PDA

View Full Version : مشكل عجيب با VSFlexGrid لطفا كمك كنيد

sh2007
سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 11:42 صبح
با سلام خدمت اهل فن
دوستان من از VSFlexGrid براي نمايش اطلاعات استفاده مي كنم توي رويداد كليك و انتر سل
كد نمايش اطلاعات گريد بر روي تكستهاي موجود در فرم را گذاشته ام يعني با كليك بر روي گريد اطلاعات نام و نام خانوادگي در تكست باكس نمايش داده مي شود اما يه مشكل عجيب اينه كه وقتي تعداد ركورد ها يكي مي باشد با كليك بر روي گريد اطلاعات عنوان ها يا نام فيلدها توي تكست باكس نمايش داده مي شود چكار كنم كه ين مشكل برطرف بشه

ضمنا يه سوال ديگه مي خوام بدونم چند رديف توي گريد هست و مثلا آخرين رديف و يا رديف 50 سلكت بشه چكار كنم

ممنون

saba_rgh
سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 12:32 عصر
با سلام خدمت اهل فن
دوستان من از VSFlexGrid براي نمايش اطلاعات استفاده مي كنم توي رويداد كليك و انتر سل
كد نمايش اطلاعات گريد بر روي تكستهاي موجود در فرم را گذاشته ام يعني با كليك بر روي گريد اطلاعات نام و نام خانوادگي در تكست باكس نمايش داده مي شود اما يه مشكل عجيب اينه كه وقتي تعداد ركورد ها يكي مي باشد با كليك بر روي گريد اطلاعات عنوان ها يا نام فيلدها توي تكست باكس نمايش داده مي شود چكار كنم كه ين مشكل برطرف بشه

ضمنا يه سوال ديگه مي خوام بدونم چند رديف توي گريد هست و مثلا آخرين رديف و يا رديف 50 سلكت بشه چكار كنم

ممنون
سلام
من فکر میکنم مشکل شما در ردیف انتخابی شما باشد.
شما توی رویداد mshflexgrid_dblclick() این کد رو تست کنید
grid.textmatrix(grid.rowsel,col) و به جای col شماره ستون را قرار دهید.

sh2007
سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 12:38 عصر
دوست من سلام
فرق row با rowsel چيه ؟
ممنون

saba_rgh
سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 12:40 عصر
دوست من سلام
فرق row با rowsel چيه ؟
ممنون
سلام
row sel همون ردیفی که شما روش کلیک میکنید.(انتخابش میکنید)

xxxxx_xxxxx
سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 13:13 عصر
اولين رديف توي گريد همون عنوان هاي فيلدهاست. اين طبيعيه. شما دومين ركورد رو اولين در نظر بگيريد.

VSFlexGrid1.Select VSFlexGrid1.Rows - 1, 0