
بعد از نصب SQL Server، آیکنی به اسم Service Manager براتون در کنار بقیه آیکنها ایجاد میشه. اون رو اجرا کنین. در قسمت Server، ببینید چه نامی ظاهر شده. اون رو استارت کنین. بعد از استارت، وارد EM بشین و در موقع Register کردن، همون نام رو تایپ کنین و Add کنین.
برای نصب نیازی ندارین که حتما شبکه داشته باشین، بلکه Local هم میتونین کار کنین. ولی نکته مهم اینه که در Win98 حتما باید Personal Edition رو نصب کنین.
اگر در انجام این کارها مشکلی پیش اومد، لطفا پست کنین.
موفق باشید..

hbi
سه شنبه 06 بهمن 1383, 20:43 عصر
سلام دوست عزیزم
من Sql server ورژن 7 ان را نصب کرده ام OLAP Service را دارد که برای وارد شدن یک سرور را شناسایی میکند اما اما برای ورود خطا میگیرد . سعی میکنم و احتمالا دوباره مزاحم میشوم
Service maneger را ندارد .
البته با تشکر فراوان از شما

AminSobati
سه شنبه 06 بهمن 1383, 23:15 عصر
اگر دقیقا پیغام خطا رو پست کنین میتونه حتما موثر باشه..

hbi
چهارشنبه 07 بهمن 1383, 15:13 عصر
با تشکر فراوان

hbi
پنج شنبه 08 بهمن 1383, 13:36 عصر
میبخشید میشه لطفا یک نفر مرا راهنمایی کند :گیج: :sad2: :embr: :embr:

esi022
جمعه 09 بهمن 1383, 05:08 صبح
آره عزیزم - میشه.
یکمی خرج داره :mrgreen:
خرجشم اینه که از cd خود sql یا microsoft office 2000 برنامه MSDE رو نصب کنی
بعدشم یه Restart
همین :موفق:

hbi
جمعه 09 بهمن 1383, 15:29 عصر
با تشکر فراوان از کلیه دوستان
نمی دانم ایا این مشکلات برای همه بوجود می اید یا فقط برای من است
جناب esi022 ، با تشکر از لطف شما . MSDE را نصب کردم . گزینه Start و مابقی از حالت کم رنگ ( اجرا نشدن ) خارج شده است . اما مشکل دیگر این است که من EM را پاک کردم و دوباره نصب کردم . خودش به طور اتوماتیک یک شیئ شناسایی میکند با خصوصیات گفته شده در بالا .
همان طوری که میبینید هیچ یک از بانک های موجود در کامپیوتر را شناسایی نکرده است .

البته مشکل دیگری هم وجود دارد وقتی گزینه NewDatabase را میزنم پیغام خطای زیر را میدهد
امیدوارم مشکل را درست بیان کرده باشم و بالاخره بتوان sql را یاد بگیرم
از کلیه دوستان که مرا راهنمایی کده و خواهند کرد متشکرم.
یک سئال دیگر آیا این مشکلات برای همه بوجود می اید یا من بد شانس هستم [/img]

hbi
یک شنبه 11 بهمن 1383, 13:31 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز
CD را در یک کامپیوتر دیگر و در WinXP اجرا کردم باز هم در هنگام ایجاد یک بانک اطلاعاتی خطای بالا را میداد و هیچ یک از بانک های اطلاعاتی را شناسایی نمی کرد
با تشکر فراوان از کلیه دوستان
امید وارم بالاخره یک نفر جواب ما بدهد :flower: :flower: :mad: :mad: