PDA

View Full Version : سوال: وب سرور => Internal Sever Error

Saeed_m_Farid
شنبه 02 خرداد 1388, 16:33 عصر
با سلام
من چند تا وب سرور دارم که با 2003 نوشته شدن و با دات نت 1.1 کار میکنن، البته وب سرویسهای دیگه هم با 2005 و 2008 نوشتم و فعلا با اونا کاری ندارم (یعنی هر 3 تا نسخه 2003 و 2005 و 2008 رو سیستم نصبه) ؛ با توجه به اینکه تمام وب سرویسها رو تا دیروز میشد develop کرد، نمیدونم چی شده که الان موقع لود وب سرویسها Internal Sever Error - 500 میگیرم؛ تنها تفاوتی که احساس میکنم میتونه موثر باشه، اینه که فقط یه ویندوز جدید تو یه درایو مستقل از سیستم فعلی زدم.
تو IIS هم نگاه کردم که نسخه وب سرویسها 1.1.4322 هست، ولی از اونجا هم موقع Browse وب سورویس Server Error میده و یه ایراد بی ربط به کانفیگ میگیره ...
به ترتیب مراحل error دهی!

موقع لود شدن solution وب سرویس تو VS.net 2003 اتفاق Internal Sever Error - 500 میافته (شکل 1).
بعدش اگه ok بزنم solutionباز میشه و با موفقیت کامپایل و بیلت میشه (شکل 2).
در نهایت موقع اجرای وب سرویس یه Error نامفهوم در مورد وجود اشکال در Server-Side میده مبنی بر اینکه امکان داره مشکل تو web.config شما باشه، درحالیکه تا دیروز کار میکرد ...

از دوستانی که راهنمایی میکنن، قبلا تشکر میشه.

Saeed_m_Farid
یک شنبه 03 خرداد 1388, 15:00 عصر
باید ویندوز عوض کنم؟ همه تنظیمات بانکهای اطلاعاتی، تمام محیطهای develop، و هزار تا تنظیم باید از اول تنظیم ونصب بشن ...
شما یه همچین مشکلی واستون پیش بیاد، چی کار میکنید؟
مثلا تنظیمات IIS یا دات نت شما بهم بخوره، ویندوز عوض می کنید؟!؟

منتظر نظرات دوستان و اساتید هستم، ممنون ...

iman_22a
یک شنبه 03 خرداد 1388, 16:33 عصر
برنامه ها و وب سرویسهای غیرضروری رو روی IIS خاموش کنید (غیرفعال) و دوباره امتحان کنید .
ممکنم هست که تداخلی توی Application Pool برای نسخه های متفاوت دات نت بوجود آمده باشه (مثلا یه Virtual Directory با دات نت 1.1 با یه VD با دات نت 2 توی Pool تداخل کرده باشن)

چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه ...

عوض کردن ویندوز که نگو عذابی میشه واسه خودت :عصبانی++:

Saeed_m_Farid
یک شنبه 03 خرداد 1388, 19:48 عصر
برنامه ها و وب سرویسهای غیرضروری رو روی IIS خاموش کنید (غیرفعال) و دوباره امتحان کنید .
ممکنم هست که تداخلی توی Application Pool برای نسخه های متفاوت دات نت بوجود آمده باشه (مثلا یه Virtual Directory با دات نت 1.1 با یه VD با دات نت 2 توی Pool تداخل کرده باشن)

چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه ...

عوض کردن ویندوز که نگو عذابی میشه واسه خودت :عصبانی++:
واقعاً ممنون، نمیدونم از کجا تو wwwroot پر آت آشغال شده بود، از جمله یه web.config که همه چی رو ریخته بود به هم؛ منو بگو که دنیا رو ریختم به هم تا ویندوز عوض نکنم.
با پست شما این جرقه در ذهن من مشتعل شد! :اشتباه:
تو وب سرویسهام عادت کرده بودم به این VS.net جدیده، که خودش رو یه پورت دیگه Virtual Dir میزنه و از این بدبختی ها نداره ...

MER30

iman_22a
یک شنبه 03 خرداد 1388, 19:59 عصر
خواهش می کنم دوست عزیز :قلب: