PDA

View Full Version : سوال: ارسال و دريافت پيام با سخت افزار

saeed-kh
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1388, 01:10 صبح
سلام و نخسته.
من يه سخت افزار دارم كه با USBبه سيستم وصل ميشه و مخصوص گرفتن عكس هست.
ميخوام بدونم چجوري ميشه باهاش ارتباط برقرار كرد و يه پيفام براي گرفتن عكس بهش داد و همچنين عكس گرفته شده رو ازش گرفت كه احتمالا بايد بصورت باينري باشه؟؟؟
از اشعه X-Rayاستفاده ميكنه.
لطفا كمكم كنيد .خيلي حياتيه..

kiosksoft
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1388, 11:01 صبح
دوست عزیز

من يه سخت افزار دارم كه با USBبه سيستم وصل ميشه , ميخوام بدونم چجوري ميشه باهاش ارتباط برقرار كرد

در این زمینه به این تاپیک مراجعه کنید (http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=158980)(اصول برنامه نویسی USB)

و يه پيفام براي گرفتن عكس بهش داد و همچنين عكس گرفته شده رو ازش گرفت كه احتمالا بايد بصورت باينري باشه؟؟؟

هر دستگاه معمولا یک سری DLL , SDK یا Command Reference دارند که از طریق اونها میتوانید با برنامه نویسی با اون ارتباط برقرار کنید.

در مورد باینری بودن عکس : اگر DLL یا SDK دستگاه باشد احتمالا یه فایل از نوع عکس به شما خواهد داد اما اگر از Command Reference دستگاه استفاده کنید چون از یه سطح پایینرتر باید استفاده کنید پس عکس از نوع باینری به شما خواهد داد.

از اشعه X-Rayاستفاده ميكنه.

بچه های الکترونیک بیشتر با این تکنولوژی درگیر هستن و در Command Reference دستگاه لحاظ شده و نیازی نیست شما برای ارسال و دریافت Command در این مورد اطلاع دقیقی داشته باشید.

Unknownlive
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1388, 11:02 صبح
می تونی از کتاب انتشارات نص که در مورد "کنترل و راه اندازی دستگاه های جانبی"است استفاده کنی همراه با سی دی است و در تمامی زبان ها مثال زده.