PDA

View Full Version : نمايش فيلم در سايت

armangara
سه شنبه 29 اردیبهشت 1388, 16:08 عصر
سلام دوستان
من ميخوام در سايت امكان نمايش و پخش فيلو را داشته باشم. سرچ كردم اما چيز خوبي پيدا نكردم. مديا پلير هست كه نمي خوام . فلش يلير هم كدشو پيدا كردم اما بايد به فرمت فلش تبديل كنم. سيلورلايت هم تا جايي كه فهميدم با 2008 سازگار هست و من با 2005 كار مي كنم. كامپوننت آماده اي هست كه استفاده كنم؟. يا واسه استفاده از فلش پلير كسي مي تونه راهنمايي كنه؟

iman_22a
چهارشنبه 30 اردیبهشت 1388, 04:34 صبح
دوست عزیز سلام
برای نمایش فیلم با استفاده از فلش پلیر شما بایستی فیلم هاتون رو با برنامه Adobe Flash encoder به فرمت Flv تبدیل کنین ، البته برای کیفیتهای گوناگون می تونین تنظیمش کنین . برای نمایش فیلم تا اونجایی که یادمه 2 حالت وجود داشت ( یا دارد ) یک حالت ، حالت دانلود و نمایش و حالت دیگر حالت استریم (Streaming) .

فلش پلیر یه کامپوننت برای استریم نمایش دادن داره ، اما تا زمانی که یک سرور سرویس دهنده Streaming نداشته باشین که فایل را بصورت استریم براتون به نمایش بذاره ، درست نمی تونین ازش استفاده کنین (تقریبا مثل حالت چند ثانیه دانلود و نمایش کار می کنه)

مشابه این سرویس دهنده ، توی ویندوز 2003 سرور هم هست به اسم Windows Media Services .

اینها همه تجربیات ناقص منه ، شما باید تحقیق کنین در این مورد .

nadimi1359
سه شنبه 19 شهریور 1392, 09:11 صبح
سلام دوستان من باید برای پروژه پایان نامه خود یک سایت مثل آپارات درست کنم ولی تا جایی هم پیش رفتم همون سایت را برای آپلود و نمایش عکس جوابگو هست ولی هر کاری می کنم فیلم آپلود نمی کنه

صباح فتحی
سه شنبه 19 شهریور 1392, 13:02 عصر
درhtml5باتگ ویدیو رراحت میشه