PDA

View Full Version : سوال: تغییر سبک ثبت نام در membership

mmnoody2006
پنج شنبه 31 اردیبهشت 1388, 17:16 عصر
من مشکلم با نوع ثبت نام در کنترل create user هست
که فقط ایمیل و سوال امنیتی رو میگیره
من می خوام اطلاعات بیشتری رو دریافت و با
اطلاعات کاربر ذخیره کنم

skflower
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 11:59 صبح
من مشکلم با نوع ثبت نام در کنترل create user هست
که فقط ایمیل و سوال امنیتی رو میگیره
من می خوام اطلاعات بیشتری رو دریافت و با
اطلاعات کاربر ذخیره کنم

من هم دقیقاً همینو میخوام و اینکه میخوام سوال و جواب امنتی رونگیره. لطفاً اگه کسی میدونه جواب بده.

mmnoody2006
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 12:47 عصر
برای نام خانوادگی این چیزا باید از پروفایل استفاده بشه برای حذف سوال امنیتی هم باید از پروویدر استفاده ببری

skflower
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 13:11 عصر
برای نام خانوادگی این چیزا باید از پروفایل استفاده بشه برای حذف سوال امنیتی هم باید از پروویدر استفاده ببری

دوست عزیز. هرجا که این سوال رو مطرح کردم همینو گفتن. لطف میکنید یا خودتون توضیح بدید یا اینکه منبعی چیزی معرفی کنید؟

A.S.Roma
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 14:12 عصر
دوست عزیز. هرجا که این سوال رو مطرح کردم همینو گفتن. لطف میکنید یا خودتون توضیح بدید یا اینکه منبعی چیزی معرفی کنید؟
در مورد Membership می تونید این مقاله رو بخونین :
http://www.4guysfromrolla.com/articles/120705-1.aspx

mmnoody2006
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 15:09 عصر
دادا این کدی هست که بهت کمک می کنه

<membership defaultProvider="SqlProvider" userIsOnlineTimeWindow="20">
<providers>
<add name="SqlProvider" type="System.Web.Security.SqlMembershipProvider" connectionStringName="Main2" enablePasswordRetrieval="false" enablePasswordReset="true" requiresQuestionAndAnswer="true" passwordFormat="Hashed" minRequiredPasswordLength="5" minRequiredNonalphanumericCharacters="0" applicationName="MyApplication"/>
</providers>
</membership>

mmnoody2006
پنج شنبه 22 بهمن 1388, 15:13 عصر
اگه اینو requiresQuestionAndAnswer="true" رو false کنی دیگه از سوال و جواب امنیتی نمی خواد
این می گه کمترین مقدار رمز وارد شده از طرف کاربر باید 5 کاراکتر باشه minRequiredPasswordLength="5"
این می گه مقدار کاراکتر های خاص وارد شده برای رمز باید چقدر باشه minRequiredNonalphanumericCharacters="0"

این همون پروویدری هست که باید در وب کانفیگ بزاری