PDA

View Full Version : سوال: 2 تا سوال در مورد فایر فاکس و update panel راهنمایی کنید لطفا

araz_pashazadeh
جمعه 01 خرداد 1388, 00:36 صبح
سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان گرامی .. 2 تا مشکل داشتم میخ.استم راهنماییم کنید..

1- وب سایت من تو IE / Opera / NetScape درست کار میکنه ولی تو فایر فاکس همه چیز به هم میریزه برا حل کردن این مشکل چه چیزایی رو باید رعایت کنم ؟:عصبانی++:

2- توی update panel یک progress bar قرار میدم و تا وقتی صفحه لود کامل نشده لودینگ نمایش داده میشه ولی من میخوام این progress bar من تو وسط صفحه باشه و صفحه gray بشه اینو باید چی کار کنم؟؟

خیلی ممنون اگه راهنماییم کنید...:قلب:

alishirazi
جمعه 01 خرداد 1388, 00:51 صبح
برای سوال اول : چون فایرفاکس استاندارد های HTML رو خیلی حساس هست و دقیق رعایت میکنه ، شما باید حواست به همه چی باشه
درمورد سوال دوم می تونید از بعضی library های javascript مثلا jquery استفاده کنید.
این کدها رو هم توی صفحه بگذارید ( javasctip )

var prm = Sys.WebForms.PageRequestManager.getInstance();
prm.add_initializeRequest(InitializeRequest);
prm.add_endRequest(EndRequest);

function InitializeRequest(sender, args) {

}
function EndRequest(sender, args) {

}

حالا function های InitializeRequest و EndRequest به ترتیب در ابتدای request و انتهای اون اجرا میشه و شما میتونید توی ایندو با کد javascript هر کاری کنید در شروع request ( شروع loading ) و در پایان request ( پایان loading )

araz_pashazadeh
چهارشنبه 10 تیر 1388, 14:48 عصر
برای سوال اول : چون فایرفاکس استاندارد های HTML رو خیلی حساس هست و دقیق رعایت میکنه ، شما باید حواست به همه چی باشه
درمورد سوال دوم می تونید از بعضی library های javascript مثلا jquery استفاده کنید.
این کدها رو هم توی صفحه بگذارید ( javasctip )
var prm = Sys.WebForms.PageRequestManager.getInstance();
prm.add_initializeRequest(InitializeRequest);
prm.add_endRequest(EndRequest);

function InitializeRequest(sender, args) {

}
function EndRequest(sender, args) {

}

حالا function های InitializeRequest و EndRequest به ترتیب در ابتدای request و انتهای اون اجرا میشه و شما میتونید توی ایندو با کد javascript هر کاری کنید در شروع request ( شروع loading ) و در پایان request ( پایان loading )

میشه یه خورده بیشتر توضیح بدین ؟؟ از این توابعی که نوشتین چیزی نفهمیدم :لبخندساده: